מי מפחדת מפרחים?

האביב כבר כמעט בפתח ואין כמו פרחים צבעוניים כדי לקבל את בואו. טרנד הפרחים נוכח בקולקציות רבות לקיץ 2013, זאת בזכות השימוש בטכנולוגיות חדישות שמייצרות הדפסים מרהיבים. איך הכי מתאים לכן לשלב אותו? יש כמה דרכים

19/02/2013
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

דברו אלינו בפרחים. קולקציית OUI של מיס לגוט. צילום: יח"צ

האביב כבר כמעט בפתח ואין כמו פרחים צבעוניים כדי לקבל את בואו. טרנד הפרחים נוכח בקולקציות רבות לקיץ 2013, זאת בזכות השימוש בטכנולוגיות חדישות, שאיפשרו הדפסי פרחים דיגיטליים בצבעוניות מדהימה וברזולוציות גבוהות מאי פעם. יש מעצבים שבחרו ללכת על פרחים סולידיים בשילוב טרנד השחור והלבן. כך אצל ניימן קהאן ואצל ג'ייסון וו, שהציג שמלות שיפון שחורות עם הדפס פרחוני בלבן שנראו כמו שיקוף רנטגן, או בקולקציה של מיוצ'ו פראדה שפרחים ענקיים בשחור, לבן ואדום ובסגנון נאיבי, היו הנושא המרכזי בקולקציית הקיץ שלה.

הגרסה המינימליסטית של ג'ייסון וו ופראדה. צילום: GettyImages

כמובן שיש גם את אלה כמו ז'וזף אלטזורה ומרי קטרנזו, שהלכו על כל הקופה "והשתוללו" ממש, עם הדפסי פרחים מסוגים שונים, משולבים בצבעוניות עזה ונועזת.

הגרסה האובר-צבעונית של DKNY, אלטוזרה, פיטר סום ומרי קטרנזו. צילומים: GettyImages

אנחנו הגענו למסקנה שהגישה לטרנד הפרחים היא קצת כמו עם יין אדום.  צריך לגלגל קצת על הלשון וללמוד להתרגל ופתאום זה נורא טעים. לרובכן אנחנו ממליצות על פריט פרחוני דומיננטי אחד בלבד, למשל מכנסיים בהדפס פרחוני מגניב, עם טופ וז'קט בצבע אחיד.

רק המכנסיים. אלטזורה ומשמאל - קולקציית OUI של מיס לגוט. צילומים: GettyImages, יח"צ

לנועזות יותר ולפאשניסטות שביניכן, אנחנו אומרות לכו על זה עד הסוף. אנחנו מאוהבות במראה הכל פרחוני: הוא צבעוני, הוא אופנתי, הוא נועז והוא מקסים במיוחד כשהוא מגיע על חליפת המכנסיים, שהיא כידוע טרנד עדכני נוסף. משהו בנשיות ובקלילות הפרחונית מקבל את האיזון הנכון, כשהוא ארוז בחליפת המכנסיים הנוקשה והגברית יותר באופייה.

וחליפות המכנסיים המרהיבות - של אדם (מימין) ושתיים של פרבל גורינג. צילומים: GettyImages
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה