רכילות השבוע: הגבר השווה בארץ!

הריון בהפתעה, קאמבקים לאקסים, פתיחת פיות ובייביז חדשים. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את זה

29/11/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי אין קץ לילדות: לברי סחרוף, אחד הרוקרים (והגברים!) השווים ביותר שחיים בקרבנו, נולד בן שלישי! סחרוף מצוי כבר כ-15 שנה בזוגיות עם הבמאית עירית הנוקד (בה אנו מקנאים בכל לבנו), ולפני כמה ימים ילדה הנוקד את צאצאם המשותף. מזל טוב.

סחרוף. אבאל'ה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי סופרייז! לפרמיירת הסרט המדובר "כלים שלובים" שהתקיימה בסינמה סיטי שבגלילות הגיעה גם מפיקת הסרט, עדי עזרוני, שהשיקה הריון מתקדם! טוב, ככה זה כשאת חיה לך בארצות הברית הרחוקה, את יכולה להיכנס לשלבים מתקדמים של הריון מבלי שאף אחד פה בארץ ידע על כך... עוד הפתעה נרשמה בפרמיירה כשהזוג הגרוש אוהד קנולר ונועה רבן הגיעו יחדיו. האם יש כאן קאמבק באופק?

עזרוני ההריונית. צילום: ענת מוסברג

.

הכי קאמבק? עוד קאמבק פוטנציאלי שנרשם השבוע שייך לעדי הימלבלוי ולאקס. ולא, אנחנו לא מתכוונים לעמוס תמם. הימלבלוי חגגה השבוע עם חברים כעידן יניב וידידיה ויטל יום הולדת 28, דווקא בפאב שבבעלות האקס המיתולוגי שלה, אורן מאור. טוב, כנראה שלתמם כבר ממש אין סיכוי איתה.

הימלבלוי חוגגת. צילום: ענת מוסברג

.

הכי הזוי: אנגוס טי.ג'ונס, שמגלם את הילד בסדרה המצליחה "שני גברים וחצי", התקרב לאחרונה לנצרות והחליט לירוק לבאר שממנה הוא שתה משנת 2003 ולקרוא לסדרה שבכיכובו "זוהמה". נראה שממש כמו אביו הרוחני, צ'רלי שיין, גם הוא כנראה התחרפן קצת.

אנגוס טי ג'ונס. גדל הילד. צילום: Getty Images

.

הכי בייבי וואן מור טיים: האמנם? כשבעה חודשים בלבד אחרי שג'סיקה סימפסון ילדה את בתה הבכורה מקסוול דרו ג'ונסון החמודה, מדווח המגזין Us Weekly שסימפסון וארוסה אריק ג'ונסון מצפים לצאצא נוסף.

סימפסון. עוד לא רואים. צילום: Getty Images

.

לחדשות ולעדכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך