טיפ: ככה מסדרים שיער רטוב בבוקר

הולכת לישון עם שיער רטוב וקמה פרועה ומבולגנת בבוקר? קבלי עצה: זה ממש לא כדאי ולא עושה טוב לשיער. אבל אם כבר קרה, ככה תסדרי אותו במהירות בבוקר

07/01/2013
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS
» מה עושים עם הבלגן הזה? (צילום: Thinkstock)

מי לא מכירה את הסיטואציה: התקלחת בלילה והלכת לישון עם שיער רטוב. בבוקר קמת והשיער מעוך, ניחוחות השמפו והמרכך הנעימים התפוגגו כמעט לגמרי והשיער מסרב להסתדר.

הצילו, מה עושים עם השיער הזה?

רועי הוביט אפרת, ממעצבי השיער של נטורל פורמולה, ממליץ לשים על השיער קרם לחות ולהחיות אותו. "מה שקורה, זה שהחלק החיצוני של השיער מתייבש והחלק הפנימי נותר רטוב. התוצאה היא שיער לח ומבולגן. הקרם מחייה את השיער ומעניק לו אפקט של יציאה מהמקלחת".

שאלה: כדאי או לא כדאי ללכת לישון עם שיער רטוב?

"לא כדאי. כי במהלך השינה השיער הרטוב נוגע בכרית, בשמיכה, בסדין, ותופס את הריחות שלהם. השיער מאבד מהגמישות שלו ומסתרבל, נהיה פריזי ופרוע, בגלל החיכוך בעודו רטוב עם המצעים. עדיף תמיד לייבש את השיער, למשל עם פן, ולהשתמש בבוקר בחומרי עיצוב".

שאלה: כדאי לישון עם מסכת שיער בלילה?

"בשום פנים ואופן לא! מסכת שיער שמים אך ורק למספר דקות על השיער, ואז שוטפים היטב במים פושרים. מי שתלך לישון עם שיער רטוב ועליו מסיכה, פשוט תקום עם שיער יבש, מלא בקשרים ובלתי אפשרי לסידור. בכלל, אני ממליץ לא לשים שום חומר על השיער לפני שהולכים לישון, אלא להשאיר קרקפת נקייה ולהניח לה למשך הלילה. כמו שאת מסירה איפור לפני השינה, והולכת לישון עם עור פנים נקי, כך עליך ללכת לישון עם קרקפת נקייה ושיער נקי ללא חומרים עליו".


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה