רוצים להשתתף בניסוי הסקס הגדול?

חברת דורקס מחפשת זוג ישראלי אוהב, שובב והרפתקני, שייצא מטעם החברה לחמישה ימים של "מחנה אימונים" סקסי בונציה וייקח חלק בניסוי הסקס הבינלאומי הגדול

19/06/2013
סיגל פאר קבלו עדכונים מסיגל פאר
  • RSS

54% מהאנשים לא לגמרי מרוצים מחיי המין שלהם, וזאת למרות ש-83% מהאנשים מאמינים שסקס חשוב לבריאות ולתחושה כללית טובה. כך מגלים  ממצאי מחקר שערכה חברת דורקס בשנים 2011 ו-2012 על חיי המין של אנשים ברחבי העולם.

איך נדאג שלא ליפול לסטטיסטיקה? אחת מהדרכים יכולה להיות חופשה בונציה – אבל לא, לא סתם רומנטיקה, גונדולות ופסטה. בימים אלה יש הזדמנות לזוג בר מזל להגיע לניסוי הסקס העולמי הראשון של דורקס, שם ינסו לעורר את חיי המין של זוגות אוהבים מ30  מדינות שונות ובינהן אוסטרליה, פרו, תאילנד, לבנון, טורקיה, יוון, צרפת, רוסיה, הונג קונג  - וגם ישראל. הניסוי יחל בחודש הבא וייפתח ב"מחנה אימונים לסקס" של חמישה ימים מפרכים אך מענגים, הכוללים הדרכות וחוויות אינטימיות שונות.

לאחר מכן, יחזרו הזוגות לארצם ובמשך ארבעה שבועות, ישתתפו בשורה של תרחישים מיניים שפותחו על ידי דורקס ומומחים בתחום, בהם משחקים מקדימים, שיחות סקס אינטימיות, משחקי תפקידים והרפתקאות מין נוספות. התגובה הרגשית והפיזית שלהם תימדד באמצעות מוניטור מיוחד שמודד את השינויים בקצב הלב.

דניאלה רבינוביץ', מנהלת מותג דורקס, אומרת כי "הניסוי מנסה להוכיח שהאקט המיני הוא לא רק גופני וצריך חיבור טוב יותר כדי לשפר את הסקס, באמצעים שונים, למשל על ידי משחק מקדים או תקשורת בין בני הזוג. אנחנו חלק מניסוי עולמי, ומגייסים זוג ישראלי שיזכה לטוס לונציה. אנחנו פונים לכל הזוגות אשר נמצאים במערכת יחסים של מינימום חצי שנה, בין אם הם נשואים או לא נשואים וכמובן, גם זוגות חד-מיניים. אנחנו מחפשים זוגיות יציבה כי צריך להכיר אחד את השני כדי להגיע לשלבים האלו של האינטימיות".

אם לא תזכו לטוס לוונציה, תוכלו לקיים מחנה אימונים פרטי בביתכם באמצעות אפליקציה חינמית שפותחה במיוחד עבור הניסוי ומודדת את קצב הלב (וממנו מסיקה את רמת הסיפוק המיני) באמצעות האור של המצלמה של הטלפונים החכמים. את רמת הסיפוק המיני שלכם תוכלו להשוות עם התוצאות של זוגות מרחבי העולם (ניתן יהיה לשנות את הגדרות הפרטיות לפני השימוש ביישום).

"האפליקציה שנפתחת לכלל הציבור ותהיה זמינה למשתמשי אייפון ואנדרואיד, תאפשר לחוות ולהתנסות באותם ניסויים שהזוגות בונציה התנסו בהם ולמדוד את התגובות עם הסמארטפון", אומרת רבינוביץ', "כל מי שנכנס לאפליקציה ימלא מינימום של נתונים כדי ליצור פרופיל, הכל באנונימיות מלאה. כך, אפשר יהיה ליצור בסיס נתונים שמכיל מידע על מה אנשים אוהבים יותר, מה יצר אצלם יותר ריגוש וכו', בהתאם לפרופיל האדם".

סקס טוב הוא לא עניין פיזי בלבד, וכדי להשיג חיי מין מספקים יותר, יש משמעות לחוויה הפיזית והרגשית שעוברים בני הזוג. למעשה, על מנת לשפר את חיי המין יש לחזק את הקשר הרגשי והפיזי בין בני הזוג ולבנות אינטימיות משני הסוגים.

בדורקס מקווים לאפשר לאוהבים ברחבי העולם להתרגש מכוחו של סקס טוב בזכות הניסוי, ולתת לזוגות את הכלים שיגרמו להם להבין את החשיבות של סקס במערכת היחסים. כך למשל, שיחה בין בני הזוג על מה שמגרה אותם עשוי לעורר שינוי אשר ישפר את החוויה המינית כולה.

>> אם גם אתם רוצים לנסוע למחנה האימונים בונציה, היכנסו לעמוד הפייסבוק של דורקס ואולי תזכו לעבור חוויה סקסית במיוחד. ההרשמה עד ה-22 ביוני 2013.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה