רכילות השבוע: החתונה של גאולה וגדעון, הגירושים של בוסקילה

מה מהיר יותר: ההחלטה של גדעון סער וגאולה אבן ההריונית להתחתן, או ההחלטה של מאיה בוסקילה להתגרש? אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

09/05/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי מהיר 1: אומנם הנושא נטחן עד דק, אבל איך אפשר להתעלם מהעובדה שרק אחרי פחות מחצי שנה של זוגיות, גאולה אבן וגדעון סער מתכננים לאחד כתובות, לעמוד מתחת לחופה ולהרחיב את הקן המשפחתי ממש ממש בקרוב? פשוט אי אפשר! שיהיה להם במזל טוב.

צילום: אביב חופי

הכי מהיר 2: אחרי שנתיים של נישואים וכחצי שנה אחרי שהביאו לעולם את בנם הבכור, מאיה בוסקילה ובעלה מתן כהן החליטו להתגרש. חבל, אבל אם זה לא זה, אז זה לא זה...

צילום: ענת מוסברג

הכי מהיר ועצבני 6: השבוע נערכה בלונדון הפרימיירה העולמית לסרט "מהיר ועצבני 6". לאירוע הנוצץ הגיעו וין דיזל, פול ווקר, מישל רודריגז - וגם גל גדות. אנחנו אולי משוחדים, אבל זה לגמרי נראה שזה מקומה הטבעי - צפו בתמונות ותחליטו בעצמכם.

הכי קולולולו! השבוע עברה יונית לוי תאונת דרכים קלה בדרכה לאולפן חדשות 2 שבנווה אילן, ולמרות שהיא לא ממש נפגעה, היא בכל זאת פונתה, כאמצעי ביטחון, לבית החולים הדסה, על מנת לעבור בדיקות. העובדה הזאת זירזה את החשיפה באשר למקור הדאגה – אחרי שנה וחצי של נישואים, היא ועידו רוזנבלום מצפים לילד.

צילום:ראובן שניידר

הכי מצווה: שירי מימון ובעלה יוני רג'ואן ערכו ברית לבנם איתי. התייצבו לברך: יעל גולדמן ההריונית (לא שרואים), יד ביד עם אסי עזר, יעל בר זוהר וגיא זוארץ, הראל סקעת,  ועוד... גם דנה פרידר ואלי פיניש הגיעו. רק יותר מאוחר התברר לנו שהם הפכו לאחרונה לזוג. והם לא הזוג החדש היחיד עליו התבשרנו השבוע – גם עפר שכטר הידק את יחסיו עם לירן כוהנר. ומה הוא חושב על העובדה שהאקסית שלו, פאולינה אלברשטיין, נכנסה השבוע כדיירת לבית האח הגדול? – גלו בלינק הבא.

צילומים: ענת מוסברג

הכי 10: נכון שלא הייתם מצפים לראות את אייל קיציס וטלי מורנו משתוללים במועדון הגנקי? השניים הגיעו לחגוג עם יתר אנשי ערוץ 10 בשירה במועדון והשתוללו על הבמה. וזו לא הייתה החגיגה היחידה שערוץ 10 קיים השבוע - כל עובדי הערוץ הוזמנו גם למסיבה גדולה בהאנגר 11 שבנמל תל אביב - ואכן הגיעו! צפו בתמונות של כל הטאלנטים במסיבה. מיותר לציין שעמנואל רוזן לא ניצפה בסביבה.

צילום: ענת מוסברג

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה