רכילות השבוע: דייט עם בר רפאלי

מסיבה גדולה של כל המי ומי, דייט יקר במיוחד, הופעה נדירה, תכשיטים מנצנצים ולוק מוזנח למדי. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

01/11/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי מלא עד אפס מקום: ציון ברוך חגג יום הולדת 33 וכ-ל מי שאתם יכולים להעלות על דעתכם היה שם: בר רפאלי, יודה ונינט (שהציגה לוק רזה במיוחד), יב"ז וגיא זו-ארץ, יובל שרף ושלומי שבן, עומר אדם, חברי "מה קשור"+עמוס תמם (נו ברור!), יעל פוליאקוב והאהבה החדשה בחייה, אלי פיניש ועוד ועוד ועוד. צפו בתמונות.

ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי. מזל טוב. צילום: ענת מוסברג

.

הכי פרייסלס: רגע לפני שבר רפאלי קפצה ליום ההולדת של ציון, היא ביקרה בברלין והגיעה לטקס בחירת אנשי השנה של מגזין GQ בו היא זכתה בתואר ה-Gentlewoman Of The Year. במקביל, היא השתתפה במכירה פומבית למען חקר מחלת הסרטן, שבה היא הציעה את חברתה לכל המרבה במחיר כשכל ההכנסות ממכירת הדייט הלוהט עימה ילכו כתרומה למטרה החשובה. יש דברים שאין להם מחיר.

רפאלי. מי יהיה הבחור המאושר? צילום: ענת מוסברג

.

הכי שוות: בזמן שכולם מדברים על טום קשתי ואורן זריף שמשעשעים אותנו בתוכנית החדשה "גוללללסטאר", מי שדווקא משך את תשומת לבנו בהשקה של הסדרה היו הפיגורות השוות שבאו לפרגן, ביניהן גלית גוטמן, דנה פרידר, אור גרוסמן ועוד. וכאילו שזה לא מספיק, גם מירי בוהדנה הלוהטת ובבו קובו הגיעו להשקה וסיפקו לנו הצצה נדירה בהחלט לזוגיות המסקרנת שלהם.

מירי ובבו. לוהטים. צילום: ענת מוסברג

.

הכי מתפנקת: תכשיטי ה.שטרן לא יכלו לארגן למאיה בוסקילה ההריונית חופשה טובה מזו. גם השנה התקבצו סלבס בספא יערות הכרמל, הפעם כדי לחגוג את השקת הקולקציה Collection IRIS וכדי להתפנק בארוחות, בטיפולי ספא, ובהמון יהלומים (בהשאלה, בהשאלה...). חלומה של כל הריונית, ושל כל אישה בכלל.

בוסקילה. מתפנקת. צילום: אלירן אביטל

.

הכי אין מילים! סיון טלמור מ-The Voice השיקה את סינגל הבכורה שלה, "מילים", ואנחנו דווקא איבדנו את כל המילים שלנו כשראינו את רן דנקר מגיע להופעה עם זקן מכובד וחולצת גראנג' רחבה. האמת היא שאנחנו אכן מתגעגעים לשנות ה-90'. ולרן דנקר. ואילו עוד מפורסמים הגיעו לפרגן? – צפו בכל התמונות!

דנקר. מה נהיה? צילום: ענת מוסברג

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך