רכילות השבוע: כותנת הלילה של נינט

פרץ נוסטלגי, כותנות לילה דקיקות, משולש אוהבים בלתי מובן, תצוגות אופנה ומוות עצוב. אתר Eonline ליקט עבורכם את כל הדברים שהכי עשו לו את השבוע

06/09/2012
Eonline קבלו עדכונים מEonline
  • RSS

הכי חסודה: נינט טייב הצטלמה לקטלוג החורף של רשת בגדי הלבשה תחתונה ואנחנו ממש קיווינו לתפוס אותה על סט הצילומים בהלבשה תחתונה למהדרין. במקום זה קיבלנו אותה בכותנות דקות וזעירות בלבד, אבל נו מילא, גם זה טוב. אנחנו מקווים שבירח הדבש שלה היא תהיה קצת יותר נועזת...

נינט. דקה וזעירה. צילום: ענת מוסברג

.

הכי נוסטלגיה: מתברר שכל פליטי "בברלי הילס 90210" החליטו השבוע להזדחל ממחילותיהם בחזרה לאור הזרקורים ולספק לנו חדשות. זה התחיל עם טורי ספלינג שילדה בן, המשיך עם לוק פרי וג'ני גארת' שעומלים ביחד על פיתוח סדרה חדשה, ועכשיו שאנון דוהרטי קופצת לביקור בארץ בשבוע הבא. רק תפתחו מחדש את הפיץ' פיט ואנחנו מסודרים.

גארת' ופרי. ידענו שדילן וקלי יחזרו בסוף! צילום: Getty Images

.

הכי שמחה כפולה: הילה נחשון (31) ובן זוגה בשנה וחצי האחרונות, איש העסקים אייל חסיד (37), עומדים להתחתן וגם מצפים לילד משותף ראשון (נחשון מצויה בחודש שלישי). אין ספק ששמחות באות בצרורות.

הילה נחשון. צילום: ראובן שניידר

.

הכי אבק כוכבים: אחרי שאיילת זורר לוהקה לתפקיד בסדרת הדרמה "טאץ'" לצידו של קיפר סאתרלנד, היא הגיעה לביקור מולדת בן 5 ימים, לרגל תצוגת האופנה של רשת גולברי, שהשיקה את קולקציית החורף באמפיתיאטרון בקיסריה. למקום הגיעו סלבס רבים שנהנו גם מהופעה של עידן רייכל - צפו בתמונות. אגב, גם רשת האופנה רנואר הציגה השבוע את מרכולתה וגרמה לסלבס רבים לבוא כדי לראות ולהראות.

זורר. מפרזנטרת. צילום: שי ווליץ

.

הכי עצוב: השחקן מייקל קלארק דנקן הלך לעולמו וזאת לאחר שלפני כחודשיים הוא לקה בהתקף לב שממנו הוא לא הצליח להתאושש. דנקן היה בן 54 במותו והותיר אחריו ארוסה. קראו את המילים המרגשות שטום הנקס מסר לזכרו, בעקבות הכרותם במהלך צילומי הסרט "גרין מייל", עליו היה דנקן מועמד לפרס האוסקר. יהי זכרו ברוך.

מייקל קלארק דנקן. עצוב. צילום: Getty Images

.

הכי הזוי/בוגר: נכון שזה מבורך לשמור על קשר עם האקס, אבל אפרת גוש וירון ברובינסקי הלשעברים נשארו עד כדי כך קרובים זה לזו שהיא מרגישה בנוח לתת לחבר הנוכחי שלה, אלון קסטיאל, להגיע איתה לפרימיירת הסרט "2 בלילה" אותו יצר ובו גם מככב ברובינסקי, ולהתרפק עליו כאילו אין מחר. הזוי? קצת... אגב, ברובינסקי דווקא לא הגיע לחגיגת יום ההולדת שהרימה גוש לקסטיאל. כנראה שבכל זאת יש איזשהו גבול גם להם. או שהוא פשוט לא יכול היה להגיע.

גוש, קסטיאל וברובינסקי. אפשרות לשלישייה? צילום: לם וליץ סטודיו

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה