אני עוזבת!

רק אחרי שהצהירה שהיא עוזבת, שודרגו תנאי חשבון הבנק והאשראי של שגית פסטמן. למה? וגם על המודל החדש של נשים מצליחות, צעצועים מיד שנייה, בטוחי בריאות פרטיים ומילה על מעריב

20/09/2012
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS
» ThinkStock

חסכון:

אני מוכרחה להודות שאני שייכת לקבוצת ההורים של 'הרגע האחרון'. למשל, בדקה התשעים ותשע אני מגלה שאוטוטו מתחילה חופשת סוכות האימתנית ושאין לי שום תוכניות שיעזרו לי להעביר את הזמן עם הילדודס וגרוע יותר -  שיום כיפורים בפתח ואין לי חצי גלגל כדי לתת לבכור כדי להתנייד ב"יום חגו". אז הנה עוד הוצאה שאני והורים רבים אחרים נצטרך לדאוג לה בימים הקרובים והכתבה הבאה שמפרטת איך לרכוש את הזוג הנכון תוכל אולי לעזור להושיע. ואגב, הנה עוד כתבה מומלצת לקראת השנה החדשה, שמפרטת לגבי כל המקומות (חנויות ואתרים) שבהם אפשר לחסוך ולרכוש לילדים צעצועים מיד שנייה. שווה!

רוצים שינוי:

לפני כמה שבועות שמחתי לראיין את אורנה הוזמן-בכור, מנכ"ל המשרד לפיתוח הנגב והגליל שעוזרת למשנה לרה"מ, סילבן שלום לקדם את היוזמה של סוף שבוע ארוך. האם השינוי הזה ריאלי? ידיעה באתר nrg  של מעריב מעידה על כך שהסיכויים שהיא תקרום עור וגידים דווקא טובים. מעניין. נמשיך לעקוב.

אשראי:

לחוצים בכסף? האוברדראפט חונק מתמיד בעקבות ההוצאות המרובות של החגים ושרידי החופש הגדול? מה שבטוח הוא שלפי סקר שנעשה לאחרונה על ידי הלשכה לסטטיסטיקה אתם לא לבד. ועדיין, את הכתבה הבאה כדאי לקרוא קודם כל כדי לעשות שיעורי בית ולהבין מאיפה אפשר לקחת הלוואה וכמה היא יכולה לעלות לכם. טיפ אישי שלי – מניסיוני, אם אתם רוצים הלוואה בתנאי VIP כך תעשו: לפני כמה חודשים דפקתי על הדלת של סגן מנהל סניף הבנק שלי והודעתי בפסקנות שאני עוזבת. חצי שעה לאחר מכן שודרגו כל תנאי החשבון שלי ואף הוצעה לי הלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים בעלות ריבית אפסית. מה לעשות שרק באיומים זה עובד עם החבר'ה האלה.

בריאות:

שתהיה לנו שנה של בריאות, שלא נצטרך לראות רופאים או לתבוע את חברות הביטוח כדי לממש את פוליסות הביטוח הבריאותיות שלנו ובכל זאת הנה כתבה שמבהירה עד סוכני הביטוח עושים עלינו סיבוב ברגע שאנחנו מחליטים לגבות את עצמנו בביטוח בריאות. קחו לתשומת ליבכם!

השפעה:

לקראת סוף/תחילת השנה מגזין ליידי גלובס פרסם את רשימת 50 הנשים המשפיעות של 2012. הפעם, אני שמחה לציין שמאוד אהבתי את רוח הרשימה שהורכבה בעיקר על רקע העובדה שבמקומות הראשונים נחשפו שמות של נשים שבדרך כלל לא מככבות במדורי הרכילות הכלכליים. כמו למשל, ענבל קרייס, ראש פרוייקט חץ 3 בתעשייה האווירית, פרופ' הלינה אברמוביץ, ראש החוג לפיזיקת חלקיקים באוני' תל אביב וד"ר עפרה אשל, פסיכואנליטיקאית בכירה. אפשר לקוות שמדובר באיזה שינוי תפיסתי שלנו בכל מה שקשור לפרמטרים של 'הצלחה' ו'השפעה' אמיתיים.

אופטימיות:

ולקראת השנה החדשה אני שמחה להשיק פינה חדשה שתביא כל שבוע שלוש חדשות טובות ומשמחות  או טקסט מאיר עיניים ומעורר מחשבה והפעם שלוש הנבחרות:

(*) מחקר חדש מצביע על כך שמספר הנשים מאחורי הקלעים בטלוויזיה האמריקאית מטפס. אמנם לא מדובר עדיין בשוויון ואפילו רחוק מכך אבל לפחות לנו, בישראל יש ממי לקחת דוגמא.

(*) יש לי סימפטיה לד"ר חיים שפירא וכל טור שלו תורם לי גם משהו בחיים באופן כללי. הנה כנסו ותראו בעצמכם מה הוא כתב לקראת השנה החדשה.

(*) ברגע האחרון, ולמרות שאין טוב מוחלט בכל זאת עיתון מעריב נקנה על ידי איש העסקים בן צבי ומבטיח לקלוט 300 עובדים. לא כולם מרוצים אבל במקרה הזה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה, לא?!

סופ"ש נעים!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה