רכילות השבוע: ההריון של מיה דגן

בייבי-בומז, לימוזינה נוצצת ובחורה מכל צד, כוכבת גדולה שעלתה על טרנינג וירדה אל העם, זוגיות חדשה והשקה עם נשיקה. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

21/02/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי מזל טוב: המון מזל טוב למיה דגן (37) ולבן זוגה בשנתיים וחצי האחרונות, ערן פפר (41), שמצפים לילד משותף ראשון. ברכות גם למריאנו אידלמן המוכשר, שהפך השבוע לאבא בפעם השלישית. גם מעבר לים התקבלה בשורת הריון: הזמרת פרגי (37) ובעלה, השחקן ג'וש דוהמל (40), מצפים לילד ראשון. שיהיה במזל טוב לכולם.

דגן ופפר. בקרוב יהפכו לפלוס. צילום: ענת מוסברג

.

הכי דודו סטייל: השבוע נערך בבית ציוני אמריקה טקס פרסי אקו"ם, בו הוענקו פרסים ליוצרים רבים ביניהם שלמה ארצי, ישי לוי, עמיר בניון, ועוד. גם דודו אהרון זכה השנה בפרס, ולטקס הוא הגיע מלווה בהמון בחורות ובלימוזינה גדולה, כחלק מצילומי "הרווק". מזל ששירי מימון ההריוני,ת שהגיעה גם היא לאירוע, לא נבהלה וקיבלה צירים...

דודו והפמליה שלו. צילום: ענת מוסברג

.

הכי אחת משלנו: סלבס רבים הגיעו לחגוג עם מאות ילדים חולי סרטן במסיבת הפורים של עמותת "להושיט יד". בין יון תומרקין, ירדן הראל, טל מוסרי, דור דניאל, טום קשתי ועוד רבים אחרים, מצאנו גם את בר רפאלי, שהגיעה למקום בטרנינג פשוט ובחיוך גדול מרוח לה על הפנים - צפו בתמונות.

בר, הטרנינג וחברה. צילום: ברק פכטר

.

הכי זוגיות תומכת: אנה ארונוב השיקה יחד עם הקולגה לרחבת הריקודים, דני יוכטמן, בית הספר לריקוד. לאירוע ההשקה הגיעו חברים מפורסמים כמו ענת הראל, ירדן הראל, דניאלה פיק, דניאלה מזור וליהיא גרינר, וכמובן שגם בן הזוג התומך, איתי תורג'מן. השקה עם נשיקה.

אנה ותורג'י. צילום: סיון פרג'

.

הכי רווק לשעבר: צר לנו בנות, אך עוז זהבי תפוס חזק עם חברה חדשה שגדולה ממנו ב-6 שנים ואם לילד – שיהיה להם בהצלחה.

עוז והחברה. צילום: אביב חופי

.

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה