אפליקציות לסמארטפון שכל מעצב צריך להכיר

פלס וסרגל, המרת מידות, מיליון תמונות השראה ועוד - כל מה שאתם צריכים כשאתם מעצבים בית חדש נמצא בתוך הטלפון החכם שלכם

10/03/2013
אתר בניין ודיור קבלו עדכונים מבניין ודיור
  • RSS

מאת: יוליה ברודסקי, אתר בניין ודיור | תמונות: צילומי מסך מתוך האפליקציות

מעצבי הפנים במאה ה-20 התאפיינו בשרירי גב חזקים בזכות הקלסרים, פלטות הצבעים, הדוגמיות והתצלומים שהם נאלצו לסחוב עמם לכל מקום כדי לתאר את הרעיונות המבריקים שלהם ללקוחות. לעומתם, מעצבי הפנים במאה ה-21 צריכים להיות יצירתיים, עדכניים ולהחזיק בטלפון חכם. הנה 7 אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד שכל מעצב צריך להכיר:

Moodboard

כולנו מכירים את תחושת הפספוס שעולה כשרעיון טוב נעלם כלא היה, רק כי לא הייתה לנו קרקע מתאימה לשמור אותו. בעזרת האפליקציה ניתן לארגן ולאחסן רעיונות והשראות בעזרת לוחות נושא או פרויקט אותם אתם יוצרים, מכל מקום ובכל שעה. מצאתם ברשת פריט או חלל מדליקים? ניתן להוריד את התמונה אל הלוח הפרטי שלכם ולתעד מהיכן נלקחה.

בנוסף, תוכלו לכתוב טקסט, לחתוך את התמונות, לבחון מקרוב בעזרת זכוכית מגדלת, ליצור פלטת צבעים רצויה, להוסיף סימונים מיוחדים וכמובן לשתף עם אחרים. מעבר לכך שהאפליקציה עוזרת לכם לארגן את היצירתיות שלכם, היא גם מאפשרת להעביר את הרעיונות שנמצאים בראש המעוצב שלכם בפשטות ללקוח, והכל בהקלקה על האייפון.

מתאים ל: אייפד

מחיר: 10 דולר

.
Stonepedia

אין מבנה או בית שלא נעשה בו שימוש בשיש, בין אם הוא במטבח, בחדר הרחצה, על הרצפה או על הקירות. האפליקציה מציגה מבחר של 500 סוגי שיש ואבני גרניט ומאפשרת להציג על מסך הטלפון הצעות לדגמים שונים על פי הצבע הרצוי לכם.

מתאים ל: אייפון ואייפד

מחיר: 2 דולר

iHandy Level Free


תשאירו את הפלס הישן והטוב לבנאים ולקבלנים. בשביל לבדוק אם הקירות, המדפים והתמונות אינם עקומים, תוכלו תמיד לשלוף בקלילות את הטלפון החכם ולהפעיל את אפליקציית הפלס שתגרום להכל להתיישר כאילו הייתה רס"ר בצבא. בנוסף, בזכות האפליקציה ניתן להשתמש בסלולרי כסרגל, מד זווית או אנך.

מתאים ל: אייפון, אייפד, אנדרואיד

מחיר: חינם

.

D-Measures

בעזרת אפליקציית האנדרואיד הזו תוכלו לשמר ולתעד לעצמכם, ללקוחות או לספקים איתם אתם עובדים, מפרט מלא ומדויק הנבנה על תצלום הפריט. ראיתם בחנות רהיט שאתם חייבים להכניס לפרויקט החדש? צלמו אותו, הזינו גובה, רוחב, עומק וזוויות ובהזדמנות הראשונה תוכלו לבדוק האם הוא מתאים בגודלו לפינה עליה בניתם.

מתאים ל: אנדרואיד

מחיר: חינם

.

Paint Tester Pro

הנה אפליקציית אייפון פשוטה ונחמדה שמומלצת להורדה עבור אותם הלקוחות שמפחדים משינויים. בעזרת צילום החדר תוכלו "לצבוע" את הקירות מבלי להניף מברשת ולהציג ללקוחות איך יראה החדר כשהוא צבוע בצבע הנועז שבחרתם עבורו. במידה ולא התחברו תוכלו תמיד לשנות כיוון ולהראות תוצאה חדשה, מבלי להתלכלך.

מתאים ל: אייפון ואייפד

מחיר: חינם

.

ConvertPad and ConvertPad Plus


האפליקציה השימושית הזו של אנדרואיד מאפשרת להמיר הכל, אבל הכל, למידות איתם אתם עובדים: אורך, שטח, משקל, טמפרטורה, יחידות מתח ועוד.

מתאים ל: אנדרואיד

מחיר: חינם

.

אפליקציית בניין ודיור

אנחנו אמנם משוחדים, אבל אם אתם מחפשים אפליקציה שתאפשר לכם לבדוק קרוב לעשרת אלפים תמונות מקוריות של מאות אדריכלים ומעצבים, המסודרות על פי קטגוריות נוחות, ולשמור אותן בתוך התיקיות שלכם. דרך האפליקציה תוכלו להיות חלק מקהילה של מקצועיות ויצירתיות, להכיר מעצבים, לקבל טיפים ולהתעדכן בטרנדים חדשים של עולם העיצוב.

מתאים ל: אייפון, אייפד (בקרוב גם לאנדרואיד)

המחיר: חינם

.

עוד כתבות בנושא השיפוצים:

מדריך השיפוץ המלא: כל מה שצריך לדעת על שיפוץ

דייט עם מעצב: כיצד תבחרו מעצב פנים מתאים?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה