כך תתאפרי לדייט ראשון, שני ושלישי

חשוב להתאפר לפני הדייט הראשון, אפילו כדי להרגיש חגיגית מעט, אבל איך תיראי במיטבך מבלי להגזים? מה כדאי להדגיש – את השפתיים או העיניים? קבלי הדרכת איפור צמודה, מהדייט הראשון ועד השלישי

30/01/2013
יפית פטל קבלו עדכונים מיפית
  • RSS

בעוד שעה הוא מגיע לאסוף אותך. מאז הצהריים הוא שולח לך אסמסים מקסימים, התמונה שלו בדיוק בטעם שלך, ותמיד רצית לנסות את הבר שהוא הציע. את יוצאת מהמקלחת, לובשת את שמלת הדייטים הראשונים הקבועה, מבט אחד במראה של האמבטיה ו...סטופ!

את עלולה בזה הרגע לעשות את הטעות הגדולה ביותר של הסינגלית הישראלית ולהעמיס יותר מדי איפור לדייט הראשון. זה מתחיל תמים  - קצת מייק אפ, צללית, אייליינר ועיפרון לגבות, אבל לפני שאת מספיקה להגיד "ליפגלוס" את נראית כמו סלסלת פירות, צבעונית, מוגזמת ונואשת.

"הטעות של רוב הבנות לפני דייטים זה לא שהן לא מתאפרות מספיק, אלא שהן מתאפרות יותר מדי", אומרת לימור חייל, מאפרת ומעצבת שיער ובעלת "קוקטה סלון אקספרס", אליו אפשר להיכנס אפילו רבע שעה לפני פגישה חשובה, ולצאת עם איפור, שיער ומניקור שיכינו אותך לבאות. "הייתה לי לקוחה שחשבה שבגלל שהיא יוצאת עם מישהו שמבוגר ממנה בכמה שנים, אני צריכה לבגר אותה במראה. הייתי צריכה להסביר לה שזה לא קשור בכלל. מה שחשוב בדייט, זה שהוא יראה אותך כמו שאת, ובשום פנים ואופן לא להעמיס. גם אם האיפור צריך להיות עדין, חשוב להתאפר לפני הדייט. ממש כמו שתרגישי אחרת אם תשימי נעל עקב או בגד מסויים, כך גם האיפור ישפיע על הרגשתך".

אז הכלל הראשון והחשוב, בקשר לאיפור בכלל – הוא לא להגזים. אבל איך בכל זאת נדאג להדגיש את מה שטוב, וליצור התפתחות מסויימת בין מפגש אחד לשני? אם נשנה כמה דברים קטנים בין דייט ראשון לשני, לשלישי – גם נוכל להפתיע בכל פעם, וגם לנצל את נפלאות האיפור בדרך הנוחה ביותר עבורנו.

דייט ראשון: מראה נקי וטבעי

במפגש הראשון, חשוב מאוד לא להפגיז עם יותר מדי צבעים, לא להסתכן במריחות וסיבוכים, ובעיקר להיראות הכי טוב שאת יכולה מבלי להרתיע או להבהיל. אלא שדווקא המראה הכי טבעי, עדין ואמיתי, דורש הכי הרבה עבודה וידע (הנה סיבה טובה ללכת לקורס מקצועי לאיפור).

הסיבה היא, שבשביל איפור נקי ומחמיא, עלייך להכיר את צבע העור שלך, לדעת טכניקות של אור וצל ולשלב בין צבעים אשר גבוהים או נמוכים ממנו במספר אחד בדיוק: במייק אפ, בצלליות ובצבע ללחיים.

חייל מחדדת: "אנחנו לא קוראים לזה סומק בשלב הזה, אלא איפור עדין של עצמות לחיים. לדייט ראשון לא כדאי למרוח סומק בעיגול הלחי, זה לא מתאים". מה כן מתאים, ולא דורש קורס מיוחד? מסקרה, איפור גבה, אייליינר. וכן, אפשר לוותר לחלוטין על השפתון.

.

.

.

.

דייט שני: מראה ערב אלגנטי

היציאה ודאי תגלוש הפעם לשעה יותר מאוחרת, הבגדים יהיו בהתאם והמתח המיני באוויר מצדיק קצת תעוזה, אחרי שבדייט הקודם הופעת במראה איפור טבעי. הפעם אפשר להתחיל לשחק עם צבעים, בעיקר בעיניים, להקניית מראה מצועף או מעושן.

"כל אחת יכולה לאפר את העיניים עם צבעים", מבהירה חייל, "בשביל זה היא לא חייבת מאפרת, אלא הבנה בסיסית בצבע, מה היא אוהבת ומה מתאים לבגדים שהיא לובשת". לא צריך להגזים עם התאמת צבעים לבגדים, וכדאי אפילו לשבור את ההתאמה, בכל הקשור לצבע הלק בציפורניים ולצלליות העיניים.

בדייט השני אפשר להוסיף חברים חדשים: הריסים המלאכותיים. אין צורך להגזים איתם, כמובן, אבל למרות השם הרע שאביבית בר זוהר הוציאה לריסים המלאכותיים, חייל עדיין ממליצה עליהם ואומרת שהם תמיד עושים את העבודה. ככל שתאפרי יותר את העיניים, כדאי לא להגזים עם שפתון, אבל כן כדאי לשים אותו הפעם, כדי שהבחור יגלה צדדים חדשים בך. חשוב מאוד להיזהר מליפגלוס – הוא עלול ליצור לא מעט פדיחות בדייט מכל סוג שהוא. את לא רוצה שהוא חלילה ידבק לך לשיער, ואם זה לא מספיק  -  דעי שליפגלוס מדגיש את השפם הטבעי!

.

.

.

.

.

דייט שלישי: מראה סקסי והרפתקני

כמובן שהאיפור בדייט השלישי תלוי במה שהספקתם לעשות בדייט השני, אבל באופן כללי אפשר לנחש שאם יהיה מוצלח – הוא עשוי להסתיים בבית שלך או שלו. הפעם, במלחמה בין העיניים והשפתיים, לימור חושבת שיש לתת עדיפות לעיניים, ולתת לשפתיים להיות עסוקות בנשיקות, ללא מריחות מיותרות.

"זו טעות לחשוב שמראה סקסי נעוץ בשפתיים", היא אומרת, "הדבר הסקסי ביותר הוא עיניים חתוליות, אין יותר מזה. בשביל זה צריך לעבוד הרבה על העיניים, ולהסתפק בשפתון ניוד".

את טכניקת העיניים החתולית כדאי לשלב עם הדגשת עצמות הלחיים. השפתון בצבע ניוד צריך להיות מאט ואפשר להבטיח את הישארותו לאורך זמן על ידי פיזור טלק או פודרה מעל השפתיים. אל תשכחי לצאת גם עם ראי קטן בתיק, כי את לא יודעת איפה תמצאי את עצמך בבוקר.

.

.

.

.

.

.

.


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה