טופ 3 לעיניים מפתות: מקרם מטפח ועד לאיפור של "מד מן"

איך להתאפר כמו הבנות של "מד מן", איך להניח נכון קרם עיניים ומיהם המפורסמים שנהנים מצבעי עיניים שונים. שלוש המלצות מאירות עיניים

28/04/2013
יסמין רוזנברג קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

#1 איפור // מראה איפור העיניים הסיקסטיזי על שער מגזין "סטייליסט" כבש אותנו

שער מגזין סטייליסט הבריטי. מי רוצה להיות נערת מוד?

כולם יודעים שבכל פעם מחדש, חזרתה של הסדרה "מד מן" אל המסכים מסמלת את תחילתו של טרנד הסיקסטיז. אמנם העלילה מתקרבת בצעדי ענק אל שנת 1970, אך זה לא מפריעה לגיבורות להפגין שיער נפוח ואיפור עיניים מעורר השראה. את הלוק האייקוני הזה, שכה מזוהה עם טוויגי, מצאנו על שער מגזין "סטייליסט" הבריטי, והתאהבנו בו מיד. גם את יכולה להיראות כמו נערת מוד מוחצנת, בכמה צעדים פשוטים:

• התחילי עם מייק אפ עדין ובלתי מורגש, ומעליו הניחי פריימר – כל המטרה היא לשמור את הפנים נקיות, כרקע לריסים הדרמטיות.

• על עצמות הלחיים מרחי קצת סומק ושימר, להענקת "נקודות אור" טבעיות למראה.

• כעת ייצבי היטב את היד, קחי אייליינר חום או שחור, ציירי קו דק הצמוד לקו הריסים ועבי אותו בכל פעם, בעיקר לכיוון החלק החיצוני של העין. הצעד הזה עלול לקחת כמה ניסיונות עד לתוצאה מושלמת.

• סיימי עם הדבקת ריסים עליונות מלאכותיות, ואם יש לך אומץ – הדביקי גם ריסים תחתונות, ומשחי מסקרה כאילו אין מחר. זהו, הגעת בשלום ל-1968.

.

#2 טיפוח // לכולנו יש קרם עיניים, אבל לא כולן יודעות כיצד להניח אותו נכון

איך מניחים קרם עיניים? (צילום: ThinkStock)

קרם עיניים הוא אחר מרכיבי המפתח בטיפוח הפנים, והוא זה שדואג לכך שה"ראי לנשמה" יזהר וינצנץ ללא קמטים או נפיחויות סביבו, באמצעות הזנה, הבהרה והחיית אזורים עייפים וכהים. כשאת בוחרת קרם עיניים, חשוב לשים לב לסיבה המרכזית לרכישתו.

לדוגמה, לחברת נטורל סי ביוטי יש שלוש סדרות: אקווה, אקטיב וליפט, שעונות על צרכים שונים, והמשותף להן הוא רכיבים ייחודיים מים המלח: Mineral Complex SolutionTM. אך בין אם הקרם דואג להזנה מרעננת, כמו Aqua, מחייה כמו Active או מותח ומעלים בהדרגה קמטים כמו Lift, חשוב מאוד להניח אותו נכון. רשמי לפנייך וספרי לחברות.

טיפ מס' 1: לכולנו יש נטייה להגזים עם כמות הקרם שאנו מעמיסות על האזור העדין שמסביב לעין. כמות קטנה, בגודל אפון, תספיק לכל עין מעל ומעבר.

טיפ מס' 2: יש נשים שמרוב מוטיבציה "להחדיר" את הקרם לתוך העור, לוחצות על האזור ומגרות אותו – טפיחות קלות יעשו את העבודה טוב יותר.

טיפ מס' 3: הטיפ החשוב ביותר, קרוב לוודאי, הוא היכן להניח את הקרם – הטעות הנפוצה ביותר היא למרוח אותו ישירות על העיגולים הכהים שמתחת לעיניים, אך דווקא הם תפוחים ורוויים בנוזלים. תעשי בחוכמה אם תניחי אם הקרם על העצמות שמסביב לשקע העין, בהיקף מלא – הקרם ייספג היכן שצריך ואת לא תתעוררי עם עיניים נפוחות ועיגולים כהים.

.

#3 סלבס // דיוויד בואי לא לבד – המפורסמים עם צבעי העיניים השונים

למעלה מימין ובכיוון השעון: מילה קוניס, אליס איב, וונתוורת' מילר וקייט בוסוורת' (צילומים: GettyImages)

קשה להגות את המילה "הטרוכרומיה" – שוני בצבעי העיניים, שנוצר כתוצאה מתורשה, גנטיקה שהחליטה להתחכם ולעיתים אף פציעה או מחלה. עוד יותר קשה להאמין שדיוויד בואי, הסלבריטאי הייצוגי שסובל (או נהנה, תלוי איך מסתכלים על זה) מהתופעה, נמצא בחברה כה טובה. תסתכלו מקרוב ותגלו שגם למפורסמים הבאים יש עיניים בצבעים שונים:

וונתוורת' מילר – החתיך מהסדרה הבלתי נשכחת "נמלטים" מסתובב בעולם עם עין אחת כחולה, ועין אחת ירוקה. לא שמנו לב כי בהינו בקוביות שלו.

מילה קוניס – היפהפייה הסקסית, מסתבר, משתייכת אף היא למועדון הסגור והאקסקלוסיבי הזה. העובדה שאחת העיניים שלה ירוקה, והאחרת חומה, לא מפריעה לה לסובב ראשים.

קייט בוסוורת' – הנציגה הנשית מפורסמת ביותר של התופעה מזמן הפכה את השוני ליתרון – עם עין אחת חומה והאחרת כחולה, בוסוורת' נראית תמיד כמו נימפה מהחלל החיצון, ועוד כזו שמטיבה להתלבש.

אליס איב – אם טרם הכרתם את השחקנית הבריטית המהממת הזו, זהו תירוץ מעולה. מי שכבשה את ליבו של וינסנט בסדרה "הפמליה", וכעת מככבת ב,סטאר טרק" מתאימה בין בלונד הפלטינה שלה לבין זוג עיניים בגווני ירוק וכחול.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה