הזוג האולטימטיבי: 10 מלחיות ופלפליות מעוצבות

לכבוד ולנטיינז דיי קיבצה סנדרה גלר את הזוגות שישרדו לנצח – המלח והפלפל. ואיזה זוג אתם?

12/02/2013
סנדרה גלר קבלו עדכונים מסנדרה
  • RSS

מכירים את הזוגות האולטימטיביים, אלו ששורדים לנצח? ובכן, הנה זוג  כזה שלא נראה לי שנפגוש על מדרגות הרבנות בקרוב. ואני לא מתכוונת לבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. קבלו אותם, המלח-פלפל, ועל הדרך תבדקו גם איזה זוג אתם.

1. הזוג הצבעוני

החיים של שניהם מאד צבעוניים. הוא מדריך יוגה. היא נטורופתית. הוא חובב רקמת צלבים והיא מתה על סרטים צרפתיים. אם תפתרו תשבץ בעזרתם אין סיכוי שלא תענו נכון על הכול. בין הפותרים יוגרל מלח- פלפל

Contento, מחיר: 70 שקל

.

2. הזוג המכיל

כשמדברים על בבושקות מתכוונים אליהם. הוא האדם הכי מכיל שיש. כשהיא עצובה הוא בדיכאון. כשכואב לה הראש הוא לוקח אקמול. כשהיא בהריון הוא משמין.

Multiple Choice, מחיר: 70 שקל. להשיג ברשת סוהו

.

3. הזוג הרומנטי

הם ניצבים זה לצד זמן בסערות ובטלטלות. מדברים על הכל. הם כמו חברות טובות חוץ מהקטע של להחליף מתכונים. היא יכולה לספר לו במשך כשעה על התוכנית העתידית  שלה לעבור לגור בקיבוץ והוא אפילו לא ירמוז לה שהיא חופרת (אין בנאמר התחייבות לכך שדמות זו קיימת במציאות).

Takae Mizutani and sons, מחיר: 200 שקל

.

4. הזוג הסתלבטן

לא ברור מתי הם עובדים. אבל כנראה שמתישהו. הם מנצלים את הזמן לטיולים. אוהבים לרכב יחד על אופניים. ללכת לחפש או נוריות או חבצלות (רגע, מה ההבדל?) וכשמגיעה העונה הם רוקחים להם יחדיו ריבת משמשים מתקתקה.

Joy Nevada, מחיר: 225 שקל

.

5. הזוג נטול הכימיה

כן, הם זוג. למה? שאלה טובה. נתחיל בזה שהוא גבר והיא אישה. מה, לא מספיק? אז יש עוד. שניהם אוהבים אופרה ורגילים ללכת לישון בעשר וחצי מדי לילה כבר עשרים שנה. אז מי אנחנו שנערער להם את הזוגיות המוצלחת?

Earl, מחיר: 70 שקל

.

6. הזוג האנרגטי

הוא הקים חברת סטארטפ שעשתה אקזיט מדהים. היא אמנית מצליחה שמציגה את הציורים שלה בכל התערוכות הכי שוות בעיר. שניהם חברים כבר חמש שנים בוועד ההורים המרכזי בבית ספר, והם פותחים כל בוקר בריצה של 5 ק"מ. תגידו, לא התעייפתם?

Fred, מחיר: 25 שקל

.

7. הזוג של פעם

כן, כן. זה הם. הזוג שלא מחמיץ מדי יום ה' את ריקודי שנות השישים. הם מקשיבים בפטיפון של סבתא לשירי אלביס. כשבא להם להתפנק בערב הם שותים גזוז ואוכלים תפוח אדמה מוקרם בשמנת ופטריות.

Pacific Trading, מחיר: 48 שקל

.

8. הזוג המעופף

שניהם נחתו כאן יחד ממאדים. הם הדבר הכי מעופף שנראה פה לאחרונה. לא ממש יודעים איזה יום היום ומה הם באו לחפש פה.

טולמנ'ס, אלסי, מחיר: 155 שקל

.

9. הזוג המדליק

קולים זה לא מילה. היא חובבת ספורט אתגרי, הוא אלוף הארץ בקפיצה לגובה. מדי קיץ הם אורזים את כל המשפחה ונוסעים לתאילנד לחופשת בטן- גב מפנקת.

Fred, מחיר: 50 שקל. להשיג ברשת סוהו

.

10. הזוג הילדותי

הם חברים מימי כיתה ד'2 והאמת שההתנהגות שלהם לא כל כך השתנתה מאז. הם אוהבים לעבוד אחד על השני ונהנים לזלול במבה וביסלי כשהם חוזרים מהעבודה. מישהו אמר פיטר פן?

טולמנ'ס, אלסי, מחיר: 212 שקל
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך