מי אמר שקלאסי לא יכול להיות גם טרנדי?

מזג האוויר הקריר שנחת עלינו הוא הזדמנות להזכיר את הפריטים הקלאסיים שכדאי שתמיד יהיו בארון - מחצאית העיפרון המחמיאה ועד למכנסי הסיגר השחורים. ועכשיו - מתי הסיילים אמרתם?

23/04/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

החורף שחזר אלינו פתאום בלי שום התרעה מוקדמת, תפש אותנו לא ערוכות וכבר לגמרי במוד של קיץ. המגפיים לפני כחודש אופסנו בארון, את ז'קט העור דווקא שמחנו לשוב וללבוש, והשיא היה שנאלצנו לחזור ולהדליק חימום - בסוף אפריל, מה זה הקור הזה?! מילא הגשם. בקיצור, אחרי שנדלקנו על הפסטלים והפרחים, אחרי שחזרנו לצבוע את הבהונות בשלל גוונים קיציים, אנחנו שוב בהלך רוח טיפה אפור ומעונן.

למרות שינויי האקלים הגלובליים שכולם מזהירים מפניהם, אין מצב שבאמצע מאי לא יהיה פה חמסין, לכן החלטנו להתייחס למזג האוויר הקודר באופטימיות וכהזדמנות לחזור ולהזכיר לכן פריטים קלאסיים שכדאי תמיד שיהיו בארון, חורף וקיץ.

ואלו הם: חצאית עיפרון, מכנסיי סיגר צרים באורך עד הקרסול, ג'קט מחויט שחור, כחול כהה או אפור ומעיל / ג'קט קיציי, דק ומחויט לערבי קיץ קרירים, למשל כאשר לובשים שמלה עם כתפיות ספגטי וגם אם נוסעים לחו"ל, כי שם יכול לרדת גשם כל השנה. אתן רואות כמה יותר טוב אצלנו?

גם כשלובשים פריטים קלאסיים, כדאי להוסיף פריט אחד עדכני וטרנדי, כדי להראות אופנתיות. לאלה מכן שסולדות מהצבעוניות הבוהקת של הקיץ ומעדיפות הופעה יותר סולידית, אתן בעונה הזאת לגמרי מסודרות מאחר וכידוע והשחור והלבן הנצחיים, הם בקיץ 2013 אחד הטרנדים הבולטים.

אלמנט נוסף שהעונה נחשב לשיא הטרנדיות אך יישאר קלאסי לנצח, הם הפסים. אנחנו משתגעות על פסים וכפי שציינו כאן בעבר, למרות שחולצת הפסים היא פריט על זמני, אין טובה ממנה להוסיף מגע צעיר וטרנדי להופעה הכי מאופקת ושמרנית.

כפי שאפשר לראות באחת התמונות, גם ההפך הוא נכון. כלומר, ניתן לקחת פריט סופר-טרנדי עם סופר-נוכחות, כמו מכנסי פסים, ובצבעים מאופקים ועם השילוב הנכון, להפוך אותם לחלק מהופעה אלגנטית ומסוגננת.

.

חצאית עיפרון שחורה וז'קט אפור. חולצת הפסים מעניקה את הטאצ' הטרנדי והצעיר לפריטים הקלאסיים והסולידיים לכאורה

מכנסיי סיגר צמודים. מחמיאים לכולן כמעט ואין טובים מהם כשצריך להתלבש היטב לאיזה אירוע, בפרט כשאין זמן או חשק לחפש שמלה. טופ עדכני - במקרה הזה בדוגמת חברבורות נמר (עוד דוגמה שכבר הפכה לעל זמנית) וסנדלי ערב מרהיבות ואת מוכנה לצאת

ז'קט אפור מחויט. בתמונה הזאת, הפריט הדומיננטי ביותר הם כמובן מכנסי הפסים בשחור לבן - שני טרנדים לוהטים שאולי לא היית מעלה בדעתך ללבוש, אך בשילוב הצבעים שחור- אפור- לבן ובצרוף הז'קט הקלאסי, נוצרה הופעה סופר קולית ואלגנטית כאחד

מעיל / ג'קט דק. טוב לכל עונה, כולל לעונות המעבר. החולצה בגוון הכסו -מטאלי מספקת את הטאץ' הטרנדי להופעה המאופקת בגוונים האפורים והקרירים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה