יום ראשון שיגעון: מגיע לנו לחייך כל יום

נבחרת שפתונים אופטימית לכל שעה, איך להשיג שיניים לבנות יותר, ובעיקר - השערים שאנחנו רוצות לראות יותר מהם, שערים עם נשים שמחות. המדור שנלחם בשביזות יום א’ עם הדברים שיגרמו לכן לחייך יותר בשבוע הקרוב

07/07/2013
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

יום ראשון שיגעון // כי יש ליפסטיקים לכל שעה

ליפסטיק הוא זריקת אנרגיה לפנים ולמצברוח, שחבל להגביל אותה לאירועים מיוחדים וחובה להשתמש בה ללוחמה בשביזות יום א'. אוסף השפתונים שלי הלך והתרחב, כך שלהתמכרות לקולור ריש של לוריאל ולהתאהבות בצ'אבי סטיקס של קליניק יש נספחים חדשים ומרעננים. הנה רשמים מהייבול האחרון - בחלוקה לשפתונים מעודנים יותר ליום ולכאלו עם יותר נוכחות לערב.

לבוקר (מימין לשמאל):

קולור סנסיישיונאל של מייבלין בגוון ELECTRIC ORANGE התפוזי-פסטלי. כיסוי חלקי לשפתיים, ריח נפלא של סוכריית קמח מהילדות ואריזה בכתמתם ניאון מקסים. לא מומלץ לשימוש כשהשפתיים יבשות מאוד (101 שקל).

צ'אבי סטיקס אינטנס של קליניק - הסדרה החדשה והאהובה של קליניק בפיגמנט חזק יותר, הפעם בגוון המכונה CHUNKIEST CHILLI, חום צ'ילי מאופק. הליפסטיק היומי המושלם (125 שקל).

רוז' אדישן של בורז'ואה - בגוון CORAIL EN VOGUE מס' 19 (קורל), שמעניק לשפתיים רק זוהר וורדרד עדין. מתאים לשפתיים בהירות יחסית שכן הכיסוי הוא חלקי (110 שקל).

.

לערב (מימין לשמאל):

צ'אבי סטיקס אינטנס של קליניק - הסדרה החדשה והאהובה של קליניק בפיגמנט חזק יותר. גוון GRANDEST GRAPE, סוג של סגול-ארטיק-ענבים, למי שנמאס לה מאדומים. מושלם, כבר אמרתי? (125 שקל).

קרימי מאט ליפ קולור של בובי בראון בגוון RED CARPET מס' 1, אדום דובדבני מאט שנשאר לאורך זמן (125 שקל).

פיור קולור ויויד שיין ליפסטיק של אסתי לאודר בגוון FORBIDDEN APPLE - אדום ארגמני עמוק עם נצנוצים (השפתונים מכילים חלקיקי פנינה זהובים וכסופים), לח כהלכה ונמרח היטב על השפתיים (160 שקל).

רוז' אדישן של בורז'ואה בגוון ROUGE BUZZ מס' 10, אדום-כתמתם עז. שימי לב, לא מומלץ למריחה על שפתיים שנוטות ליובש (110 שקל);

פרפקט רוז' של שיסיידו, מס' RS347, גוון פוקסיה דומיננטי וחינני, בעל לחות מצטיינת (200 שקל).

.

יום ראשון שיגעון // כי חיוך זה בחינם

קייט מוס על שער ווג, יוני 2013. למה הפרצוף העצוב?

הפקות האופנה של רוב השנים האחרונות סובלות מרצינות יתר. אני לא מדברת על הסטיילינג, אלא על הדוגמניות או הסלבס, שמאמצות לעצמן הבעת פנים של דיכאון מינורי. כמעט תמיד בפרצוף רציני, ספק סקסי ספק חסר חיים, ודי, זה מאוס. הפנים החמוצות מתקשרות באופן מיידי למירמור ששולט בעולם האופנה (הביטוי המובהק של המרר הוא תוכניות "משטרת האופנה" עמוסות הביקורת וגלגולי העיניים), והן משקפות הלך רוח שמנוגד לכל הכיף שאופנה מעניקה לחיים. למעשה, אין דבר יותר פאתטי מאשר לשמוע מישהי מתבדחת על כך ש"חיוך עושה קמטים". אם זו ההצדקה שלך לפנים זועפות, כדאי שתבחני את אזור המצח בעוד כמה שנים. הגיע הזמן להפנים: אחד הדברים היפים והסקסיים אצל אישה הוא החיוך - אם נראה ממנו כמה שיותר, אולי (אזעקת קלישאה!) נחייך יותר אל החיים והם יחייכו אלינו. אז הנה חמישה שערים מצטיינים ממאי-יולי 2013, קחו מהם דוגמה:

מילה ג'ובוביץ', ווג טורקיה, מאי 2013. שער שובב ומלא חיים

ביונסה, ווג הודו, מאי 2013. מחייכת אפילו עם החולצה הזאת

קארי מאליגן, הארפרז באזאר, יוני 2013. רגע שמח בזמן

כריסטי טרלינגטון, הארפרז באזאר, יולי 2013. מדהים, אפשר לחייך גם בגיל 44

סם רולינסון במגזין איי-די, קיץ 2013. המגזין המצטיין שתמיד דואג לקריצה בשער

.

יום ראשון שיגעון // כי אם כבר לחייך, שיהיה בלבן

קפה הפוך בדרך לעבודה וסיגריות עם היין האדום של הערב הופכים להיות הרבה פחות סקסיים כשהם מתחילים לתת את אותותיהם על השיניים. כשהגוון הלבן הטבעי של השיניים מתחיל להתעמעם, זה הזמן לנקוט בפעולה - אפשר להרגיע עם ההרגלים המגונים, ואפשר לפנות במקביל לתיקונים קוסמטיים. אחרי שניסיתי את משחת השיניים של קולגייט MAX WHITE ONE, שעשתה עבודה נאה, ואת הקולגייט החדשה האדומה OPTIC WHITE, שהייתה די קשקוש, עברתי לשלב הבא - הלבנת שיניים ביתית. בעוד הלבנת שיניים אצל רופא השיניים עולה באזור ה-1,500 שקל, וגם אותה צריך לעשות בעצמך בבית, עם ערכת ההלבנה של CLEVER WHITE אפשר לסגור את הסיפור ב-250 שקל וחמישה ימים.

בערכה נמצאות 5 פלטות זוגיות (לחמישה ימים, לשיניים העליונות והתחתונות) עם ג'ל מלבין המבוסס על הרכיב אוראה פראוקסיד, במינון נמוך לשימוש ביתי. מומלץ לקפוץ לשיננית לפני תחילת התהליך, ולאחר מכך, לשים את הפלטות אחת ליום במשך 30 דקות. הפלטות שקופות, אלסטיות ואוניברסליות (משמע, לא מותאמות באופן אישי לשיני המטופל, כמו אצל רופא השיניים), טעם הג'ל כמעט בלתי מורגש, וכל ההליך מאוד פשוט וקל. ואיך התוצאה? מעודנת למדי. אחרי חמישה ימים של שימוש השיניים נראות בהירות ואחידות יותר, אבל מי שציפתה ללבן-בוהק הולכת להתאכזב. המסקנה: פחות סיגריות, פחות קפה, יותר יין לבן (האחרון משמח מיידית. מומלץ).
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה