איך הצרפתיות מטפחות את הציפורניים?

המראה הצרפתי הוא מראה טבעי אבל מתוקתק. מהו הסוד שעושה את כל ההבדל? ובכן, אלו הציפורניים ויש לצרפתיות העדפה ברורה לאופן שבו יש לטפח אותן. טיפ יופי שמיני בספיישל "סודות השיק הפריזאי"

27/06/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS
» הדוגמנית לטישיה קסטה. מתהדרת במניקור בצבע וורוד בהיר

יש סיבה לכך שבעולם הציפורניים ישנו מושג בשם "פרנץ' מניקור" – הצרפתיות הן אולי הנשים שמשקיעות בציפורניים שלהן יותר מכל אומה אחרת. אבל בניגוד לאמריקאיות, הבריטיות והישראליות, שמאוד אוהבות למשוח את הציפורניים בלקים בצבעים עזים ולעיתים גם משתמשות בציפורניים מלאכותיות ובבניית ציפורניים – הצרפתיות אוהבות את הציפורניים שלהן טבעיות ופשוטות (מכאן הגיע ה"פרנץ' מניקור" – מראה טבעי ביותר של הציפורניים, עם בסיס בצבע גוף וקצה לבן, כמו הציפורן המקורית), אך לנצח נקיות ומסודרות.

צבע הלק האהוב ביותר בצרפת הוא הוורוד הבהיר ורוב הנשים שם מסתפקות בו או בלק שקוף ופשוט על ציפורניים קצרות. כשהן ממש רוצות להתפרע, הן מורחות לק אדום. מבחינתן, אישה אמיתית תמיד מסתובבת עם ציפורניים מטופחות, כל אופציה אחרת לא באה בחשבון.

"זה מאוד יפה לראות אישה עם ציפורניים מטופחות", אומרת אפרת אצ'קרן, מאפרת הבית של לייף מבית סופר-פארם. "אני חושבת שהציפורניים מסכמות את הרגשת הטיפוח הכללי של אישה, וגברים גם עירניים לזה. זה גורם ליד להיראות יותר ענוגה וזה גם מאוד נשי, ואם יש משהו שאפשר להגיד על נשים צרפתיות זה שהן סופר נשיות".

*

רוצה ללמוד עוד על סודות היופי והשיק הצרפתי?

בואי לבקר ב"ביוטי סיטי פריז" – אירוע היופי הגדול של סופר-פארם, שמתקיים זו השנה השביעית בביתן 1 בגני התערוכה, תל אביב, בין ה-26.6 עד ה-28.6. לפרטים נוספים – לחצי כאן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך