תמות יום א': כי השפתון הזה מחזיר את הנעורים

שפתון הלחות הכי שווה, החוף של דולצ'ה וגבאנה והפיג'מה שבזכותה אף אחד לא יעיז להעיר אותך. המדור שנלחם בשביזות יום א' עם הדברים שיהפכו לכן את השבוע ליפה יותר

13/01/2013
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

כי השמש זורחת

הסופה מאחורינו, ואפילו לא הספקנו להעניק לה שם. ממש מדינת חלם. בהתחלה זה היה קצת מרגש להבין (להחליט) שאת לא יכולה (רוצה) לצאת מהבית בהוריקן (שום-דבר-שהפריזאים-לא-ראו-כבר-בנובמבר) הזה. אבל ביום למחרת, כשהכל פחות או יותר שב למסלולו, ורק הירושלמים והגולנצ'יקים קיבלו שלג – הקור המקפיא הזה התחיל לבאס. מה עושים? מדליקים מזגן פלוס רדיאטור ובורחים לחופים רחוקים וחמים בתוך רגע: אני פשוט שמתי כטפט ללפטופ את הקמפיין החדש והמשכר של אהוביי דולצ'ה וגבאנה לקיץ 2013, עם ביאנקה בלטי ומוניקה בלוצ'י הנערצות. נתראה בסיציליה.

.

כי השפתון הזה מחזיר את הנעורים

עידן האייפון לא מיטיב עם מכורת מחברות ועטים שכמותי (אני יודעת שיש עוד כאלה שמסתובבות בינינו), כך שהטושים היחידים שאני משקיעה בהם היום הם אייליינרים, וחבל. אבל בשניה שראיתי את שילוט החוצות של הצ'אבי סטיקס של קליניק, ידעתי שאני חייבת אחד כזה דחוף לקלמר.

שפתוני הלחות האלה נראים כמו חפיסת צבעים אכילים ומעניקים לשפתיים תחושה נעימה – הישג נדיר בשיא היובש והקור של ינואר. הצבע שנבחר להתנסות, Voluptuous Violet (סגול חושני), מעניק להן קורטוב מאט סגלגל של קרטיב ענבים טעים. שפתון מושלם לבת עשרה או לכזו שמרגישה כמו בת עשרה לפעמים. לא חשבתי שאומר את זה אי פעם, אבל תם עידן הלאבלו דובדבן.

המחיר לשפתון: 99 שקל עד סוף ינואר, ולאחר מכן, ב-125 שקל. יקר אבל מפנק.

.

.

.

.

כי הלילה לא כזה רחוק

אתן אולי קמות בראשון בבוקר כמו שלגיה הזו, אבל הלילה לא כזה רחוק כמו שהוא נדמה. זה חורף, מותר להיכנס למיטה בעשר, ואם תהיה לי את פיג'מת הכותנה הזו (טופ שופ, 22 ליש"ט), אף אחד גם לא יעיז להעיר אותי בבוקר.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה