איך הצרפתיות צובעות את השיער?

בניגוד לישראליות, שמכסות כל שערה לבנה בצבע, הנשים הצרפתיות נושאות את גילן בכבוד. אבל זה לא אומר שהן לא צובעות את השיער. טיפ יופי שני בספיישל "סודות השיק הפריזאי"

19/06/2013
חגית גינזבורג קבלו עדכונים מחגית
  • RSS
» סופי מרסו. מראה נטורליסטי וצבעים מרככים

בניגוד אלינו הישראליות, שטסות לטשטש כל שערה לבנה אצל הספר, בצרפת שיער מאפיר דווקא נחשב לאלגנטי להפליא ולמקור לגאווה. הנשים הצרפתיות נושאות את גילן בכבוד ולעולם לא מתביישות בו, ומבחינתן – גם טשטוש סממני הגיל, כמו צביעת השיער הכסוף, לא באה בחשבון. מעבר לכך, הנשים הצרפתיות הן חסידות של המראה הטבעי, כך שמעטות הנשים הפריזאיות שתראו חמושות בגוונים בולטים מדי.

גם כשהן כבר צובעות את השיער, הן תמיד יעשו את זה במראה הנטורליסטי. למעשה, הנשים הצרפתיות הן חסידות של שיטה לצביעת שיער המכונה Flamboyage, שיטה שהומצאה דווקא באיטליה ומתרכזת בצביעת חלקית של השיער, כך שנוצר מראה לא אחיד, אך מרוכך וטבעי. בקיצור, השורה התחתונה היא: לעולם אל תודי בכך שאת צובעת את השיער.

"הרבה נשים סובלות מחוסר ביטחון ולא מסוגלות לחשוב על לחשוף את השיער הלבן", אומרת אפרת אצ'קרן, מאפרת הבית של לייף מבית סופר-פארם. "בהרבה תרבותיות שיער לבן מסמל זקנה, אבל הצרפתיות כמו תמיד לוקחות דווקא את מה שנחשב בעיניי אחרים כפגמים, ושואבות משם כוח ועוצמה. הצרפתיות תמיד מוסיפות לזה גם תספורת מעניינת, לא סימטריות והשיער נראה מאוד מטופח. אם התספורת צעירה, אז השיער המאפיר נראה טוב איתה. הן פשוט אלופות בלשחק עם הדיסוננס על זה".

*

רוצה ללמוד עוד על סודות היופי והשיק הצרפתי?

בואי לבקר ב"ביוטי סיטי פריז" – אירוע היופי הגדול של סופר-פארם, שמתקיים זו השנה השביעית בביתן 1 בגני התערוכה, תל אביב, בין ה-26.6 עד ה-28.6. לפרטים נוספים – לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה