"אוהב אותך, אבל…"

עד שעופרי ארבל פגשה גבר אמיתי, הוא החליט שהוא לא מספיק טוב בשבילה. מצער מאוד, במיוחד כשגברים אחרים שלא מגיעים לקרסוליו, משוכנעים שהם הדבר האמיתי

07/05/2013
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

עד לאחרונה יצאתי עם מישהו, או יותר נכון, התחלתי לצאת עם מישהו. בחור מתוק להפליא. מצחיק. מתחשב. סקסי. לאחר זמן קצר, שהכול היה נראה מופלא וקסום, עקב משהו שקרה לו ואני לא אציין בדיוק מה, החלה הדרדרות בקשר שלנו, דבר שמאוד ביאס אותי. מודה. לאחר כשלושה שבועות של התברברויות שאלתי אותו באופן מאוד ישיר מה הוא רוצה. הוא הודיע לי שהוא רוצה שנהיה ביחד, אבל הוא מרגיש שאין לו מה להציע לי כרגע. אגב, ממש לא הסכמתי איתו בעניין. ממממ...

עכשיו בואו נעבור קצת קדימה.

יצאתי עם עוד בחור. נראה מקסים להפליא. חכם. מצחיק. מעניין. הוא סיפר לי שבגלל משהו מאוד קשה שהוא עבר בחיים, הוא לא מתעסק בקטנות. אהבתי. לאחר כמה ימים הוא שלח לי הודעה שאני לא יוצאת לו מהראש. אהבתי גם את זה. קבענו להיפגש. הוא אפילו אמר שיבוא לקיבוץ. אהבתי פעם שלישית. אני שלחתי לו שבעקבות איזושהי חוויה לא נעימה אני קצת בדכדוך. שימו לב! מדובר פה בעניין של כמה שעות. קיבלתי תשובה. הוא בקונפליקט. קצת קשה לו שפתאום זה קורה כל כך מהר. הוא רוצה להיות בשבילי כשקשה לי, אבל הוא מתלבט. ממממ...

אז שכבתי וחשבתי לעצמי (אני עושה את זה הרבה). מצד אחד, גבר שטוען שהוא לא גבר (שאגב, זה ממש לא נכון) מכל הסיבות הלא נכונות ומצד שני, גבר, שטוען שהוא גבר ועושה את כל הדברים הלא נכונים. מה קורה איתכם גברים?!

הראשון היה אמור לדעת, שלא חשוב מה יש לך או מה אתה עושה, זה לא מה שעושה אותך גבר. השני היה אמור לדעת, שכשבחורה ששולחת לך הודעה שהיא קצת מדוכדכת, אם אתה גבר אתה שולח לה משהו כמו: לא נורא מאמי, אני אבוא, נצחק, נשתה, נרקוד נשכח.

ממממ... אז מה עושה גבר גבר אמיתי? חשבתי שזה מה זה פשוט, אבל מסתבר שלא, אז אני באמת חושבת שלמען כל הגברים באשר הם, הגיע הזמן שתדעו את זה אחת ולתמיד. אז להלן, כמחווה לאהבה הרבה שאני רוחשת למין שהוא טוען שהינו המין החזק, 10 הסיבות שבגללן אתם גברים:

1. מישהו שיהיה שם בשבילנו. לא משנה למה ומתי, הוא פשוט יהיה, כי זה מה שגבר עושה. הוא לא שואל למה, או איך, או כמה, הוא פשוט מגיע. אגב, אישית אצלי, אם יש נגיד משחק כדורגל חשוב, הוא לגמרי יכול לצפות בו בזמן שהוא לידי. אני לא פוסטמה.

2. שיגן עלינו. זה לא שאנחנו לא חזקות, אנחנו ברזל, אבל אנחנו רוצות לדעת שיש מי ששומר עלינו, גם כשאנחנו לא מבקשות, כי זה האינסטינקט שלו. לא צריך ללכת מכות, חבל על הפרצוף היפה שלו. אגב, גם ברזל אפשר להתיך. סתם שתדעו.

3. שלא ישפוט אותנו. אף אחד לא אוהב ששופטים אותו ויש משפט שאני ממש אוהבת: "זו לא חוכמה לאהוב מישהו בגלל, אלא למרות". אז שכשאנחנו אומרות שאנחנו לא אוהבות משהו בעצמנו, שיחייך בהבנה כזאת ויגיד לנו שאין לו מושג על מה אנחנו מדברות, למרות שיש לו, אבל זה לא אכפת לו.

4. שישמח אותנו. עכשיו שימו לב גברים! אתם לא צריכים לקנות לנו כלום בשביל לשמח אותנו. זה ממש פשוט לשמח אותנו. סמס שאומר, "התגעגעתי אלייך יפה שלי". דפיקה בדלת עם הפרצוף שלכם. חיבוק ממש חזק. זהו. אנחנו שמחות. מה שמחות? אנחנו בשמיים.

5. שנוכל לסמוך עליו. תבינו, אנחנו יכולות לעשות כמעט הכול לבד, למעט כמובן כל דבר שקשור למכשירי חשמל או רכב, אבל אנחנו צריכות מישהו עם כתפיים כאלה רחבות (אני פורסת עכשיו ידיים עד הסוף). אנחנו יודעות שרוב הזמן אנחנו נהייה בשבילכם, אבל אנחנו צריכות לדעת שברגע האמת לא תתמוטטו, תברחו, תתקפלו או מה שזה לא יהיה. תהיו ארזים. אזובי הקיר זה לא בשבילנו.

6. שיצחיק אותנו. החיים קשים, כולנו יודעים את זה, אז בואו נצחק קצת. גבר שיודע לקחת לימון ולעשות ממנו אחלה לימונדה, הוא לא רק גבר, הוא גם סקסי בטירוף. אגב, אם אנחנו בוכות ואין לכם מושג איפה לתקוע את עצמכם, תחבקו אותנו. אני אומרת לכם, חיבוק יכול להיות פיתרון כמעט להכול.

7. שיתן לנו ביטחון. אני תמיד אומרת לגברים שזהו סוד הדברים. אישה שבטוחה בהימצאות של הגבר שלה נהיית גבר גבר. תלך, תבלה, תיסע, אני בטוחה בהימצאות שלך וזה מה שחשוב. אל תשכחו כמובן להיות גם איתנו, בכל זאת, יש דברים שאף גבר לא יכול להציע לכם, גם אם הוא חבר ממש טוב.

8. שיפנק אותנו. שוב גברים, זה לא צריך להיות ברכוש. יהלומים אמנם נוצצים עד מאוד, אבל יש הרבה דברים אחרים שיגרמו לכוכבם לנצוץ באור יקרות יותר מהיהלום הכי גדול. דוגמאות? נו פרובלם! תכינו לנו קפה בבוקר, תשטפו כלים מידי פעם, תעשו מידי פעם משהו ששנינו לא אוהבים לעשות. איך פשוט אה?

9. תנו לנו את ההרגשה שאנחנו הכי בעולם. גם ככה יש לנו רגשי נחיתות וחוסר ביטחון, אנחנו רוצות לדעת שאתם לא רואים את כל מה שאנחנו רואות וגם אם אתם רואים, פאק דאט. תגידו לנו שאנחנו הכי יפות, מתוקות, מהממות ומדהימות בעולם. את האמת? זה מה שאתם באמת צריכים לחשוב ולהרגיש. אולי זה לא נכון, אבל זה כן נכון.

10. תאהבו אותנו. שמרתי את זה לסוף, כי זה נראה ונשמע הכי טריואלי בעולם, אבל זה לא. בואו נודה באמת: לא משנה מאיזה מין אנחנו, השאיפה להיות נאהבים זה משהו שאנחנו חולקים, אבל אנחנו הנשים גם ממש צריכות שתראו לנו את זה ואם נגיד אתם כמו פטריק סווייזי בסרט רוח רפאים ואתם לא מסוגלים להגיד לנו את זה, תגידו את זה בלי מילים. מעשים גברים יקרים שלי, ידברו יותר חזק מכל המילים שיש בעולם.

ולסיכום, אני חייבת משהו בודהיסטי, בכל זאת, חזרתי מויפאסנה. כשאתם פוגשים מישהי חדשה ואתם חושבים שהיא יפה ומתוקה וסקסית ומצחיקה, תשכחו מכל מה שידעתם/חוויתם/כאבתם. אין לה שום קשר לעבר שלכם. היא נמצאת כאן הרגע ואם היא טובה לכם הרגע, זה כל מה שחשוב. ובחייאת אמא שלכם (שאני ממש מקווה שלא דפקה אתכם), תהיו גברים, סבבה?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה