איך הצרפתיות מורטות את הגבות?

כמעט ולא תתפסו נשים צרפתיות עם גבות דקיקות. הצרפתיות דוגלות בלוק טבעי, וכך הן מאפשרות גם לגבות שלהן להיראות. איך בדיוק הן מעצבות אותן? טיפ יופי חמישי בספיישל "סודות השיק הפריזאי"

24/06/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS
» קארין רויטפלד, עורכת "ווג פריז" לשעבר. גבות פראיות

אם אתן עוקבות באדיקות אחר ספיישל "סודות השיק הפריזאי" שלנו, בשלב הזה נראה לנו שהבנתן את הפואנטה: הנשים הצרפתיות מאמינות במראה הטבעי. לפיכך, גם כשזה מגיע לעיצוב הגבות שלהן – כמעט ולא תתפסו נשים צרפתיות עם גבות מרוטות למשעי ודקיקות. תמיד מסודרות כמובן, לעולם לא פרועות – אך עבות. מאוד עבות.

למעשה, הנשים הצרפתיות הן אלה שהחזירו למיינסטרים את הגבות העבות, או ליתר דיוק, עורכת "ווג פריז" לשעבר, קארין רויטפלד, האנה ווינטור של אירופה, שהגבות שלה עבות באופן מוקצן. בזכותה, לא מעט נשים ברחבי העולם הפסיקו למרוט והתחילו לתת לגבות שלהן לצמוח. הגבות העבות מייצרות מראה חושני, חתולי אפילו, שהנשים הצרפתיות מאוד אוהבות לנכס לעצמן. והן לא רק מגדלות את הגבות שלהן פרא (עם סידורים קטנטנים פה ושם), הן גם מדגישות אותן באמצעות עיפרון גבות.

"הגבות הן הדבר שהכי משפיע על הבעת הפנים שלנו", אומרת מאפרת הבית של לייף מבית סופר-פארם, אפרת אצ'קרן. "גבות עבות נותנות המון אופי ושובבות נעורים. הן גם נותנות מסגרת מאוד יפה לעין, יש לך שטח איפור יותר גדול ובכלל, זה נותן אפילו מיני פייס ליפט – אם גבה מרוטה נכון ויש לה טיפת הגבהה, העין נראית יותר מורמת ולכן הפנים נראות צעירות יותר".

*

רוצה ללמוד עוד על סודות היופי והשיק הצרפתי?

בואי לבקר ב"ביוטי סיטי פריז" – אירוע היופי הגדול של סופר-פארם, שמתקיים זו השנה השביעית בביתן 1 בגני התערוכה, תל אביב, בין ה-26.6 עד ה-28.6. לפרטים נוספים – לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך