מה חדש בעיצוב הבית?

תערוכת ריהוטים שמתקיימת בסוכות היא הזדמנות טובה לראות מה קורה בתחום העיצוב. סנדרה גלר ביקרה וסימנה את הטרנדים של השנה הקרובה

04/10/2012
סנדרה גלר קבלו עדכונים מסנדרה
  • RSS

אז מה בעצם מצפה לנו בזמן הקרוב? החומר המוביל בתחום הוא העץ. העץ הטבעי חוזר לביתנו, ובגדול. לא עוד מתחבא לו מאחורי שכבות צבע מבריק ומסתיר את שורשיו האמיתיים. הוא שם. עם העיניים הגדולות שלו. תוכלו למצוא אותו בכל הבית. בריהוט, באקססוריז, בריצוף, בארונות מטבח, בחיפויי קיר.

כן, אנחנו עשויים מעץ ואנחנו לא מתביישים בזה. Vastu

.

יש גם עץ בתוספת צבע. בגירה

.

וכמו של סבא. Vastu

.

העץ הוא גם פתרון מצוין בתקופה הזו, שבה המשבר הכלכלי מהדהד ברקע ורבים מנסים להשתמש בפריטים פונקציונליים שיעשו את העבודה. לעץ יש מראה ביתי, עממי, ולא מנקר עיניים.

תוכלו גם למצוא חומרים שמדמים עץ. כי אין מה לעשות, אף אחד לא מושלם וגם לעץ יש חסרונות. יש את חיפויי גרניט פורצלן דמויי עץ למי שרוצה הרגשה של פרקט באמבטיה, וחומרים נוספים שבאים לדמות את הטקסטורה והמרקם הייחודי שיש לעץ.

מגמת העץ היא גם חלק ממגמה עולמית של החזרה לטבע, שכוללת גם שימוש בחומרים גלם טבעיים כמו קש ובמבוק. בצורה כזו אנו מצליחים גם להכניס את החוץ פנימה. וליהנות מקצת טבע בבית. אני השתכנעתי, ואתם?

ומה לגבי צבעים? האם הלבן הבלתי מעורער ימשיך לשלוט בכס המלוכה? ובכן, רבים מכם ודאי ישמחו לשמוע שהלבן המינימליסטי עושה דרכו החוצה. הוא מפנה את מקומו גם לשחקנים צבעוניים יותר בזירה.

נוכל למצוא צבעים בהירים ונייטרלים כמו שמנת, בז', והאפורים שישמשו כרקע לתוספת של צבעים חזקים שיתרמו לאפקט ה"וואו. אם תחשבו על זה רגע תבינו שהצבע הוא דרך קלה וזולה יחסית שבה אנחנו יכולים לעצב את ביתנו ולתת לו קצת אופי.

במסגרת הצבעים תוכלו לפגוש גם צבעים ששילובם היה טאבו בעבר, וכיום הם מקבלים את אישור הסלקטור ונכנסים פנימה: למשל אדום וכתום לצד טורקיז וירוק. נוכל למצוא הרבה ירוקים למיניהם, סגולים שונים וגם את האינדיגו - הטורקיז של פעם.

צבע צבע תרדוף. תורג'מן

.

השחקן החדש במגרש. My Home Page

.

אפילו הארונות שלנו, שפעם היו משעממים מתאימים עצמם לסגנון הכללי.

איזה ארון! ריביירה

.

ומה עם ארון שנותן לנעליים את היחס המגיע להן?

במוזיאון הנעליים כבר ביקרתם? ריביירה

.

גם בתחום הספות אף אחד לא יושב לנוח. ספות הבנויות ממודולים שונים הן הדבר הבא. הספות החדשות  מורכבות מיחידות שונות שיכולות לזוז בהתאים לצורך. אז אם מישהו מציק לכם, פשוט קחו את הספה שלכם ותזוזו ממנו. ובמקרה של הספה הזו היחידה עצמה ניתנת לשינוי - ספה, כורסא, שז לונג, הדום, מה שבא לכם.

מה אתם מעדיפים? ככה?

.

או ככה? מודלית – שאטו דאקס

.

וגם כאן הספה ניתנת לפירוק, אך קבלו גם את הטרנד החדש - שילוב עור ובד. בצורה כזו לא תצטרכו לשבור את הראש בשאלה מה אתם מעדיפים.

ספה שרוקדת על שתי חתונות. מודלית – שאטו דאקס

.

ונקנח במשהו מגניב עבור אלו מכם שלא יכולים להתנתק לרגע מהמסך: טלוויזיה שהיא חלק מהמראה. כשהיא חבויה המראה חוזרת לתפקוד רגיל.

רגע, זאת ההשתקפות שלי או שפשוט בר רפאלי מתארחת בתוכנית? Hi Frame

.

תערוכת ריהוטים, גני התערוכה ת"א, עד 8 באוקטובר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך