אמילי ורון: ניסוי הסקס שלנו

הם נשלחו מטעם דורקס למחנה סקס סוער בונציה, וחזרו עם תובנות לגבי חיי המין שלהם: ראיון עם אמילי ורון פרי, זוג מושבניקים שלא מסכים להכנע לשיגרה

01/08/2013
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS

רוב האנשים מפטפטים אולי מדי פעם ובצימצום על חיי המין שלהם כדי לשמור על פרטיות וצנעה. אצל אמילי ורון פרי, זוג נשוי ושוקק שנשלח מטעם דורקס למחנה הסקס בונציה, דווקא אין הבדל גדול בין שיחה עם חברים על הקריירה, לשיחה על מין. "ולמה שיהיה?", אמילי שואלת, "חיבור מיני ורגשי בין בני זוג זאת הפלטפורמה של הזוגיות. כמו שחשוב לדבר על חינוך ילדים ועל כלכלת בית, ככה חשוב לדבר על זה. אני רואה תכניות יעוץ לזוגות ומדברים על דברים חיצוניים כמו כסף והצלחה בחיים בלי לדבר על אחד הדברים היותר חשובים שמחזיקים את הביחד". "יש לנו שני מעגלי חברים", אמילי מספרת, "במעגל אחד לא מדברים על סקס בכלל ואז הופ, אחת הנשים נכנסת להריון בלי שהדרך לשם הוזכרה אי-פעם. במעגל השני רצות המלצות על סרטים כחולים ומגניבים, על ג'לים טובים לסיכוך ועל גאדג'טים שכדאי לנסות".

אמילי ורון פרי במחנה הסקס בונציה, צילום: יח"צ אמילי (28) היא בעלת גן ילדים פרטי ומאמנת אישית בשיטת NLP. רון  (42) הוא מתווך נדל"ן עצמאי. שניהם מטופחים ונראים צעירים במיוחד. הם מגדלים ביחד שלושה בנים קטנים במושב בית יצחק, ומארחים את בנו של רון מנישואים קודמים (אמילי: "אישתו הראשונה של רון ואני חברות טובות"). בחודש האחרון הם נבחרו מבין 1000 זוגות ישראלים, שהגישו מועמדות ליציאה למחנה הסקס העולמי של דורקס בוונציה. "היינו זוג ההורים הנשוי היחידי בניסוי, ובאנו עם הזוגיות הכי ארוכה – תשע שנים ביחד", מספרת אמילי. "כל שאר הזוגות שם היו בשנה הראשונה לזוגיות, שהיא כמובן הכי זורמת מבחינת סקס. בשלב שאנחנו נמצאים בו, זה כבר יותר מאתגר. היה לנו סיפוק גדול כשקיבלנו פידבק סופר חיובי  מהפסיכולוגית והסופרת הבריטית, סוזן קוויליאם שהיתה בצוות ההנהגה של פרויקט דורקס. היא דמות בכירה שחיברה ספרים על מיניות האישה, ומבחינתה הזוגיות שלנו והאכפתיות שלנו לסקס, הפכה אותנו לשגרירים הכי טובים של הניסוי הזה בעולם".

מה עושים במחנה סקס? זה נשמע כמו מחנה עבודה נודיסטי

"לפי מחקר עדכני, אחוז מאד גבוה מהזוגות לא נהנים מחיי המין שלהם. דורקס החליטו להרים ניסוי סקס גדול עם 30 זוגות מ-30 מדינות, לתת להם הכוונות ותרגילים, שעלו כבר באפליקציית סלולרי, שכל אחד יכול להשתמש בה. התרגילים האלה קשורים לשיפור האינטימיות והקשר הרגשי בין הגבר והאישה. יש הכוונות לדברים מיוחדים וגם הצעות לעשות מסז' עמוק ואיטי לבן/ת הזוג כשנכנסים למיטה או לשים מוזיקה מתאימה - דברים שכל אחד יכול לחשוב עליהם, אבל לפעמים מתעצלים לעשות. הם רצו להוכיח שכשאתה משקיע בחיי המין שלך, אתה נהנה יותר. הם מציעים לא לקחת את הסקס כמובן מאליו".

מה תירגלתם חוץ מרומנטיקה?

אמילי: "אחלה רעיונות למשחקים מקדימים שדורקס הביאה - למשל לקחת ליפסטיק או צבע ולסמן על הגוף שלך את המקומות שאתה רוצה שבן הזוג שלך יקדיש להם. קיבלנו גם ספר תנוחות מעולה. זה הספר המאויר שהיה להיט גדול בסבנטיז וסוזן קוויליאם ערכה אותו מחדש לאחרונה ועדכנה אותו. ספר עצום שכבר משאילים מאיתנו בהתלהבות. גברים בטוח יתלהבו ממנו, אבל גם כל אישה תסתקרן ממנו. את מדפדפת בו וזה עושה לך חשק לנסות נגיד, את תנוחת המשקוף".

הרבה זוגות ניגשו לתחרות, בישראל ניגשו גם אנשים מוכרים כמו למשל שאול אדרת, שף המסעדות היוקרתיות התרנגול הכחול היוקרתית וקימל, ואישתו אורית. אבל אתם נבחרתם. בזכות מה?

רון: "הם התרשמו שאנחנו לוקחים את הדברים ברצינות. אי אפשר לבוא, להנות מהסוויטה של הילטון בוונציה ואז לא לשלוח עדכונים מהתרגילים שאתה ממשיך לעשות בארץ. אנחנו ממשיכים לעבוד לפי ההכוונות שאנחנו מקבלים ולשלוח פרמטרים של דופק לפני ואחרי הסקס. בשבילנו זה לחזור לשלב מוקדם של הזוגיות, כשהשקענו יותר בסקס". כששותים איתם עוד צ'ייסר, הם מספרים גם על התחביב של אמילי בשנה האחרונה – ריקוד על מוט. באינסטגרם היא מעלה תמונות של תרגילי כוח שהיא כבר יודעת לעשות על המוט שרון בנה לה בסלון הבית. "הבנים ישנים בקומה שלהם ושעות הערב הם שלנו", הם מסבירים. אמילי ורון פרי במחנה הסקס בונציה, 2, צילום: יח"צ ומה עם המונוגמיה?  רון מבהיר: "נהנים לפעמים לדבר עלינו ולקשקש שפתחנו במושב וילה לחילופי זוגות. הכל שטויות. אני מקנא לאמילי, היא אשתי ואני לא חושב שיש משהו בריא בלהכניס עוד אדם לזוגיות שלך. אמילי היא פשוט בנאדם אמיץ ובוטח ששיחרר אותי ונתן לי השראה ואני מאד שמח על זה".

אמילי מסיימת עם המסר שלה: "נשים לפעמים יכולות להרגיש לא מיניות אחרי לידות כשהגוף משתנה והעייפות משתלטת. אני מציעה לא לוותר. אם את רוצה לסדר קצת בניתוח, את החזה שהשתנה בלידות – תעשי את זה. תחזרי להתאמן – מה שעושה לך להרגיש מושכת ומינית. אנחנו החלטנו שפעמיים בשבוע נצא לבלות במסעדה עם בקבוק יין או במועדונים שאנחנו אוהבים, שיש בהם אווירה סקסית. אנחנו משקיעים באיך שאנחנו נראים ויוצאים לרקוד וזה עושה לנו טוב. בנוסף, אל תצפו לאורגזמה אדירה בכל פעם שאתם עושים סקס. גם המומחים של דורקס אמרו לנו את זה. הריגוש הוא העניין. אבל עדיף שתהנו פעם-פעמיים בשבוע עם ממין עם בנזוג שאוהב אתכם ולהיפך, ולא תשתעממו".

ואם אין לי חברים כמוכם להחליף איתם סרטים כחולים טובים?

אמילי: "נורא פשוט. תחליפי חברים. אני מקיפה את עצמי רק באנשים סקרנים ופתוחים שמעוררים אותי. אנשים שמשעממים אחד את השני זה הכי גרוע".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך