והזוכה בכרטיס טיסה לרומא היא...

לפני כחודש הצענו לגולשות סלונה טיסה חינם עם ישראייר לרומא ושאלנו אותן - מה הדבר הראשון שתעשו כשתנחתו ברומא? הנה התשובות המקסימות, המרגשות והמצחיקות שלכן

27/11/2012
באנו ליהנות קבלו עדכונים מבאנו ליהנות
  • RSS
» מרכז הקניות קסטל רומנו. צילום: יח"צ

לפני כחודש הצענו לאחת הגולשות טיסה חינם עם ישראייר לרומא - עיר האסתטיקה והאופנה, הפיצות והגלידות, האמנות וההיסטוריה. שאלנו אתכן מה הדבר הראשון שתעשו כשתנחתו ברומא?

התשובות שקיבלנו היו באמת מקסימות. מיכל מפתח תקווה היא זו שהתמזל מזלה לטוס עם ישראייר לרומא, וזה מה שהיא כתבה:

"המקום הראשון שאלך לבקר יהיה מזרקת טרווי. אני גרושה + 3. נראה לי שרומא תשמש מקום טוב לאגירת כוחות, ואולי בזכות 3 מטבעות אזכה לזוגיות חדשה" (מיכל).

.

הנה עוד תשובות שריגשו אותנו במיוחד:

"היי לכם בסלונה. לא אבלבל לכן יותר מדי את המוח, אז כשאנחת אשלח לכן תמונה וכנראה גם למקורבים - שעשיתי את זה - טסתי לרומא אחרי עשור שפחדתי לטוס!" (מיכל).

"הדבר הראשון שאעשה זה להיכנס למזרקה שהופיעה בסרטו של פליני 'לה דולצ'ה וויטה' - מזרקת טרווי - בחזיה ותחתונים, כמו אניטה אקברג הכוכבת" (עידית).

"היי. במידה ואזכה בטיול לרומא, אקח את בעלי למסע קניות לכבוד יום הולדת 40 בקסטל רומנו ואפנק אותו ואותי במיטב המותגים" (אירה).

"הדבר הראשון שאעשה כשאנחת - אחפש איטלקי קצר ונפלא (קפה) ואזמין את ארוס רמזוטי לשתות עימי..." (סמדר).

"מאז שאני בת 40+ השתבשתי! התמכרתי לספורט (אופני שטח וריצה), איבדתי את כל הסטייל שלי וחדוות השופינג. זקוקה נואשות לרומא על מנת לחזור לעצמי ולמוטב!!!" (מרסלה).

"דבר ראשון איך שאנחת ברומא ארוץ לי לזלול איזו פיצה מהבילה וזולגת או פסטה עתירת כל טוב. לעזאזל נסיונות המעבר לטבעונות ! ברומא התנהג כרומאי" (שירה).

"דבר ראשון אמרח את ידיי במלא קרם וישר לכפפות לריכוך העור. בלי ניקיונות, בלי בישולים. ידיים עדינות כמו של רומאית. והכל שיחכה לי שאשוב" (חנה).

"הדבר הראשון שאעשה ברומא? אלך לחפש לי איזה איטלקי חתיך כדי שיהיה לי עם מי להעביר את הזמן שם ( : ואם יהיה לי מזל, בסוף גם אייבא אותו לארץ!" (רינת).

"אקרא בקול : 'תודה סלונה!'" (איריס).

"כשאנחת ברומא, אעצום את עיניי, אמלא את הריאות שלי אוויר ואודה על המזל הטוב ששפר עליי ואפשר לי לבחור בעצמי, לעצור לרגע ממירוץ החיים ולנפוש" (מיטל).

"שופינג!! שופינג!!! ועוד פעם שופינגגג!!!!!!" (ריקי).

שופינג ברומא. צילום: GettyImages

"הולכת לאכול ארטישוק א-לה רומאנה במסעדת נינו" (מילי).

"דבר ראשון אריח את האויר של רומא ואהיה רומאית. ואחר כך אלך לחפש שתי שמלות ושני זוגות נעליים כי שני ילדי מתחתנים בקרוב" (ענת).

"אלך לבדוק בפיאצה נבונה אם מסעדה זעירה, שאכלתי בה פיצה מיוחדת וטעימה במיוחד,עדיין קיימת. אם כן, אזמין בדיוק את אותה פיצה נפלאה!" (שלומית).

"בביקור ראשון ברומא - כוייסתי. פעמיים. כעבור 25 שנה, ביום רביעי שעבר - ביקור שני - סופת גשמים מהגיהנום! בפעם הבאה - חוויה מתקנת! מטריה אביא מהבית" (דלית).

"מטילה מטבע במזרקת טרווי, הלא היא מזרקת המשאלות ועם כל המטבעות שנותרים לי בארנק פונה לויה קונדוטי, שנבחר לאחד מארבעת אתרי הקניות הטובים באירופה" (מלי).

"אתלבש בבגדים מהודרים ומיוחדים שלא יוצא ללבוש בארץ ואלך לשער טיטוס שברומא לראות את המנורה החרוטה עליו, שאני רוצה לראות מהרגע הראשון ששמעתי עליה" (אביגיל).

"הדבר הראשון שאעשה כשאנחת ברומא יהיה לפשוט על חנויות הבגדים כי ירדתי בשנה האחרונה 30 ק"ג ואין לי בגדים שמתאימים לי. אין יותר טוב לחגוג מאשר בקניות" (סימונה).

"כיוון שלא יצא לי להיות ברומא עדיין, אשמח מאוד להזדמנות כזו. הדבר הראשון שאני עושה זה לצאת לרחוב ולהסתובב סתם כך, להרגיש את העיר והאנשים" (מרגנית).
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה