רכילות השבוע: איך קוראים לבן של אדל?

הריון, לידה, אימהות מגוננת, אבהות אנונימית וגם אחת כזו שמופגנת. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

24/01/2013
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי בעילום שם: אדל כבר נמצאת בתוך האימהות מחודש אוקטובר האחרון, אך היא עדיין מסרבת לחשוף בפני העולם את השם שבו היא בחרה לעוללה הרך. עם זאת, השבוע היא נצפתה עונדת שרשרת שנושאת עליה את השם "אנג'לו", מה שישר העלה את הסברה שזה השם אותו היא בחרה להעניק לאנג'ל הקטן שלה.

אדל. איך קוראים לבן? צילום: Getty Images

.

הכי א-פוליטית: בזמן שרובכם הייתם מרותקים למרקעי הטלוויזיה וקשובים לניתוחים סביב תוצאות הבחירות, המאורסת האהובה עלינו, נינט טייב, העדיפה לבלות את יום הבוחר בשופינג (הי, יש הנחות!). תפסנו אותה בלי יהודה, אבל כן עם הרכב החדש והבוהק שלה, מתחדשת באקססוריז על רחוב דיזנגוף. תתחדשי.

נינט. רוכשת. צילום: ענת מוסברג

.

הכי החברה של: הדוגמנית פאולינה אלברשטיין, שעד שלא גילינו שהיא זו שמתפקדת כבת זוגו של עפר שכטר לא ממש ידענו מיהי, הצטלמה לקמפיין בגדי הים של רשת INTIMA לקיץ 2013, והראתה לכולנו באיזה אוצר זכה שכטר בר המזל.

אלברשטיין. צילום: רפי דלויה

.

הכי חזק במדידות: גאלה קוגן ההריונית נבחרה לשמש כפרזנטורית של אופנת רמי לי, ולשם כך היא הגיעה לאחת מחנויות הרשת להתאמת הקולקציה לקראת צילומי הקמפיין. אגב, מלבד תלוש המשכורת שהיא תשלשל לכיסה, המלתחה אותה היא בחרה תשאר ברשותה גם בתום הצילומים (שיהיה, גם להריון הבא) - צפו ברכישותיה החדשות.

קוגן. עם הפופיק בחוץ. צילום: רפי דלויה

.

הכי קולולולו: מי שכבר לא צריכה את מלתחת ההריון שלה היא שאקירה, שהביאה בן בכור לעולם עם בן זוגה ג'רארד פיקה, שזכה לשם מילאן. מזל טוב!

פיקה ושאקירה. צילום: Getty Images

.

הכי אבהי: עם כל הכבוד למנטרה שאוהבים לחזור עליה ב-The Voice, שלומי שבת אמנם אבהי, אבל בפועל הוא בסך הכל אבא לשניים - אביהו ומנור. השבוע הוא בילה עם בתו בהופעה שאליה הגיעו גם סלבס נוספים – צפו בתמונות.

שלומי ומנור. הכי אבאל'ה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי אבא? גל שמועות (בינתיים לא ממש מבוסס) גורס בתוקף שהשחקן הפרובלמטי מל גיבסון הוא אביהם הביולוגי של שני בניה של ג'ודי פוסטר, שהובאו לעולם באמצעות תרומת זרע מגבר שעל זהותו פוסטר שומרת בסוד... הזוי.

גיבסון ופוסטר. צילום: Getty Images

.

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה