לילה מוראד: בובה של לילה

ב"לילה מוראד" תמצאו אווירה סקסית קלילה, עיצוב יפה אך לא מתאמץ, תאורה רכה בשלל סגנונות ומוזיקה ממסטלת שלא מעיקה על השיחה ומנות לא שגרתיות, יצירתיות במידה וטעימות לאללה

10/04/2013
חגית אברון קבלו עדכונים מחגית
  • RSS

מתוך האתר של חגית אברון

יש לי חברות "בכל מיני כיסים". ביטוי שהתאהבתי בו במהלך שהותי בארה"ב. זה אומר שאני גוררת כאלה שמבוגרות ממני בעשור. לוקחת איתי את האימא הכי שווה בגן של הילדה ויוצאת עם עוד כמה מהעיתון. לשם כך, צריך מקום בילוי מיוחד. כזה שיכיל את השכבות המורכבות של חיבורים נשיים חדשים. כאלה שהם על פי רוב מהוססים לשתי דקות, ובהמשך מתנהגים כאילו הן מכירות עוד מגלגול קודם.

חברה מ"כיס" חדש, הזכירה את "לילה מוראד" כמקום בילוי לילי מבטיח – שילוב בין טאפאס בר, בר ומסעדה כיפית. כזה שאפשר לחבר בו שתי חברות טובות ואותי מבלי להרגיש שמתאמצים.

התיישבנו סביב בר מתפתל עליו ניצחה ברמנית חתיכה לאללה. היא קלטה בשנייה את האנרגיה המהוססת תחילה, והציעה אדום משובח. את סוף הבקבוק היא מזגה לבלונדינית היפה שאיתי, והבטיחה לה בביטחון תמים שמזיגת סיומו של בקבוק מבשר את התחלתה של זוגיות חדשה ולוהטת. שתינו לחיי החושניות, והתמזגנו עם האווירה הסקסית קלילה של ה"לילה מוראד".

המקום התברך בעיצוב יפה אך לא מתאמץ, תאורה רכה בשלל סגנונות ומוזיקה ממסטלת שלא העיקה על השיחה. הערב המשיך להתנהל לו בקצב קליל, והברמנית היפה המשיכה לנהל אותנו בנחישות. הבלונדינית הצמחונית שאיתנו קיבלה מנה שנראתה בצלחת כמו ציור של ארטישוק זקור ובו אבוקדו צרוב בטמפורה עם רוטב חמצמץ כלשהו. שילוב מפתיע של פריכות ונימוחות. כהוקרה על ההתחממות ביחסינו הבוסריים, צהלנו לעבר לחם פריך.

המקום החל להתמלא לאיטו בקהל הטרוגני של אנשים נחמדים ולא מאיימים. לידנו היה שולחן צוהל של רווקות לערב אחד שקיבלו פטור מלהשכיב את הילדים, מאחורינו כמה גרושים מהוססים שהתמקמו בעמדת תצפית עם נוף, ובקומה למעלה זוגות מרחבי הארץ שבאו לבילוי כייפי ומשוחרר. כולם פזורים ישובים ועומדים סביב שולחנות נמוכים וגבוהים, בקומה למעלה ולמטה ובשורה שנייה שהתחילה להצטופף סביב הבר בערבוביה צבעונית לא מעיקה.

למרות שנצמדנו לאדום המשובח, הצצנו בתפריט האלכוהול שהציג היצע רחב ומקצועי בדגש על קוקטיילים מרתקים בסגנון אוריינטלי. וודקה מלבי, "הלו ארטיק" בשילוב עראק, שקדים וסאוור ומבחר מרגש של ממש של אניסים. הבטחנו לעצמנו לפעם הבאה.

האוכל במקום מוגדר כתפריט טאפאס עם מנות קטנות גדולות בסגנון ימי התיכון. על התפריט מופקד השף אילן קאופמן שמפתיע עם מנות לא שגרתיות, יצירתיות במידה וטעימות לאללה. כמחווה לצמחונית, אכלנו סלט עגבניות מתוק וגם סביצ'ה נהדרת וטרייה של דג ים וחגגנו את חברתנו המשולשת בקדאיף פיסטוק ירקרק.

בעשר בדיוק התעממו המנורות היפות והווליום האוריינטלי הוגבר באופן בלתי מעיק. רקדנית בטן יפהפה פרצה לרחבה ועינטזה את המשך הלילה עם מוזיקה ערבית לוהטת, כראוי למקום הנקרא על שם הזמרת המצרייה.

נשארנו בחגיגה עוד זמן מה עם היין הטוב ויצאנו חבוקות בשלישיה שכבר הבטיחה לחגוג שם את מסיבת הרווקות הבאה.

לילה מוראד – הרצל 4 תל אביב. טלפון: 03-5467786. ימי רביעי הם ערבי הרקדנית בטן. לא כשר.

צילום: סיגל גפני
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה