בגיל 40 אנחנו כבר לא מסתנוורות מכלום

להסתיר את הקמטוטים עם משקפי שמש גדולים? לא, זה ממש לא הקטע כאן. הקונה נחמה, בלוגרית אופנה בסלונה, לקחה את החברות הטובות וכמה זוגות משקפי שמש מסופר-פארם כדי לצלם הפקת אופנה שעושה כבוד לבנות ה-40

06/06/2013
הקונה נחמה קבלו עדכונים מהקונה
  • RSS

לפני כחצי שנה קראתי לשתי חברותיי הטובות להצטלם איתי לכתבת אופנה על גרבונים. התכנסנו ביום שישי קריר, אכלנו, שתינו, החלפנו בגדים והצטלמנו לאין ספור תמונות. התגובות שקיבלנו לכתבה היו מדהימות. עם כל הכבוד לדוגמניות מקצועיות ולפלאי הפוטושופ, בסופו של דבר רובנו רוצות לראות נשים כמונו, כאלו שנושקות ל-40 או שחצו אותו, עם קילו-שניים מיותרים ושמחת חיים.

חצי שנה עברה, הרבה דברים קרו לכל אחת מאיתנו בתקופה הזו, אבל מעל הכל החברות נשארה. כשנתבקשתי לצלם הפקה עם משקפי השמש שנמכרים במחלקות האופטיקה החדשות של רשת סופר-פארם, שרית ואיילת מיד נקראו שוב לדגל. עוד בוקר שישי, הפעם קייצי, עם עוגה, קפה וקאווה, מצב רוח טוב ואילן רינת הצלם המוכשר (שביומיום מתפקד על תקן בעלה של איילת).

בניגוד לצילומי הגרבונים, בהם ניתן היה לטשטש את מה שרצינו באמצעות הסטיילינג הנכון, כשמצטלמים למשקפי שמש אי אפשר להסתיר כלום, ואנחנו הרי בחרנו שלא להשתמש בפוטושופ. כל צלקת, קמט או נמש, פרושים בגודל מלא בתמונה. אפשר לומר שהרווחנו אותם בכבוד. התוצאות לפניכן.

.

מימין: אני עם משקפיים של פורטופינו, מחיר: 150 ש"ח (ועכשיו במבצע - 100 ש"ח)
באמצע: שרית, עם משקפיים של TOUS, מחיר: 949 ש"ח (ועכשיו במבצע - 664 ש"ח)
משמאל: איילת, עם משקפיים של ריי באן, מחיר: מחיר 809 ש"ח (ועכשיו במבצע - 399 ש"ח)

*

מימין: שרית עם TOUS. המשקפיים האלה קנו אותנו עם המסגרת הורודה שלהם. כמה אור הפנים מקבלות.
משמאל: איילת עם ריי באן. על ריי באן אין צורך להכביר במילים, משקפיים שמלווים אותנו שנים ומותג שמצליח להמציא עצמו כל שנה מחדש. הדגם שאיילת מרכיבה הוא הנבחר שלי לשנה הקרובה, הכי קול שיש.

*

מימין: שרית עם לקוסט, מחיר: 999 ש"ח (ועכשיו במבצע - 399 ש"ח). למשקפיים של לקוסט מסגרת מנומרת בצבעים יחודיים שהולמת מאוד שיער כהה,
משמאל: אני עם MARE, מחיר: 250 ש"ח (ועכשיו במבצע - 100 ש"ח), מותג ביתי של סופר-פארם במחירים מפתים ומסגרות שעונות על כל הטרנדים האפשריים. המשקפיים שהרכבתי הם בגרסת אוברסייז ובעלי מסגרת שקופה וייחודית.

*

איילת עם גוצ'י, מחיר: 1699 ש"ח (ועכשיו במבצע - 599 ש"ח). משקפי אובר סייז בצבע חציל של ג'וצי, מותג העל שמוצע עכשיו במחיר מעולה. מושלם לג'ינג'יות בהירות כמו איילת.

*

שרית עם MARE, מחיר: 250 ש"ח (ועכשיו במבצע - 100 ש"ח),  דגם שחור בסיסי בגזרת אוברסייז עם ידית המשלבת עיטור מתכת ייחודי.

*

איילת עם פורטופינו, מחיר: 150 ש"ח (ועכשיו במבצע - 100 ש"ח). גם המותג פורטופינו נחשב למותג הבית של סופר-פארם ומציע דגמים מודרניים במחירים מפתים. בתמונה איילת מרכיבה משקפיים שחורים עם ידיות מיוחדות הן בטקסטורה והן בעיטור הנקודות הזהובות. המשקפיים כל כך מחמיאים ונוחים שאיילת רכשה אותם לעצמה מיד עם סיום הצילומים.

*

אני עם פורטופינו, מחיר: 150 ש"ח (ועכשיו במבצע - 100 ש"ח). עוד זוג מוצלח מבית פורטפינו, המשלב במסגרת פלסטיק ומתכת.

*

מתנסות בפוזות:

*

והפרטים הקטנים...

ידית החוליות המעוטרת זהב של ג'וצי; הדובון, שהוא סימן ההיכר של TOUS, מצא מקום גם על ידית המשקפיים; המסגרת השקופה של MARE; עיטורי הפרחים והטקסטורה המיוחדת של פורטופינו; והתנין המוכר על המסגרת המנומרת של לקוסט

*את כל זוגות המשקפיים שבהפקה ניתן להשיג במחלקת האופטיקה של סניפי סופר-פארם המובחרים*

צילומים: אילן רינת
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך