רכילות השבוע: ההריון של קייט מידלטון והלידה של מאיה בוסקילה

שמחה וסקנדל בממלכה הבריטית, זוגיות חדשה בביצה המקומית, תינוק חדש שבא לעולם והופעה אחת בלתי נשכחת. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את זה השבוע

06/12/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי קולולולו! קייט מידלטון והנסיך וויליאם מצפים ליורש עצר (פשוטו כמשמעו) והממלכה כמרקחה! אבל לא הכל וורוד שם, שכן מידלטון אושפזה לכמה ימים בבית החולים בשל תסמונת חריפה של בחילות. וכאילו שזה לא מספיק, מתיחה של שני שדרני רדיו שהתחזו למלכה אליזבת ולנסיך צ'ארלס וקיבלו מידע בטלפון על מצבה הרפואי של מידלטון מהאחות הראשית של בית החולים, לא מקלה על המתח ששורר בממלכה. אנחנו מקווים שמצבה של הדוכסית ישתפר במהרה.

וויליאם וקייט ביציאה מביה"ח היום. צילום: Getty Images

.

הכי א-מא! מאיה בוסקילה ילדה בן בכור והחברות שלה מ"חי בלה לה לנד" סיפרו במיוחד לנו שהלידה לא עברה עליה בקלות ושהעולל הטרי דומה בעיקר לאבא שלו. הלוואי והיינו יכולים לאשש את הטענה הזאת, אבל כשבוסקילה ובעלה מתן כהן השתחררו עם התינוק מבית החולים, הם הקפידו להסתיר ממנו את פניו. וגם מפני הקור.

מאיה, מתן והתינוק המוסתר. צילום: ענת מוסברג

.

הכי עולם של גברים: על אף העובדה שבמהלך השנה החולפת נשים רבות יצרו מוזיקה טובה ומצליחה, אין ספק שנותני הטון העיקרי ברשימת המועמדים לפרסי הגראמי 2013 הם בעיקר הגברים, כפי שהוכרז במופע החגיגי לקראת הטקס הנוצץ, בהנחיית טיילור סוויפט ואל.אל קול ג'י - קבלו הצצה למה שהיה שם!

טיילור ואל.אל. צילום: Getty Images

.

הכי כבר לא לבד: לא שיש סיבות לרחם על סיון קליין, אבל בכל הנוגע לחיי האהבה שלה, תמיד היה נראה לנו שאין לה בהם כל כך הרבה מזל... אולי עכשיו היא סוף סוף מצאה את האביר על הסוס הלבן ובעל שריון הכסף? (ואגב, במקרה הספציפי הזה, "שריון הכסף" הוא לא רק בגדר ביטוי, אלא ממש מציאות) - קבלו את החדש שלה, גלעד קינן (הבן של ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים), איתו היא מתרועעת לאחרונה – למשל בהופעת ההשקה החגיגית של הזמר גלעד שגב. שיהיה להם בהצלחה.

קליין וקינן. צילום: ענת מוסברג

.

הכי הכי מדהימה: אלאניס מוריסט הגיעה לארצנו ונתנה לנו הופעה מעולה, ארוכה ומרגשת וקיבלה בתמורה המון המון פירגון מהקהל. והיא ממש לא שכחה לפרגן לו ולמדינה שלנו בחזרה. מי שלא זכה להיות שם מוזמן להתנחם בסיכום שלנו לאירועים והלוואי ונראה אותה שוב בקרוב.

אלאניס בהופעה. צילום: גיא פריבס

.

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך