דנה פרידר ואלי פיניש עושים אאוטינג

הוא גרוש טרי בן 38, היא רווקה מבוקשת בת 26 - ועכשיו אפשר לראות אותם גם יד ביד. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

25/07/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי יצאו אל האור: לפרימיירת הסדרה החדשה "פרופיל 64" שנערכה בסינמה סיטי שבגלילות הגיעה כוכבת הסדרה דנה פרידר מלווה בבויפרנד שלה בחודשים האחרונים - אלי פיניש. מדובר בהופעה הזוגית הרשמית הראשונה שלהם ביחד, ואנחנו אומרים – הן ירבו!

דנה פרידר ואלי פיניש, צילום: ראובן שניידר

הכי מחוץ לשוק: רווק הנחשק עמוס תמם כרע ברך, שלף טבעת, והציע נישואים לבת זוגו מזה ששת החודשים האחרונים, השחקנית טל נרבואי, שמיותר לציין שקפצה על המציאה ואמרה כן. השניים הכירו לפני כחצי שנה, ולאחרונה הם אף החליטו לעבור לגור ביחד. כעת הם הולכים על כל הקופה ומתכננים לצעוד יחדיו אל החופה – שיהיה במזל טוב!

עמוס תמם, צילום: ענת מוסברג

הכי זוגות-זוגות: צילומי העונה הרביעית של ''רמזור'' הסתיימו, ולכבוד האירוע המרגש התכנסו כל חברי הקאסט (מינוס נירו לוי שבדיוק היה על הבמה בהצגה) לחגוג את היציאה לחופש במועדון תל אביבי, והביאו איתם את כל בני הזוג על הדרך - צפו בתמונות.

אדיר מילר ואשתו, צילום: ענת מוסברג

ליאת הרלב ובעלה, צילום: ענת מוסברג

יעל שרוני ובעלה, צילום: ענת מוסברג

הכי הכי מסוקר: כל העולם ואישתו היו עסוקים השבוע בהגעתו לעולם של יורש העצר הבריטי, בנם הבכור של קייט מידלטון והנסיך וויליאם, שהוצג לראווה בפני הממלכה והעולם כולו כיממה אחת לאחר שנולד, ובתום יממה נוספת הוכרז שהוא זכה לשם ג'ורג' אלכסנדר לואי. יותר מלכותי מזה לא יכול להיות!

הכי לאב איז אין דה אייר: בט"ו באב הגיעו המון סלבס למסיבת יום הולדתו של סוכן הטאלנטים מאיר כהן, שעובד בסוכנות ADD. האהבה פרחה שם בין אילנית לוי ואלירז כהן, איתי תורג'מן ואנה ארונוב, גל גדות ובעלה, רותם סלע והבעל, וגם בין אגם רודברג, אור גרוסמן, סיון קליין ועוד המווון סלבס. צפו בכל היפים והיפות חוגגים את יום האהבה.

אילנית לוי ואלירז שדה, צילום: ענת מוסברג

גל גדות ובעלה, צילום: ענת מוסברג

הכי יצאו מהכוך: מאז שהילה נחשון נכנסה לפאזה המשפחתית החדשה שלה (להזכירכם, לפני כחצי שנה היא נישאה לאיש העסקים אייל חסיד, ולפני כארבעה חודשים היא ילדה את בנם המשותף), אנחנו לא זוכים לראותה לעיתים קרובות באירועים מתוקשרים, לצערנו. עם זאת, הצירוף של ט"ו באב עם יום הולדתו של כהן היו חזקים מספיק כדי שהיא ובעלה יצאו מהבית ויעמדו בגבורה מול הפלאשים. וכנראה שגם העובדה שנחשון הצליחה לחזור די מהר לגיזרה המקורית ולהשיל מגופה את הקילוגרמים העודפים מההריון תרמה לעניין.

צילומים: ראובן שניידר (פיניש ופרידר), ענת מוסברג

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך