רכילות השבוע: תמונות העירום של קייט מידלטון

מינויים חדשים, תמונות שערורייתיות, שינוי סטטוס, אירועים משפחתיים ובעיות בריאות מלחיצות (טפו טפו טפו). אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

20/09/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי מעורר מחלוקת: שערוריית עירום חדשה מסעירה בימים אלו את הממלכה הבריטית בכלל ואת ארמון המלוכה בפרט – צילומי הפפראצי של קייט מידלטון משתזפת טופלס בעת חופשה בצרפת. "הם לא היו צריכים לפרסם" ו"היא לא הייתה צריכה להשתזף ככה" הן רק חלק מהשאלות שהועלו בתקשורת וברחוב בימים האחרונים, ואנחנו שואלים - הנסיך הארי מי?.... תזכירו לנו?

קייט על שער המגזין הצרפתי. צילום: אבנר שביט

.

הכי בעושר ובעושר: לאיחולי השנה טובה הרגילים לתקופה זו אנחנו מצרפים גם איחולי מזל טוב לכוכבת "מעושרות" דפנה שחר (39) ובן זוגה, חבר הכנסת יובל צלנר (34), שעמדו מתחת לחופה והחליפו טבעות.

שחר וצלנר. מזל טוב! צילום: ברק פכטר

.

הכי אבא'לה! הילד הנצחי רובי וויליאמס, שכבר מציין 38 שנים של שטותניקיות, הפך לראשונה בחייו לאבא לתינוקת קטנה בשם תיאודורה רוז! בגזרה המקומית שני כהן הפכה גם היא לאם לבת בכורה – מזל טוב!

וויליאמס. אבאל'ה. צילום: Getty Images

.

הכי כסאות מוזיקליים: העונה הרביעית של "The Voice" האמריקאית עתידה להתחיל כבר באביב הקרוב, ממש בסמוך לסיום העונה השלישית. לכריסטינה אגילrה ולסי-לו גרין זה קצת צפוף מדי ועל כן שאקירה ואשר נקראו להחליף את השניים במהלך העונה הבאה. האם המינוי הזמני יהפוך לקבוע? נחכה ונראה.

שאקירה. נראית כמו מנטורית מושלמת. צילום: Getty Images

.

הכי משפחתי: לאירוע השנתי של הזכיינית רשת שנערך כמיטב המסורת בלונה פארק תל אביב, הגיעו כל כוכבי הזכיינית, רובם עם הילדודס/האחיינים/הילדים של השכנים. אתם מוזמנים לצפות בתמונות המשפחתיות של כולם, בין ארוחות החג.

אביב גפן ודילן, שלא נראה מרוצה במיוחד. צילום: ענת מוסברג

.

הכי מפחיד: אחרי שחש ברע ונתקף בסחרחורות במהלך בדיקה אצל הרופא, איבד צביקה הדר את הכרתו והובל לבית החולים. אחרי שבוצעה בו החייאה הוא שב להכרה ועבר צנתור שני. לרגל השנה החדשה נאחל לו – ולכולנו – המון בריאות!

הדר. רק בריאות. צילום: ענת מוסברג

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך