הפעם הראשונה שלי עם אישה מסתורית

באמצע הלילה, במכונית, גילה שחר בן-פורת אישה גבוהה, רזה ומסתורית שצצה פתאום במושב האחורי. אחרי שנרגע מהתקף הפאניקה, הבין שזכה לחווית תקשור, שהתפתחה למסע חיים

23/09/2012
שחר בן-פורת קבלו עדכונים משחר בן-פורת
  • RSS
» לכל אדם יש ישויות שמלוות אותו (צילום: Thinkstock)

אני זוכר בדיוק מתי ואיך זה קרה. הייתי בן 19 וארבעה חודשים. זה היה יום חמישי בלילה, בחודש אוגוסט, כאשר חזרתי מבילוי עם חברים בתל אביב.

השעה היתה אחרי חצות, הכביש היה דומם ושומם, רק אורות פנסי הרחוב הזכירו שיש חיים מסביב.

לפתע פתאום שמעתי שיעול מאחוריי. סובבתי בחטף את הראש וראיתי אישה יושבת במושב האחורי. גבוהה, רזה עם תלתלים חומים, לבושה בשמלת תחרה לבנה וכפפות לבנות תואמות, כאילו יצאה מאירוע חברתי בניו יורק של סוף המאה ה-19. היא הסתכלה עליי בשקט ואני עליה. רואה את המושב דרך נוכחותה ובו זמנית לא יכול שלא לראות אותה, יושבת.

הפאניקה טיפסה קלות ואני סובבתי במהירות את הראש, ממשיך לנהוג. את הדקות לאחר מכן אני לא זוכר, אבל בשלב מסויים מצאתי את עצמי בחזרה בבית. המזל שלי הוא, שהמפגש הראשון שלי עם ישות נוצר לאחר הכנה מסויימת. הייתי אמנם צעיר יחסית, אך עולם הרוח סקרן אותי כבר מספר שנים לפני כן. קראתי ספרי מיסטיקה, למדתי לפתוח בקלפי טארוט, ענדתי קריסטלים שמטרתם לפתוח את העין השלישית, מצאתי את המורה הרוחנית שלי.

זו הסיבה שבזכותה לא עשיתי תאונת דרכים באותו לילה; אך לא ידעתי אז שאותו מפגש ראשוני יהפוך למסע חיים.

אינטואיציה זה תקשור

לאורך השנים הרבה אנשים שואלים אותי מה זה תקשור. אני שומע ורואה את אי ההבנות והדעות הקדומות שיש לרבים ביחס לתחום הזה, לכן אני רוצה לעשות סדר. תקשור הוא היכולת לקבל מסרים מממדים אחרים. למעשה, לכל אדם יש קבוצה של ישויות המלווה אותו, ישויות שאינן בגוף אשר לקחו על עצמן את התפקיד להדריך ולכוון אותנו במסע ההתפתחות שלנו. זהו שיתוף פעולה עליו הוחלט טרם הלידה של האדם, כאשר כולם נמצאים יחד בממד שמעבר לממד הפיזי.

עבור רוב בני האדם, הקשר עם המדריכים נסתר מהמודע אך בפועל הוא מתקיים מבלי שאנו מבינים זאת. מה שנהוג לכנות בתור אינטואיציה הם למעשה מסרים המגיעים אלינו ממדים אחרים של הקיום שלנו, ממקומות חכמים אליהם אנו קשורים.

לתקשור יש פנים רבות נוספות. שיר מעורר השראה, ציור מרחיב לב, פסל מעורר השתאות, כל אלו הם סוגים של תקשור. אומנים טובים נפתחים לממדים אחרים ומקבלים מהם השראה ליצירה המעלה אותנו, בני האדם, לדרגה הקרובה יותר למהותנו האמיתית.

כל אלו העוסקים בהצלחה במקצועות הנחשבים למיסטיים – קריאה בקלפים, בקפה, בכף יד וכדומה – מקבלים גם מסרים מאלו המלווים אותם בממדים אחרים. כל צורות הריפוי האנרגטיות כגון רייקי והילינג מבוססות על העברת אנרגיה מממד אחר, סוג של תקשור.

לקבל מסרים ממלאכים וחוצנים

ישנה קבוצה של אנשים היכולים לקבל מסרים ישירות ובאופן מודע מישויות שונות. אלו האנשים המוגדרים באופן רשמי כמתקשרים, וגם הם נחלקים לסוגים שונים. יש מי שמקבל מסרים מנשמות של אנשים שנפטרו, אחרים עובדים עם מלאכים, יש מי שעובד עם חוצנים. יש העובדים עם ישויות שהיו מפורסמות בעולם הפיזי, כמו ישו, משה רבנו או סנט ג'רמיין. אחרים, כמוני, מעבירים מסרים ממדריכים אנונימיים. במקרה שלי, קוראים להם טוהר.

שחר בן-פורת

התקשור הוא טכניקה עתיקת יומין בעולמנו. נביאי ישראל היו מתקשרים כמו גם כל השמאנים בכל שבטי הילידים ברחבי העולם. כולם מתחברים אל הממדים האחרים של הקיום שלנו, לקבל מהם הכוונה והדרכה.

בעידן המודרני עבר תחום התקשור התפתחות מעניינת. עד לפני עשרות ספורות של שנים מרבית המתקשרים היו נכנסים לטראנס כדי לתקשר. זו פעולה מורכבת ומסובכת במהלכה עוזב האדם את גופו ומעביר את השליטה לאותה ישות איתה הוא עובד. כשהוא חוזר לגוף, הוא אינו זוכר מה קרה ומה נאמר.

אי אפשר לתקשר את העתיד

כיום, מרבית המתקשרים – ואני ביניהם – מתקשרים דרך מדיטציה. מצד אחד עליי להכנס לשקט עמוק כדי להתחבר אל המדריכים שלי; מצד שני, עליי להשאר בגוף כדי שפעולת התקשור תתקיים. פעם אחת לאורך השנים מצאתי את עצמי מנקר בזמן התקשור. זה נמשך 2 שניות בערך במהלכן קלטתי שקצב הדיבור שלי הולך ויורד. כלומר, אם אני לא בגוף, לא קורה דבר.

שחר בן-פורת

הדבר השני שקרה הוא שאי אפשר יותר לתקשר על העתיד. יש אמנם מתקשרים שעדיין מאמינים שהם יכולים לעשות זאת, אבל האמת היא שאנו חיים בעידן בו אי אפשר לומר לאדם מה צפוי לקרות לו. לכל היותר אפשר לדבר על פוטנציאל של עתיד קרוב העשוי לקרות, ולספק לאדם את הכלים להגיע אל אותו עתיד, אם ברצונו בכך.

הסיבה לשני השינויים הללו הוא חלק מההתפתחות הרוחנית העצומה שעוברת התרבות שלנו. ככל שאנו נדרשים לקחת יותר אחריות של החיים שלנו כך איננו יכולים לתת למישהו אחר לשלוט בהם או לומר לנו מה יהיה; הכל תלוי בנו.

למה אפשר לצפות כשהולכים למתקשר?

האתגר הגדול עם תקשור היא החמקמקות של התחום. אי אפשר לתפוס אותו באופן אמפירי, אי אפשר לכמת אותו, למדוד אותו, להשוות אותו. זה מבוסס בעיקר על חוויה אישית וכל אחד מתחבר או לא מתחבר לישות זו או אחרת, למתקשר זה או אחר, אם בכלל.

למה אפשר לצפות כאשר הולכים למתקשר? לבהירות, להקלה ולעידוד.

תפקידם של מתקשרים ושל הישויות שהם מתקשרים הוא להביא בהירות מסויימת ביחס לאתגרים ולקשיים איתם אנו מתמודדים בחיים שלנו. מכאן נובעת תחושת הקלה: כאשר אנו מבינים עוד קצת מהתוכנית הגדולה של החיים שלנו אנו יכולים מעט להרגע; אנו לא משוגעים ומאחורי המציאות שלנו, מורכבת ככל שתהיה, יש חוכמה. זה בדיוק הדבר בתקשור היוצר את העידוד: יש סיבה לדברים המתרחשים, יש דרכים שנוכל לעזור לנו להתמודד איתם. יש תקווה.

המתנה הגדולה של תקשור היא היכולת לקבל נקודת מבט רחבה יותר, עמוקה יותר, ביחס לחיים שלנו. זו נקודת מבט שאפשר לקבל רק מישויות הנמצאות בממד אחר, הצופות ורואות את המציאות שלנו בצורה שאנו לא יכולים לראות.

הכותב מקיים ערב תקשור ב-10/10. לפרטים הכנסו לכאן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה