אריאנה הפינגטון: "סלונה מגבירה את הקול הנשי"

חדשות טובות בסלונה: חתמנו על הסכם בלעדיות עם אתר הפינגטון פוסט האמריקאי, במסגרתו נשתף תכנים זה של זה. הכירו את הפרטנרית החדשה שלנו

11/10/2012
רונית הבר קבלו עדכונים מרונית
  • RSS
» השותפה אריאנה האפינגטון (צילום: gettyimages)

"אני מאושרת מהחיבור בין הפינגטון פוסט וסלונה", כך אמרה אריאנה הפינגטון, מייסדת אתר החדשות והבלוגים המוביל, הפינגטון פוסט. "יחד נטעין את מאמצינו להתחיל שיחות ולבנות קהילות, במיוחד בקרב נשים. בישראל ומחוצה לה, סלונה תורמת להגברת הקול הנשי ושמה את הזרקור על הסיפורים שחשובים להן יותר מכל".

אנו כאן בסלונה נרגשות לא פחות משותפתנו החדשה לדרך, הפינגטון פוסט. על פי הסכם שחתמנו, נשתף תכנים באופן הדדי ובלעדי. לראשונה בישראל, תכניו של אתר החדשות והבלוגים המוביל בארצות הברית יהיו נגישים בעברית. במקביל, תכנים נבחרים שלנו כאן בסלונה יתורגמו לאנגלית ויפורסמו בהפינגטון פוסט מדי שבוע.

מה זה אומר? זה אומר שלא רק שתוכלו להנות מהתכנים המעולים של הפינגטון פוסט בעברית, אלא שאם יש לך בלוג בסלונה, לכל פוסט שתפרסמי יש פוטנציאל להגיע למיליונים! הקול הנשי והייחודי של סלונה, יגיע מעתה אל מעבר לים. זו ההוכחה הניצחת ביותר לכך שהנושאים שמעסיקים אותנו הינם גלובלים, ושבדיאלוג הנשי טמון כוח רב. אם טרם פתחת בלוג בסלונה, עכשיו הזמן.

הפינגטון פוסט הוא אחד מאתרי חדשות הפופולריים ביותר בארה"ב כיום ונחשב למוקד עוצמה והשפעה על התקשורת ועל קובעי המדיניות בגבעת הקפיטול. מספר המבקרים החודשי באתר עומד על כ-10 מיליון גולשים. בפברואר 2011 רכשה AOL  את הפינגטון פוסט תמורת 315 מיליון דולרים ובשנת 2012 הפינגטון פוסט זכה בפרס פוליצר למדיה דיגיטלית בארה"ב. באתר טורים ממקורות חדשות שונים, בלוגים ותוכן עיתונאי מקורי והוא מכסה מגוון רב של תכנים: פוליטיקה, עסקים, בידור, איכות הסביבה, טכנולוגיה, תקשורת הפופולרית, סגנון חיים, תרבות, קומדיה, חיים בריאים, תוכן נשי, וחדשות מקומיות. הפינגטון פוסט מסמן את אמצע הדרך בין העיתונות הישנה, המתנהלת באמצעות מערכת, לבין עולם המדיה החברתית החופשי, המנוהל ע"י גולשים - ממש כמו סלונה.

פריצת הדרך הזו, מראה לנו את מקומה החשוב של סלונה בתקשורת העכשווית, ויכולתה להשתלב באתרים מובילים בעולם. תודה לכל מי שהיה איתנו במסע עד כה, זוהי רק ההתחלה.

שלכם,

רונית הבר

עורכת ראשית
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה