איך הצרפתיות מאפרות את העיניים?

הצרפתיות סוגדות למראה הטבעי אבל עדיין חשוב להן שהעיניים ישדרו חושניות. איך הן מניחות את האייליינר ומה עמדתן לגבי צלליות? טיפ יופי שביעי בספיישל "סודות השיק הפריזאי"

26/06/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS
» אודרי טוטו. משרטטת פס איילינר דקיק

עם כל הכבוד למראה הפשוט שהנשים הצרפתיות כל כך אוהבות, חשוב להן מאוד להיות גם כמה שיותר חושניות, ומבחינתן – עיניים גדולות ובולטות זה הכי חושני שיש. ברחובות פריז תמצאו הרבה מאוד נשים עם אייליינר מוקפד משוח על העפעפיים, או אפילו רק "ניצנים" של שחור בקצוות בעיניים, לשם ההדגשה.

את מראה האייליינר העבה, "הבובתי" (פס שחור עבה וקצר שמתעגל בקצוות) שהנשים הצרפתיות הורישו לכל העולם עוד בשנות השישים הן כבר נטשו מזמן ונכון להיום, הן מעדיפות למרוח אייליינר דק, שלא נועד לעמוד בזכות עצמו, כי אם להדגיש את העיניים (עיניים גדולות ובולטות + שפתיים עבות אדומות = מראה צרפתי קלאסי). פס שחור בלבד - בלי צלליות ובלי להוסיף פס שחור בחלק התחתון של העיניים.

"אייליינר עוזר מאוד לא רק להדגשת העין, אלא רק גם לעיבוי הריסים שכל הנשים בעולם כל כך אוהבות – ועל אחת כמה וכמה הצרפתיות", אומרת מאפרת הבית של לייף מבית סופר-פארם, אפרת אצ'קרן. "שילוב נכון של פס אייליינר עם מסקרה הוא שילוב מנצח. אפשר גם לשחק עם העובי בהתאם למראה, וזה תמיד נראה נפלא".

*

רוצה ללמוד עוד על סודות היופי והשיק הצרפתי?

בואי לבקר ב"ביוטי סיטי פריז" – אירוע היופי הגדול של סופר-פארם, שמתקיים זו השנה השביעית בביתן 1 בגני התערוכה, תל אביב, בין ה-26.6 עד ה-28.6. לפרטים נוספים – לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך