הרווקים הכי לוהטים בפייסבוק

הם סקסים, שרמנטים, מצחיקים - ופנויים להובלה. הנה חמישה גברים שכדאי לכן להעביר מ"סינגל" ל"אין א ריליישינשיפ", או סתם לעשות להם לייק

22/07/2013
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS

הגברים הרווקים בפייסבוק מתחלקים לשניים: יש את המתחילנים הכפייתיים, שמציעים חברות לבחורות ללא הרף, כותבים להן הודעות ומחפשים אותן בצ'אטים בשעות הלילה - ויש את אלה עם הפאסון. אנחנו כמובן מעדיפות את הפאסון, ואוהבות כשהוא מגיע עם פיזור של פלירטוטים לסביבה החיצונית בדוגמת סטטוסים שנונים על חיי הרווקות. יש לא מעט בחורים שווים שמסתובבים ברשת, מודיעים לעולם על כך שהם פנויים, ועושים זאת בצורה משעשעת ולא לוחצת, שמצליחה לעורר את סקרנותן של בנות המין השני, המתגמלות אותם בלייקים ותגובות.

על השאלה, האם לתדמית השרמנטית בפייסבוק יש גיבוי גם במציאות לא נענה כאן - אבל בהחלט נמליץ להציץ בחמישה הבחורים האלה:

1. גלעד שפירו Gilad Shapiro

יש המכנים אותו הרווק השרמנטי ביותר בפייסבוק. שפירו, 32,  מנהל הסיסטם באחת מחברות הענק של בורסת תל אביב, הוא רווק עם פרופיל פייס שמתמכרים אליו בשניות.  הוא לבוש טוב, שנון עד בלי קץ ומטפטף קסם אישי-אירופאי משהו. סטטוסים לדוגמא: "קודם הם העלו את המחיר של הבירה. אחר כך הם העלו את המחיר של הסיגריות. מחר הם מעלים את המחיר של הערק. בסוף הם יעלו את המחיר של אהבה נכזבת" ו- "במשך כל הילדות התאמנתי על תכנון וניהול ערי ענק וקידומן של ציוויליזציות בנות אלפי שנים. אני לא מוכן לחיים האלה של עבודה/דירה/משפחה".
כל זה ברמת עדכון אחידה ברמתה, של כשני סטטוסים ביום. 4441 חברים ועוקבים כבר מנהלים עם הרווק היצירתי הזה, מערכת יחסים קבועה וממושכת. למי שעומדת להתמכר במיידי, כדאי שתדע שבימים אלה שפירו מטייל בהודו, אז דייט לא ממש בא בחשבון - אבל העדכונים הצבעוניים ממשיכים כל העת.


שפירו בתגובה: "תודה".

2. שלמה קראוס Shlomo Kraus

משורר, פולמוסאי, איש היי-טק ופעיל חברתי עם 6,245 איש שעוקבים אחריו לא רק בזכות הסטטוסים היומיים המושחזים על המצב, אלא גם בזכות הסקס-אפיל. קראוס היה נשוי לשחקנית ריקי בליך והוא אב לביתם המשותפת. גר בפנטהאוז ביפו עם ארבעה שותפים, בינהם חברת הכנסת סתיו שפיר.
הסטטוסים שלו מאז בחירתה של הכנסת החדשה מתעסקים יותר ביאיר לפיד מבכל דבר אחר, אבל יש גם כאלה שמזכירים שמדובר במשורר יפה שליבו עוד לא בויית. מה שנותן לעוקבות תקווה. דוגמא: "ובתחתית הסולם האבולוציוני נמצאים אלה שמשאירים תגובה 'איזה כוסית' על תמונת פרופיל פומבית של פרופיל מזוייף". ולמי אתה קורא כוסית, שלמה?


קראוס בתגובה מבויישת "אני מוחמא מהמעמד ומודה לצוות השופטות".

3. רם שריזלי Ram Cherizli

מי יודע, מי מכיר את אחד הרווקים המסנוורים בעיר? סגנון החיים של הפרסומאי ואיש השיווק התל אביבי הפנוי, מנצנץ כמו הבטחה לחיים של פאן – הוא מחייך, מטופח וחמים, ומדלג בין חופשות סקי למסעדות הטובות והאירועים הנכונים. שריזלי יצא בעבר עם המעושרת יעל גל ומחוזר על ידי נשים אמיתיות ועל ידי עוקבות בפייס, אבל הלב שלו עדיין לא הגיע לנקודת האל-חזור.עד שזה יקרה, שריזלי, בן לשופטת ועו"ד, דור עשירי בארץ, למשפחה ס"ט שורשית מירושלים, מפנק את 1,622 חבריו ועוקביו בצילומים מגרים. הוא מצחיק ובקיא, החיוכים שלו מתוקים והסטטוסים אינטיליגנטים.
סטטוס שרמנטי אופייני: "זה הזמן להודות לביבי, ברק והרכש הטרי דיכטר, על כך שדחו את המתקפה על איראן עד שאחזור מהקריביים. לפחות אגיע למילואים שזוף :-)".

שריזלי בתגובה: "תודה על הפרגון!! בסופו של דבר רווקות היא סטייט אוף מיינד. כולנו אלקטרונים ופרוטונים שמתרוצצים בלי הרף בעיר התוססת הזאת ומחפשים אהבה ופינה חמה. מצד שני, חיים רק פעם אחת ובאנו להנות, לפחות מהפרק הזה בחיים".

4. שי אליס Shay Alicey

בן 32, תל אביבי, לשעבר מחולון. מנהל רשתות חברתיות וגולש מקצועי, לשעבר מנהל מרכז גלישה בהרצליה, שיצא ממערכת יחסים ממושכת לפני מספר חודשים והפך בזריזות לויראלי בפייס. אליס הוא מנהל דף הפייסבוק הפופולארי איטס אה דייט בו מועלים תדירות סטטוסים מקוריים או מצוטטים, על עולם הרווקות. אליס זוקף לזכותו סטטוסים כמו "חמוד, אתה ממש לא הולך לקבל מסז' בדייט הראשון. סקס זה מספיק". ו-"מסתמן שבעקבות עליית מחירי האלכוהול תל אביב תהפוך מעיר של סטוצים לעיר של מערכות יחסים". 3,400 החברים והעוקבות מריירות על תמונות הקלוז-אפ עם עיני התכלת או מלייקקות לצילומים שלו על הגלשן. משתף לפחות 2-3 ביום הגיגים חבריים ומתעד ללא הרף את החתול, עד שתבוא האהבה.

אליס בתגובה: "מחמיא לי מאד, במיוחד לאור העובדה שאני טרי בתחום. רק שיגמר מהר".

5. סער שיינפין Saar sheinfine

השם הכי מפורסם - וככל הנראה גם הכי שנוי במחלוקת - ברשימה שלנו. שיינפיין, אקס "האח הגדול", שניהל רומן מתוקשר מול המצלמות ואחר כך התחנן לאקסית שתיקח אותו בחזרה, ואז סיפר כי היה בהשפעת כדורים פסיכיאטרים, ולבסוף גם ניצח את "קשת" במשפט - הוא דמות רווית דרמות ללא ספק, אבל דבר אחד נשאר קבוע לאורך כולן: היותו כוכב הרשת החברתית. לשיינפיין 14,256‏ אנשים‏ עוקבים ו- 4,717 חברים בפייסבוק, שם העו"ד והיזם מתחזק בעקביות, פרופיל שמצליח לגעת בגולשות ולעניין את הגולשים.

הסטטוסים כתובים טוב ומוקפד ומדלגים בין הרגשי והמהורהר, לקליל והמשועשע. מאד רומן רומנטי. שיינפיין מאזן בין עיסוק בעצמו לתגובות לענייני השעה, ומעל הכל: מעלה תמונות של כל הצדדים הפוטוגנים שלו ויש לו הרבה. האוהדים שותפים להתלבטות הקבועה – אם לצאת לעוד לילה של התברברות וחיפושים בעיר, או להישאר עם הכלבה בבית? כשסער בוחר להישאר לבד, במיטה הצחורה והאהובה שלו, עם הסדינים בריח כביסה - התגובות החמות של הגולשות המוקסמות, יכולות להטעין עיר שלמה בחשמל. עוד סטטוס זכיר: שיינפיין מגיב בבוקר שאחרי ומודה למחברת "50 גוונים של אפור" על השידרוג שבחורות ישראליות עברו במיטה, מאז שיחסי שליטה הפכו לבון-טון.

סער בתגובה: "אוי רשימת רווקים, אמא שלי לא תשמח לראות אותי פה".

>> ומה עם הרווקות הנחשקות? הנה הרשימה שלהן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה