סנדרה רינגלר רוצה שתשקיעו

החגים הם הזדמנות מצויינת באמת להשקיע בהופעה. סנדרה רינגלר כותבת למי שאומרות ש"אין לאן להתלבש פה"

23/09/2012
סנדרה רינגלר קבלו עדכונים מסנדרה
  • RSS

כמו בכל ביקור שלי באירופה, גם הפעם במהלך חופשה זוגית בברצלונה, התפעלתי מהסטייל ברחוב. ואז נודדות מחשבותיי למדינה התוססת והאהובה שלי - הבית. ואני מנסה להבין למה הנשים היפהפיות שלנו לא נראות כך? וברור לי שהחום אינו תרוץ כי גם באירופה חם מאוד; וברור גם שהתקציב אינו תרוץ כי המיתון באירופה כבר הגיע לשיאו.
..
אבל יש את התירוץ הזה שתמיד משאיר אותי חסרת מילים: ״אין לאן להתלבש״. איזה מזל שהמסורת היהודית סידרה לנו כמה חגים בשנה - הנה, הזדמנות להתלבש! אז מה לובשים? אווירה חגיגית תמיד מתחברת עם צבעים בהירים ובראשם הלבן. הבשורה הגדולה היא שעל מסלולי סתיו 2012-13 מככב הצבע הלבן: הלבן החורפי מגיע בצללית מחויטת, מפוסלת, מתוחכמת ומתאים להופעה אלגנטית. את צללית שעון החול הפופולארית תוכלי להשיג על ידי הוספת חגורה לחליפה מחויטת או על סריג ארוך, וכמובן האופציה הנשית הנצחית: השמלה. למראה נכון וותרי על השמלה הכפרית הקיצית ולכי על אחת מחויטת. כמובן שגווני הפסטל ישתלבו נהדר, וגם הם מככבים בסתיו הנוכחי.
..
הטרנד המפתיע לחורף הוא הפרחוני. הוא מופיע גם בגוונים בהירים, אותו תוכלי ללבוש בטוטאל לוק מודרני, או בשילובים עם פריטים מחויטים שיעניקו נגיעה רכה ומעניינת להופעת החג שלך. ואולי השנה תחליטי שכמו בשיר: יש לך יום יום חג יום יחיד ומיוחד.
..
..
מתוך התצוגה המופלאה של דולצ'ה וגבאנה. כיף שהטרנד הפירחוני עולה
.....

..
תצוגת ג'יל סנדר. לא רק תינוקות יפות בוורוד ולבן
..
..
דיור. שילוב צבעים מעודן שמכבד את הלובשת

..

..
תצוגת מוסקינו. שתקום מי שלא ניראת טוב בלבן
..
תצוגת קלואה. גזרת שמרנית ונוגעת ללב בלבן עם פרחים
..

מתוך מגזין קניון רמת אביב

לעמוד הפייסבוק של קניון רמת אביב
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך