משפצות? עוברות דירה? כך תבחרו את בעל המקצוע

בחירת בעל מקצוע אמין וטוב היא משימה מורכבת. הנה 5 טיפים לבחירה נכונה ולעבודה נכונה מול בעל המקצוע, באדיבות אתר אינדקס בעלי המקצוע HomeME

03/04/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS
» איך תדעי שאיש המקצוע אמין? (צילום: thinkstock)

כמה פעמים הזמנת בעל מקצוע והתאכזבת מרמת השירות, מביצוע העבודה או מהמחיר שהוא ביקש? בדיוק לשם כך הוקם אתר HomeME אשר מציע מגוון רחב של בעלי מקצוע איכותיים בקשת רחבה של תחומים לעיצוב, שיפוץ ותחזוקת הבית והעסק, ואף מספק הצעות מחיר מהירות ישירות מבעל המקצוע.

צוות האתר בודק לאחר כל עבודה את טיב השירות שסיפק בעל המקצוע, כך שבעל המקצוע נבדק ואף מחויב לאמנת השירות של האתר. באתר מאגר של יותר מ-50 קטגוריות של בעלי מקצוע ועסקים, לרבות אדריכלים, מעצבים, אינסטלטורים, חשמלאים, מובילי דירות, מתווכים, עורכי דין ועוד. ניתן לקרוא אודות העסק, לראות את תיק העבודות שלו וליצור קשר ישירות עם בעל העסק או לבקש הצעת מחיר מהירה. יש לציין כי HomeME מציע גם ספקי חירום בפריסה ארצית הזמינים בשעות הלילה, סופי שבוע וחגים למקרים דחופים, דוגמת בעיות אינסטלציה וחשמל או מנעולנות.

בעלת עסק שנמצאת בשלבי הקמה או שיפוץ של העסק שלה, יכולה להיעזר באתר HomeMe לקבלת רעיונות שונים לסוגי עסקים רבים, למשל, חנויות או בתי קפה, ואף למצוא את בעלי המקצוע הרלוונטיים המתמחים בתחומים אלו.

על ידי הרשמה בחינם לאתר, ניתן ליהנות ממגוון שירותים נוספים, למשל, כתבות מומחים, מערכת "עוזר אישי" המלווה ברכישת דירה חדשה, גלריית תמונות ורעיונות, פורומים מקצועיים ועוד.

בעזרת שי וליץ, מנהל תחום הספקים באתר HomeMe, ליקטנו מספר טיפים חשובים לבחירת בעל מקצוע ולעבודה נכונה מולו:

1. איספו הצעות מחיר בצורה מהירה

מומלץ לאסוף הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע. ההליך יכול להיות מעט מסורבל וארוך ולכן אתר HomeMe מאפשר בתוך פחות מדקה לשלוח בקשה להצעת מחיר מהירה לבעלי מקצוע ועסקים כאשר המערכת שולחת את ההצעה למספר בעלי מקצוע וזאת על מנת לאפשר את בחירת בעל המקצוע המתאים ביותר.

"השירות הייחודי שאנו מציעים מאפשר לכל אחד לבקש הצעת מחיר מהירה שחוסכת את הזמן של איסוף הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע", אומר וליץ, ומוסיף כי "אנו שולחים את הבקשה למספר בעלי מקצוע שרודפים אחריך ולא את אחריהם. ניתן לדעת גם מי קיבל את הפנייה ולראות תוך כדי שיחה עם מי מדברים. לאחר מכן, נשלח סקר על עבודת בעלי המקצוע לגולשים מקבלי השירות. מי שלא עמד בסטנדרטים הכי גבוהים, לא יופיע באתר".

2. אל תוותרו על ממליצים

חשוב מאוד לבקש מבעל המקצוע המלצות ולבקש ישירות מהממליצים לספר על רמת השירות והמקצועיות שלו. באתר HomeMe מדגישים כי לאחר פרק זמן של מספר ימים מרגע ביצוע העבודה, נשלח סקר אנונימי ללקוח על מנת לאמוד את טיב השירות, המקצועיות והמחיר שהוא קיבל מבעל המקצוע. כאמור, בעל מקצוע אשר לא עמד ברמת שירות גבוהה לא יופיע באתר. בנוסף, בעלי מקצוע שנרשמו לאתר מחויבים לפעול על פי אמנת שירות המפורסמת בו.

3. התייעצו עם אנשים בעלי ניסיון

כדאי להתייעץ עם גורמים נוספים בנוגע לשירות המבוקש וייתכן כי אלו יסייעו במציאת פתרונות מגוונים ורעיונות ייחודיים. אפשר לעשות זאת דרך פורומים שונים אשר קיימים באינטרנט (למשל, מערכת הפורומים של HomeME אשר מנוהלת על ידי בעלי מקצוע ומאפשרת לשאול שאלות ולהתייעץ עם בעלי המקצוע באתר). כך ניתן לרתום את הניסיון של אחרים לטובתכם האישית, בין אם מדובר בבחירת עורך דין או שיפוצניק.

4. רוכשות דירה מקבלן? שימרו על הסדר

מי שרכש דירה מקבלן בוודאי יודע שברוב המקרים נלווה לכך כאב ראש תמידי אשר לא עוזב עד לרגע הכניסה לבית (ואף הרבה לאחר מכן).

בדיוק לשם כך, פותחה באתר HomeMe מערכת ייחודית שנועדה לעזור לרוכשים דירה חדשה מקבלן. המערכת, אשר נקראת "העוזר האישי", מאפשרת ליווי של הפרויקט מתהליך חיפוש הדירה ועד לשלב הכניסה לדירה. המערכת מאגדת את כל פרטי הפרויקט, אנשי הקשר, הסקיצות ומפרטי הדירה, לרבות בעלי מקצוע ותזכורות לתהליכים מרכזיים ומועדי תשלום. ניתן להיכנס אליה בכל שעה ומכל מחשב, והשימוש בה הוא בחינם.

5. הרחיבו את הידע האישי שלכן

הרשת מלאה ברעיונות רבים אשר יסייעו בשיפוץ הבית או העסק. כך למשל, ניתן לקרוא כתבות על חידושים, טרנדים וטיפים לעיצוב ושיפוץ הבית באתר HomeMe, וכן להתרשם מכתבות שנכתבו על ידי בעלי מקצוע במיוחד עבור הגולשים. בנוסף, באתר ישנה גלריית תמונות המספקת רעיונות מגוונים לעיצוב חדרי הבית והעסק השונים. ניתן לשמור את התמונות בפרופיל האישי וגם לשתף את החברים בפייסבוק ולשאול מה דעתם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה