מערכת יחסים בשלט רחוק, זה אפשרי?

גלעד ינאי סיים לצאת עם כל הבחורים בתל אביב, אז הוא מצא את ג'ף, רומיאו בגירסת ניו יורק. עכשיו הם בקשר קשר טרנס-אטלנטי, האהבה פורחת, הטיסות יוצאות - אבל אין לו חצי מושג איך לגרום לזה לעבוד

21/04/2013
גלעד ינאי קבלו עדכונים מגלעד
  • RSS

"רומיאו, רומיאו, היכן אתה רומיאו?". אם תשאלו הומו את השאלה הזו, התשובה היא כמובן באטרף או בגריינדר, ולאחריה תבוא השאלה "ממוקם או נייד?".

גברים תמיד יהיו גברים, גם אם הם אוהבים גברים ומדברים אחד לשני בלשון נקבה, וככאלה, סקס הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. ליתר הדיוק, החיפוש אחר סקס, כי בניגוד לגברים שאוהבים נשים, גייז קצת יותר בררנים כשזה נוגע לפרטנר מיני. אנחנו קצת כמו נשים בתחום הזה, רק עם זין.

בשנים האחרונות הכרתי גברים שונים למטרות שונות. את חלקם רציתי כדי להכיר לעומק ולנסות לפתח מערכת יחסים ארוכת טווח ואת חלקם פשוט רציתי לדעת לעומק, עדיף בכמה שיותר תנוחות. אחוזי ההצלחה של מערכות היחסים שלי בשנים האחרונות נראים כמו ענף הכדורגל בארץ, בעוד שפגישות של הרף זין עשו למוניטין שלי רק טוב, ולא פעם נבחרתי על ידי הפרטנים ל"אחד משלושת הטובים שהיו לי". לא היה לי אומץ לשאול אם מדובר על השבוע האחרון בחייהם בלבד או קצת מעבר לזה, אבל למה לחלץ עלבון ממלתעותיה של מחמאה? חיים עם מה שיש.

בגלל המצב העגום של הגייז בתל אביב, בו כל אחד מצהיר שהוא מחפש מערכת יחסים עמוקה ומפרה, אך שוכחים לציין שהכוונה לימים אי זוגיים בלבד, נואשתי מלמצוא את רומיאו בישראל. השלמתי עם העובדה שאמות לבד בעוד כמה שנים (חמש, לפי חברת הכנסת לשעבר אנסטסיה מיכאלי) ולא ימצאו את גופתי כי 30 החתולים שאגדל יאכלו אותה, כל זאת למרות הצהרות של גורמים שונים ש"אתה מציאה!". הצהרות לחוד ומציאות לחוד.

אז ארזתי מזוודה, כמו שאני עושה מדי שבוע במסגרת תפקידי כדייל, ונסעתי לעוד סופ"ש בניו יורק בחסות חברת התעופה הלאומית עבורה אני עובד, ושם פגשתי את רומיאו, רק שהוא התעקש שאקרא לו ג'ף, כי זה השם שאמא שלו בחרה לו. אומנם הוא חצי איטלקי, אבל הוא גם חצי פולני. סיפור חיי.

את ג'ף הכרתי דרך גריינדר, אפליקציה שאומרת לך כמה הומואים יש ברדיוס של כמה מאות מטר לידך. הוא פנה אלי בדרך קסומה וכתב "היי". נמסתי מהמקוריות שלו, והחזרתי ב"סבבה, מה המצב?", שלא יחשוב שהוא היחיד שמסוגל לדבר במילים גבוהות.

כדי לקצר את הסיפור, נפגשנו באותו ערב על מנת לקיים מצוות פרו ורבו אבל משהו קרה. מכירות את הסרטים הדביקים האלה שגבר רואה בחורה מהצד השני שלי החדר, היא מחזירה מבט ומרגישים את הקליק באוויר? אז כזה, רק בגרסת הפורנו. שלא כהרגלי בתפוצות, כשג'ף רמז שהוא היה שמח להישאר לישון בלילה, הסכמתי. לפתע הרגשתי מה זה להיות לסבית והתחושה היתה חמימה ודביקה, אז התקלחתי והלכתי לישון עם ג'ף.

כל זה קרה לפני כחודש, ומאז אני על קו תל אביב ניו יורק, מנסה להבין איך לשרוד את מה שנראה כתחילתו של קשר טראנס אטלנטי. אני מרשה לעצמי לשקוע בחלומות למרות שיבשת שלמה ואוקיאנוס די גדול מפרידים בנינו, מפני שג'ף, על אף הצד הפולני שלו, מתנהג כמו גבר אמריקאי אמיתי. הוא נעים, הוא מקשיב והוא לא מתבייש להגיד שהוא מתגעגע. בפעם האחרונה שגבר אמר לי שהוא מתגעגע אלי בנינמין נתניהו היה בקדנציה הראשונה שלו כראש ממשלה.

אני מוכרח להודות שאין לי חצי מושג איך לגרום לזה לעבוד, אני רק יודע להיות אני עצמי. ג'ף טוען שזה מספיק טוב, אבל הספקות מכרסמים בי. אחרי הכל, השנים האחרונות לא היו הצלחה מסחררת עבורי בתחום הזוגי. אני נזכר ברוס ואמילי מהסדרה "חברים", שניסו לקיים מערכת יחסים טראנס אטלנטית ושם זה נגמר בחתונה (ודי מהר בגירושים), אז דבר אחד אני יודע והוא שצריך להגיד את השם הנכון. ג'ף.

מבטיח לעדכן איך זה מתפתח, אבל תסלחו לי, כרגע יש לי מזוודה לארוז.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה