איך הצרפתיות מסתפרות?

הן אוהבות לגוון עם אורך השיער, אבל תמיד יהיה קו שמחבר בין כל התספורות הללו: הפוני. כך גוזרים את הפוני הצרפתי האולטימטיבי – טיפ יופי רביעי בסדרת "סודות השיק הפריזאי"

23/06/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS
» שרלוט גינזבורג. מתחזקת פוני כבר שנים

הנה עוד אלמנט שלנצח יהיה מזוהה עם המראה הצרפתי: הפוני. נסו לחשוב על כל כוכבת צרפתייה שתעלו על דעתכן, מבריג'יט בארדו בנעוריה ועד שרלוט גינזבורג (בתו של סרז' גינזבורג) – הפוני יהיה שם. גם אם נעדר לתקופות, הוא תמיד חוזר. כבר בתחילת המאה העשרים, נשים צרפתיות התאהבו בתספורת ה"בוב", אותה תספורת "קסדה" מוכרת, שהמציא מעצב השיער הצרפתי אנטון ושמגיעה בילט אין עם פוני. בשנות החמישים והשישים, הצרפתיות אימצו בחום גם את תספורת הפיקסי (שתרמו לעולם דווקא הבריטיות - אודרי הפבורן וטוויגי) שכוללת פוני קצר יותר – אבל כן, הוא עדיין שם. ומי שבכל זאת מעדיפה את השיער שלה ארוך, כמו למשל שרלוט גינזבורג המופלאה, כנראה תשאיר בכל מקרה את הפוני, שנותן מסגרת לפנים ומרכך אותם, אפילו מצעיר אותן מעט. אולי זה מה גורם לרוב הנשים הצרפתיות להיראות כל כך נשיות ומתוקות כל הזמן?

"זה נכון, הלוק הזה מאוד מצעיר, כי יש בפוני משהו מעט ילדותי ותמים", אומרת מאפרת הבית של לייף מבית סופר-פארם, אפרת אצ'קרן. "המראה הצרפתי נותן דגש לעיניים גדולות, מה שקרוי עיני עגל, וכשהוא מגיע עם פוני, האזור של המצח והעיניים נעשה מאוד בולט ועוצמתי. למשל, כשאיפרתי את קירה נייטלי, שהיא אמנם לא צרפתייה, נתתי דגש לעיניים שלה כדי שיתאימו לפוני".

*

רוצה ללמוד עוד על סודות היופי והשיק הצרפתי?

בואי לבקר ב"ביוטי סיטי פריז" – אירוע היופי הגדול של סופר-פארם, שמתקיים זו השנה השביעית בביתן 1 בגני התערוכה, תל אביב, בין ה-26.6 עד ה-28.6. לפרטים נוספים – לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך