טיפ: כך תמנעו קמטים סביב העיניים

העור מסביב לעיניים דק ועדין, נוטה להתייבש ונוטה לקמטים. מהי הדרך הטובה ביותר להגן עליו?

11/03/2013
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

העיניים הן ראי הנפש, אומר הפתגם, והאמת היא שהן גם אחד האברים הרגישים ביותר שיש בגוף: העור מסביב לעיניים הוא דק, יבש והראשון שנוטה להתקמט בפנים.

למרות זאת, העיניים הן האבר הכי מאופר בפנים: אנחנו "מעמיסות" עליו צלליות, איילינר, מסקרה, מורחות מייקאפ סביבן. "מוצרי איפור מתוכננים כך שיהיו עמידים במשך היום כמו למשל: במסקרה משולבים חומרים שתורמים לעיבוי או הארכת הריסים. נשים  אולי לא תמיד מודעות לכך, שזה לא טוב לעיניים ללכת לישון כשכל החומרים הללו עדיין בסביבתן. רבות חושבות שאם הן קמות בבוקר עם אדמומית בעיניים זה מעיד על אלרגיה למוצרי האיפור, בשעה שהבעיה היחידה היא שהן לא הסירו את האיפור כמו שצריך לפני השינה", מדגישה סתוית סבג, מנהלת תחום הטיפוח בקרליין.

על מנת לשמור על העיניים, לטפח את העור ולמנוע קמטים סתוית סבג ממליצה להקפיד מאוד על הסרת איפור מהעיניים, ולהשתמש בחומרים הנכונים לאיזור העיניים. "ישנם מוצרים ייעודיים לאזור הרגיש והעדין של העיניים, המבצעים את פעולת הניקוי אך יחד עם זאת שומרים על הלחות ואינם אגרסיביים. חשוב מאוד לאחר מכן, להזין את העור עם קרם עיניים מתאים. ולכל מי שמתעצלת, אפשר להצטייד במגבונים ייחודיים שמיועדים להסרת איפור פנים ועיניים. המגבונים מכילים חומרים ששומרים על לחות העור סביב העיניים. משתמשים בהם בטפיחות קלות ומיד לאחר מכן מזינים את העור בקרם עיניים".


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה