מתיידדת עם הבטן שלי

"מה יהיה עם הבטן הבולטת שלי?" – ענבר דותן, בלוגרית סלונה, עושה שולם עם הבטן שלה בזכות טיפול חדשני במכון הלגה. בואי גם את לקבל הנחה משמעותית על טיפול למיצוק הבטן

03/06/2013
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

"בטן? לי??" (צילום: ThinkStock)

אני אישה מודעת. מודעת לטוב שבי (היצירתיות, המשפחתיות, היכולת לצחוק על כל דבר, שאמשיך?), מודעת גם לרע. הפעם על הכוונת – מבנה האגס שלי. למרות שהמגזינים קוראים לי, כאישה בעלת מבנה אגס, להיות שמחה בחלקי (בתנאי שאפנים את כל כללי הלבוש ואצטייד בארנק שמן לרכישת גרדרובה) אני לא שמחה. להיפך. דיכאון.

בנוסף לכל אלו - אגס, דיכאון וארנק ריק - אולי בגלל הגיל, אולי בגלל חילוף חומרים או אולי בגלל כמויות הבצק שאני אוכלת, צצה לה בטן קטנה אך בולטת. כמה בולטת? בולטת מספיק. בולטת כשאני מתיישבת ובולטת כשאני מודדת בגד ים. בטן כזו כמו שיצאה לי תמצאו לרוב בקרב נשים מבוגרות יותר. תוכלו לזהות אותן בקלות בזכות חגורת עור עבה איתה הן מסתובבות.

בטן! לי! מה עושים? חשבתי להירשם למכון כושר אבל למי יש זמן עכשיו. חשבתי אפילו לרכוש חגורת עור, אבל זה ממש לא בשבילי. ערב אחד אפילו החלטתי להוריד בצק מתפריט היומיום, ואז נזכרתי שלא טוב לי לקבל החלטות בערב. כאישה משוחררת בעלת מבנה אגסי לעילא החלטתי להתקשר למכון הלגה. אני מכירה את המכון כבר תקופה ארוכה וסומכת על הלגה ועל צוות המטפלות. ידעתי ששם אמצא אוזן קשבת ועצה טובה.

שוחחתי עם גלי, מנהלת השיווק, שהמליצה לי להגיע לטיפול בגלי רדיו - טיפול המיועד למיצוק בטן רפוייה, ירכיים נפולות או ישבן רופס. מדובר בסדרת טיפולים (3-8 טיפולים) ייחודית למכון הלגה. בתחילה נערך לכל מטופלת איבחון, שהרי לכל אחת מאיתנו סיבה שונה בגינה הגענו עד הלום ובהמשך מותאם טיפול ייחודי לכל לקוחה. הבעלים הלגה רקנטי, שעשתה כבר "דוקטורט" בכל הקשור לצלוליט ורפיון העור, הבינה שכל אחת (ואחד) מאיתנו היא בעלת מבנה גוף שונה, אורח חיים אחר ומצב "רפיון" משלה. כן, הלגה יודעת שכמו שלכל אחת מאיתנו אופי שונה, כך גם הגוף שלנו - משתנה וייחודי לכל אחת ואחת.

בסוף תלטפי את הבטן

אפילו כשהגעתי לאיבחון במכון בראשון לציון, התביישתי להראות להלגה את הבטן... כשהלגה ראתה אותה היא קבעה כי ראתה דברים "נוראיים" מאלו וציוותה אליי את המטפלת שרי.

בחדר הטיפול הנעים והריחני, שרי מרחה על האזור הבעייתי שמן מיוחד והחלה לעסות את האזור עם מכשיר שנראה כמו ידית מכשיר האולטראסאונד איתו עושים את כל בדיקות ההיריון (אח, הריון. הזמן היחיד שבו הרשתי לעצמי לא להכניס את הבטן).

שרי מספרת לי שרוב הנשים ממש נרדמות בטיפול כזה. אני - האגסית שאף פעם לא נרדמת באמצע היום - חושבת על כל אותן נשים שמרשות לעצמן לחטוף תנומה תוך כדי טיפול וכמה כיף להן שהן יודעת לשחרר. אני מחליטה שגם אני משחררת. אני שותקת. שרי שותקת. ציפצוף חלש בוקע מידי פעם מהמכשיר שמשטח לי את הבטן ואני מרגישה שעיני נעצמות להן. התנועה ששרי מבצעת מונוטונית ורגועה. השמן מחמם לי את הבטן וכיף לי. אני לא חושבת על כלום (סתם, נו, חשבתי על איזה כיף יהיה לי עם בטן שטוחה יותר), ואז שרי מודיעה שהשעה הסתיימה ושהורדתי 2-3 ס"מ מהיקף הבטן. אני לוקחת לעצמי עוד רגע לפני שאני קמה מהמיטה. אני מסתכלת על הבטן ואני מרגישה שהיא יותר שטוחה וזה רק מטיפול אחד! אני בהיי.

במתחם הקבלה עומדת אישה יפה, מטופחת ובלונדינית. היא מסתכלת עלי יוצאת מחדר הטיפול ואומרת: "מה זה? את נראית כאילו יצאת מספא. את כל כך רגועה וזוהרת". אני מספרת לה שהיה לי יותר כיף מספא ומרחיבה קצת על הטיפול. הבלונדינית אומרת לפקידת הקבלה: "גם אני רוצה! ועכשיו!".

לא נשארתי לראות איך הבלונדינית יצאה מהטיפול. מיהרתי הביתה למדוד את בגד הים שקניתי לפני שנה. אחר כך שכבתי על הספה וליטפתי את הבטן. "כל הכבוד על שיתוף הפעולה עם הלגה", אמרתי לה, "וחכי, אנחנו עוד נחזור לשם".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*מיוחד לגולשות סלונה*

הנחה לשני טיפולים 60%
בגלי רדיו למיצוק וחיטוב הבטן
בהלגה – מרכזים קוסמטיים ורפואיים

* ההטבה בתוקף עד 30.6.13
מלאי את הפרטים בטופס כדי לקבל את ההטבה:

[contact-form 404 "Not Found"]

.

* מכון הלגה – בן גוריון 4, מרכז בן גוריון, קומה 1, ראשון לציון.
טלפון: 03-9568250. לאתר האינטרנט: www.helga.co.il
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך