דבר הנסיינית: ה-BB CREAM החדש של קרליין

איך במריחה אחת משיגים גם קרם לחות, גם קרם הגנה וגם גוון אחיד וטבעי לפנים? תכירו את ה-BB CREAM, הקרם העדין שדואג להכל וחוסך לך זמן. בלוגרית סלונה התנסתה בזה החדש מבית קרליין

27/02/2013
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

אנחנו חיות בתקופה שבה הכל חייב לקרות מהר ועכשיו – אוכלות מהר (את האוכל המהיר), נוסעות מהר (כדי להספיק לפגישה חשובה על הבוקר), קוראות מהר (כדי להתאפס על כל רשימת הקריאה שלנו), חושבות מהר ופועלות מהר בהתאם.

ברוב המקרים, תהליך ההתארגנות כל בוקר עומד קצת בסתירה לקצב החיים המהיר שלנו. לבחור מה ללבוש, להתלבש, למרוח מקדם הגנה מהשמש וגם קרם לחות, להתאפר, לסדר את השיער, לעשות תיקונים אחרונים באיפור – כל אלו גוזלים זמן יקר, כזה שלא תמיד יש לנו. כדי לפתור לפחות חלק מהבעיות האלה, נכנס לאחרונה לתמונה אחד מהטרנדים הכי לוהטים מתחום האיפור – ה-BB Cream.

קרם ה-BB (ראשי תיבות של Blemish Balm = קרם מעלים פגמים) הינו קרם לחות המכיל בתוכו חומרים לכיסוי פגמי העור וגם מקדם הגנה – נוצר לראשונה על מנת להגן על עור הפנים העדין והבהיר של הנשים האסייתיות, שבאופן מסורתי דואגות לשמור על מראה עור פורצלני ונקי במיוחד. עם השנים ה-BB הגיע לארצות המערב והתקבל בזרועות פתוחות על ידי כל הנשים שמאסו בשגרת טיפוח שכללה כמות תכשירים ומוצרים גדולה ורצו מוצר אחד שיוכלו להשתמש בו ולכסות (תרתי משמע) את כל הפינות.

החודש הציגה חברת האיפור והטיפוח קרליין את ה-BB Cream שלה, בהשקה לעיתונאיות ובלוגריות במסעדת "שולחן" התל אביבית. הקרם אמור לתת מענה לכל אותן נשים שחיות בקצב החיים מהיר כך שבמריחה של מוצר טיפוח אחד הן מעשירות את העור שלהן בקרם לחות , מסנן קרינה של 15 SPF, ויטמינים החיוניים לעור הפנים וכמובן גם פיגמנטי צבע המעניקים כיסוי של עור הפנים, מטשטשים פגמי עור וכהויות ומעניקים לעור גוון אחיד וטבעי.

מי שלא מוכנה לצאת מהבית בלי מריחה נדיבה של איפור (כמוני), יכולה למצוא את הקרם הזה בתור הפתרון המושלם לימים שבהם לא מתחשק להשקיע יותר מחמש דקות במריחות של קרמים ומוצרי איפור (וכמובן גם לימים שבהם שוב התעוררתי מאוחר ואני ממהרת לצאת מהבית).

המריחה של המוצר קלה במיוחד - גם לחובבות המברשות וגם לחובבות המריחה באצבעות -ומרעננת (בזכות קרם הלחות). מספר שניות לאחר סיום המריחה, קרם הלחות שבתוך המוצר נספג לתוך העור ואילו פיגמנטי הצבע נשארים על פני העור ומעניקים את הכיסוי הנדרש. מכיוון שהמוצר אינו מייקאפ, הכיסוי הוא אינו כיסוי מלא ולכן יתאים יותר למי שאין לה עור בעייתי במיוחד, אלא כזה שמספיק לו כיסוי קל עד בינוני. אני העברתי כחצי יום לאחר שימוש במוצר ונהניתי מאוד מהכיסוי מבלי להרגיש צורך לתחזק או לחזק אותו.

ה-BB של קרליין מגיע בשני גוונים– Light ו-Medium, וכרגע נמכר במחיר השקה של 70 שקל בלבד (במקום 160 שקל).


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה