רכילות השבוע: יעל גולדמן מהממת בהריון

יעל גולדמן הגיעה עם בעלה אורי פפר לקאן, והפגינה בהריון גוף שרובנו היינו שמחות לקבל בימי חול. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

23/05/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי עושים לנו כבוד בחו"ל: אורי פפר ואישתו ההריונית יעל גולדמן, מוני מושונוב והשחקנית מיכאלה עשת צעדו על השטיח האדום של פסטיבל קאן עם הבמאי רפאל נדג'ארי וסרטו "מעל הגבעה" שהוקרן בקאן במסגרת "שבועיים של במאים". והם לא היו הנציגים הישראלים היחידים  - גם מורן אטיאס צעדה באותו היום על השטיח האדום של הפסטיבל היקרתי. במקביל, גל גדות פיזרה גלאם הוליוודי אמיתי בפרימיית "מהיר ועצבני 6" בלוס אנג'לס, והיא לא הייתה הישראלית היחידה שהייתה שם – צפו בתמונות.

הכי כסאות מוזיקליים: רמי פורטיס, עברי לידר ומשה פרץ הם השלושה מתוך ארבעת המנטורים בגרסא הישראלית ל"אקס פקטור". להזכירכם, עד כה שימש פרץ כשופט הן בתכנית "בית ספר למוסיקה" והן בעונת העשור של "כוכב נולד", שתי תוכניות ריאלטי מוזיקליות של הזכיינית המתחרה. עריקה שכזו לא נראתה כבר זמן רב! ומה יעלה בגורל "כוכב נולד"? - כל השופטים יוחלפו בשמות חדשים וגדולים - ריטה ואייל גולן ימלאו את נישת הזמרים, צביקה הדר יעשה הסבה אל עמדת השיפוט, ואת תפקיד איש התעשייה יתפוס ככל הנראה רני רהב. נשמע שהולך להיות שם פייט רציני!

הכי הסתבך: על אף הג'וב החדש והחתונה הקרבה, לא הכל וורוד בממלכתו של משה פרץ, שהשבוע הוגש כתב אישום לבית משפט השלום ברמלה נגדו ונגד אמרגנו אמנון זינדני, המואשמים באי דיווח על הכנסות מהופעות במהלך השנים 2007-2009 בהיקף של כמיליון שקל. אין ספק שזה לא נראה טוב...

הכי סקסי: גליון בגדי הים השנתי של המגזין "בלייזר" יצא החודש למדפי החנויות, והשבוע התקיימה ההשקה הרשמית שלו, אליה הגיעו הדוגמניות הנאות שמעטרות את דפיו: שירלי בוגנים, דפנה דה גרוט, נטלי דדון, ויקטוריה קצמן, עדי נוימן, טיטי איינאו ועוד... אז איך היה לבוגנים ולקצמן להצטלם בעירום מלא? איך דדון ודה גרוט מתכוננות לצילומים מהסוג הזה? האם אביבית בר זוהר תסכים לעשות את זה גם? - צפו בהן מספקות את התשובות לשאלות האלו ועוד.

הכי שוב ביחד: עשור עבר מאז נינט טייב ושי גבסו הופיעו ביחד על הבמה של גמר "כוכב נולד" בניצנים, והשבוע הם עשו זאת שוב בהופעה שקיים גבסו לציון עשור לפעילותו המוזיקלית. בהופעה החגיגית התארחו על הבמה גם מיכה שטרית וגורי אלפי - צפו בתמונות.

הכי קול ששון וקול שמחה: דווקא בצל הבשורה על גירושיה, מאיה בוסקילה ועוד מפורסמים רבים (אייל גולן, קרן פלס, שירי מיימון...), הגיעו לחתונת בתו של דידי הררי, מאיה, שנישאה לבחיר ליבה, רז כהן. מזל טוב!

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה