טיפ: 3 מוצרי איפור שיצילו את היום

יצאת מהבית מאופרת למשעי, אבל אכילה ושתייה ושאר אירועי היום הרסו לך את המראה המתוקתק? הנה שלושה מוצרי איפור שאת חייבת להחזיק בארנק, לתיקונים ושיפוצים

31/12/2012
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

כמה שלא תשקיעי באיפור, במהלך היום את שותה, אוכלת ומדברת, האיפור מתקלקל, וכבר לא נשאר מושלם כפי שהיה. זיוית יקיר, מנהלת תחום איפור בקרליין, ממליצה על 3 מוצרי חובה בתיק האיפור:

1. פודרה

מקבעת את האיפור, מעניקה מראה אחיד, מטשטשת קמטים ומונעת את הברק שנוצר לפעמים מהמייקאפ. בקיצור, הפריט המושלם לתקן את האיפור בכל שעה.

במה כדאי לבחור? עדיפה פודרה דחוסה שמכילה גם מקדם הגנה spf וחוסכת מריחה מחודשת של קרם ההגנה לפנים. תמיד כדאי לבחור בתכשיר טוב שמגיע באריזה עם מראה וספוגית. כך את גם חוסכת מקום ומשקל בתיק ולא צריכה להחזיק מראה וספוגית נפרדות.

2. שפתון

ליפסטיק גורם לך להרגיש מאופרת, גם אם לא התאפרת איפור מלא. לפעצים, מריחה קלילה של ליפסטיק משנה את התחושה לגמרי.

במה כדאי לבחור? כדאי שיהיה לך בתיק ליפסטיק במרקם והגוון המתאימים לך ביותר. מעדיפה מראה טבעי? בחרי בליפגלוס. מעדיפה שפתיים דומיננטיות? בחרי ליפסטיק עמיד בגוון בולט. רוצה גם וגם? לכי על שפתון חצי שקוף, שמשאיר טביעת צבע עדינה על השפתיים.

3. עיפרון עיניים שחור

במיוחד אם את אוהבת למרוח את העיפרון בתוך העפעף התחתון, את יודעת שהוא עלול להיטשטש או להימרח במוקדם או במאוחר. הקדימי תרופה למכה והניחי אותו בתיק. כך תוכלי לחדש את האיפור, מעל העפעף כאייליינר או מתחת לעפעף כפס מודש ותקבלי מראה מושלם ברגע.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך