הזוגות הכי מפורסמים ומתמידים

סטינג מודה שהיוגה שהוא ואישתו מתרגלים עוזרת לסקס להיות מדהים ולנישואים לשרוד, ג'ניפר גארנר ובן אפלק טוענים שהסוד הוא לגור רחוק מהרעש. נוסחאות הזוגיות של זוגות הסלבס הכי מתמידים

11/12/2012
נעמי אלון קבלו עדכונים מנעמי
  • RSS

זה לא פשוט להיות זוג לשנים ארוכות, על אחת כמה וכמה כשמדובר בזוג המורכב מדמויות מוכרות. על כל גולדי הון וקורט ראסל ששומרים על זוגיות ארוכת שנים, אפשר למצוא זוגיות ארוכת טווח שהתפרקה ולא ממש טוב, כמו במקרה של וודי אלן ומיה פארו, סיל והיידי קלום, ואנסה פאראדי וג'וני דפ, סוזן סרנדון וטים רובינס ואפילו פה, כמו אהוד ונאווה ברק, או רמי וריטה.

כל זוג מורכב הרי משתי דמויות שאין דומה להן, ולכל חיבור בין שני אנשים שעובד, יש נוסחה משלו. הנה כמה מהנוסחאות שהוכיחו את עצמן.

הסוד הצרפתי – חופש מוחלט

אחד הזוגות המפורסמים שזוגיותם ארכה שנים רבות היו הפילוסוף הצרפתי ז'אן פול סארטר ובת זוגו הסופרת סימון דה בובואר. מאז נפגשו ב-1929 ניהל הזוג האגדי מערכת יחסים פומבית ושערורייתית, מה שמגדירים בימינו כזוגיות פתוחה. כשסארטר פיצה על כיעורו הפיזי בברק מילולי ובתמיכה כספית באהובותיו הצעירות, בובואר הסופרת הצעירה והיפה, הכמהה לאהבה, ניהלה מנגד שלל רומנים עם בעלים בוגדניים, עם תלמידות מעריצות ועם אנשי רוח בולטים. מה שהחזיק את הזוגיות שלהם, כך טענו, הייתה מסירות הדדית וטוטאלית זה לזו, וכל מה שדרשו האחד מהשנייה היה גילוי לב מוחלט.//..

סימון דה בובואר וז'אן פול סארטר. מסורים ולא נאמנים
..

גבר רומנטי, אישה עם גבולות

פול ניומן וג'ואן וודוורד היו נשואים במשך חמישים שנה. לו היו שלושה ילדים מאשתו הראשונה (אחד מהם מת ממנת יתר) וביחד נולדו להם עוד שלוש בנות. הם הכירו אצל סוכן השחקנים שלהם והיא הודתה ששנאה אותו ממבט ראשון. אחר כך כששבו נפגשו על במת ברודווי, התאהבו והודו שהיה מדובר במשיכה בלתי נשלטת, למרות שניומן היה נשוי באותה תקופה לשחקנית ג'קי וויט. ניומן האליל תכול העיניים העיד ש"ג'ואן עשתה ממני בן אדם. בלעדיה הייתי אפס". היא מצידה אמרה ש"להיות נשואה לפול זה להיות נשואה לגבר הכי מתחשב ולרומנטיקן הכי גדול", וטענה שהיופי והסקסיות מתפוגגים, אבל להיות נשואה לגבר שמצחיק אותך בכל יום, זה אדיר. סיפור האהבה הסתיים עם מותו של ניומן מסרטן.

..
וודוורד וניומן. בגד בשבילה

עובדים ביחד

טום הנקס וריטה וילסון נשואים מאז 1998, וטוענים שחלק מהסוד להצלחת הזוגיות שלהם טמון בכך שהם פועלים כצוות. הם הפיקו והופיעו בכמה סרטים ביחד והצליחו לשמור על חייהם הפרטיים רחוקים מהרכילות. "ככל שאתה פחות בצהובונים, כך יש לך זמן להתמקד בדברים החשובים באמת בחיים", הם טוענים..

הנקס וווילסון. בת זוג שהיא גם המפיקה שלך
.

לא מתחתנים

גם גולדי הון וקורט ראסל שומרים על זוגיות הדוקה מאז 1988, הם לא טרחו מעולם להינשא, והם טוענים שזה מעיד על מידת הנוחות והקרבה שהם מרגישים האחד לשנייה.

היא שלווה, הוא חכם

אנט בנינג פגשה את שובר הלבבות הסדרתי של הוליווד וורן בייטי, שהספיק להיות כמעט עם כל כוכבת וכוכבנית על הפלנטה עד לפגישה איתה. היא זו שגרמה לו להתמסד ולהביא ביחד לא פחות מארבעה ילדים. בייטי מבוגר מבנינג בעשרים שנה - האם זו עייפות החומר של רווק סדרתי? אולי. הוא טוען "התאהבתי בה תוך שלושים שניות וזו הייתה פשוט אהבה ממבט ראשון, אנט היא אישה אנרגטית, נדיבה ועמוקה", ומעיד על כך ששלוות הנפש שלה וזה שהיא לא יוצאת מכליה, הם שגרמו לו להיקשר אליה ולזוגיות שלהם לשרוד, היא מצידה אמרה עליו שהוא "איש חכם ואינדיבידואליסט".

מוכנים לפשרות

1988 כנראה הייתה שנה ממוזלת לזוגיות, כי באותה שנה נפגשו גם קווין בייקון וקיירה סדג'וויק, ומאז הם יחדיו. הם מספרים שחלק מסוד הצלחת הזוגיות שלהם היא האכפתיות ההדדית שהם חשים אחד לקריירה של האחר, והעניין האמיתי שלהם זה בזו. בייקון וסדג'וויק נשמעים פרגמטיים לגמרי כשהם מספרים שהם יודעים שהסוד להצלחת הזוגיות לטווח ארוך אינה תלוי בתשוקה או במחויבות, אלא בעבודה קשה ונכונות לפשרות.//

עושים סקס של יוגיסטים

סטינג וטרודי סטיילר נמצאים ביחד כבר קרוב לשלושים שנה. יש להם שני ילדים מנישואיו הראשונים ועוד ארבעה משותפים, וסטינג העיד לא אחת שהסוד לזוגיות שלהם היא בכך שהיא "החצי השני שלו" וגם בסקס הנפלא שיש להם, תודות לעובדה ששניהם יוגיסטים אדוקים ומתרגלים זאת בסקס.

סטינג וטרודי סטיילר. מצא את החצי השני שלו

שומרים על פרטיות

מריל סטריפ נשואה לדון גמאר כבר שלושים שנה. נכון שהיו פה ושם לחשושים על רומנים שניהלה על סטים של סרטים, בין השאר על רוברט רדפורד, על ג'ק ניקולסון ששברה את לבו, ועל קלינט איסטווד שתרגלה איתו נשיקות על סט "הגשרים של מחוז מדיסון"  גם אחרי שהבמאי אמר קאט. אבל הנישואים שלהם עדיין יציבים. סטריפ מספרת ש"הנישואים והמשפחה שלי הם הדברים החשובים בחיי, בחרנו לגור באחוזה מרוחקת מהוליווד, ומה שבאמת קנינו בכסף זו פרטיות".

בורחים למוטל

עוד זוגיות שמלווה בהרבה לחשושים ורכילויות (בעיקר על נטיותיו המיניות של הבעל) היא זו של ג'ון טרבולטה וקלי פרסטון. הם יחד עשרים שנה, הביאו שני ילדים משותפים ולפני שנים ספורות איבדו את בנם שמת בטרם עת. טרבולטה, סיינטולוג אדוק, מעיד ש""הנישואים שלנו הם לנצח. ויש לנו מחויבות גדולה האחד לשני. ההנאה הגדולה בחיי היא לראות אותה מאושרת", וגם "אני נשוי לאישה הסקסית עלי אדמות". היא מצידה נותנת טיפ: "לפעמים אנחנו קובעים להיפגש במקום מרוחק, מזמינים חדרים במוטל, נרשמים תחת שמות בדויים ובורחים לכמה שעות" ו"חייבים כל הזמן ליצור את הנישואים מחדש, לתת להם חיים חדשים, אנחנו גדלים, מתבגרים ומשתנים יחד. שום דבר לא נשאר כמות שהוא. וזה הסוד".

שומרים על יציבות ושלווה

ג'ניפר גארנר ובן אפלק מקפידים לגור הרחק מהוליווד, ולשמור על סדר יום של משפחה שמגדלת ילדים. רק לאחרונה הביאה גארנר לעולם אח לשתי הבנות המשותפות שלהם.  אולי בגלל שמערכת היחסים הקודמת שלו הייתה עם פצצת האנרגיה הסוערת ג'ניפר לופז, כשמצא את גארנר ב-2002 הודה אפלק שהוא מאושר היום עם היציבות והשלווה שגארנר הכניסה לחייו.

ג'ניפר גארנר ובן אפלק. יותר רגועה מג'ניפר לופז

טוטאליים

גם הזוגיות של קתרין זיטה ג'ונס ומייקל דגלאס שורדת, למרות פער של 25 שנים (!) ביניהם. הם נישאו בשנת 2000 ויש להם שני ילדים משותפים. דגלאס מודה שהסיבוב השני עבורו הוא חוויה מתקנת, בייחוד בכל הנוגע למאמציו להפגין אבהות הולמת לילדיו הקטנים, אחרי שבנו מנישואיו הקודמים האשים אותו שלא ממש היה בתמונה. החיבור בין השניים הוא כל כך חזק עד שזיטה ג'ונס אושפזה בשל דיכאון אחרי שדגלאס התמודד עם גידול סרטני בגרון.
..

צילומים: Gettyimages
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה