הטרנד המטאלי: כך תאמצי אותו נכון

אם שמלות מוכספות ובוהקות הן באמת יותר מדי בשבילך, את תמיד יכולה לאמץ את הטרנד המטאלי דרך איפור וטיפוח. מצלליות בעלות אפקט של שימר ועד למוצרי טיפוח שינצנצו אליך מדי בוקר וערב

13/03/2013
שיר וורובל קבלו עדכונים משיר
  • RSS

אחד מהטרנדים שהכי בלטו ונצצו – תרתי משמע – על מסלולי שבועות האופנה לעונת האביב-קיץ היה הטרנד המטאלי. הטרנד, בעל המוטיב החדשני והעתידני, בא לידי ביטוי בשימוש בבדים מבריקים ושימריים, בגזרות נוקשות המדמות את החומר ממנו נלקחה ההשראה וכמובן בצבעוניות המתכתית הזוהרת. למרות מה שהתרגלנו לחשוב, קשת הצבעים המטאליים לא מתחילה ומסתיימת בצבעי זהב, כסף וברונזה - העונה הקרובה מביאה לנו מגוון רחב של צבעים מבריקים מצבעי פסטל, דרך צבעי אקווה כחולים ועד בדים המדמים השתקפות של מראה.

מטאלי באיפור וטיפוח: צלליות פורטפוליו מס' 109 ו-110 של קרליין, סדרת הסרום רבייבל פלוס של קרליין, סדרת סלג'ין של קרליין. מטאלי על המסלול: צללית כחולה מנצנצת ושמלה מטאלית בוורוד אצל כריסטיאן דיור (מימין), שמלה כחולה וצללית כסופה אצל שאנל (משמאל)

תרגום הטרנד בתחום האיפור

"הטרנד המטאלי בא לידי ביטוי באופן אבסולוטי בהדגשת העיניים על ידי צלליות בצבעים מטאליים או בצבעים בעלי ברק ושימר מתכתי", אומר עומר אסף, המאפר הראשי של קרליין. צלליות כאלו נראו בתצוגות האופנה של מעצבי על רבים בוורסיות שונות שהותאמו לאירוע או השעה ביום. כך למשל בשאנל נעשה שימוש רב בצללית כסופה שהונחה על כל העפעף ועל עצם הגבה ואילו בדיור בחרו להשתמש בצלליות צבעוניות ומבריקות בתוספת של אבנים נוצצות קטנות שחיזקו את האפקט המתכתי הזוהר.

"מי שמעוניינת לאמץ את הטרנד אך עדין לא רוצה להתחייב אליו, יכולה לבחור בצלליות בגימור משי או צלליות בעלות אפקט שימרי עדין", אומר אסף.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה