בואו לסדנה עם הילרי קלינטון

איך אפשר ללמוד מהילרי קלינטון, סימון דה בובאר, סטיב ג'ובס ואחרים לאן לפנות בצמתים המשמעותיים בחיינו? סלונה וד"ר אייל דורון מזמינים אתכן לסדנת "מורי דרך" - שבה נלמד איך להיעזר באנשים גדולים בהחלטות הפרטיות ביותר שלנו

05/09/2012
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

איך הילרי קלינטון מקבלת החלטות? איך סימון דה בובואר ניהלה את חייה? איך סטיב ג’ובס שמר על המצוינות? כולנו זקוקות לסיוע, במיוחד בצמתים של קבלת החלטות, ברגעים של החלטה האם ללכת או להישאר, לעשות או לא לעשות. ברגעים שמגדירים את המשך חיינו. מי מאיתנו לא הייתה רוצה מורי דרך שיעזרו לה לא לטעות ולקבל את ההחלטות הנכונות עבורה?

סלונה וד"ר אייל דורון מזמינים אתכם לשני מפגשים שהם חוויה בפני עצמה, אך גם נותנים כלים יישומיים ללמידה עצמית מאנשים יחידי סגולה, פורצי דרך ומעוררי השראה לאורך ההיסטוריה.

מה נלמד בסדנת "מורי דרך"? זהו מפגש יוצא דופן עם עצמנו דרך אנשים אחרים ש"עשו את זה". זהו שילוב בין חוויה ללמידה. בין הרפתקה רגשית לכלי פרקטי.

בכל מפגש, בן 3 שעות, נתחקה  אחר חייהם ודרך חשיבתם של אנשים יוצאי דופן ונקבל מהם תשובות לחיינו אנו. נלמד על חייהם של אחרים במטרה ללמוד על עצמנו. נבין מה מניע אותם, כיצד הם מתמודדים עם משברים, איך החלו את דרכם, איך הם מחליטים, וניקח לעצמנו מההרגלים שלהם, מההחלטות, מדרך חייהם.

זה אולי נשמע דמיוני אך בעידן הדיגיטלי זה אפשרי. בלחיצת כפתור, באמצעות חברות בפייסבוק או במעקב אחר ציוצים בטוויטר, ללמוד על היום-יום של גדולי עולם. במפגש מסקרן וכמעט אינטימי עם חייהם, נוכל לחולל שינוי בחיים שלנו הלכה למעשה כבר ממחר בבוקר.

פרטי הסדנה והרשמה בסוף הכתבה.

קצת על המנחה: ד"ר אייל דורון הוא יוצר טלוויזיה, חוקר ומרצה מבוקש באקדמיה ובעולם העסקים. יוצר הסדרות "איך להיות מאושר בשישה שיעורים? ו"איך להצליח בשישה שיעורים?" (קשת, ערוץ 2) דורון מתעסק רבות בשאלות שכולנו עוסקים בהן – באושר, במימוש עצמי ובחיים במאה ה-21.

ד"ר אייל דורון מספר על סדנת "מורי דרך":

המילה "מורה דרך", או מנטור, נשחקה עד דק וכך גם הביטוי "איש מעורר השראה", אבל יש אנשים שניחנו בכישרון המיוחד הזה –  לסחוף את כל מי שבא איתם במגע לעבר שיאים של יכולת ותחושה של משמעות. הפסיכולוג אברהם מאסלו כינה אותם "אנשי המימוש העצמי". בניגוד לעבר, שבו היינו צריכים לפגוש פנים אל פנים את המודלים שלנו, לשמש אסיסטנטים של אומנים ידועים או עוזרים של מדענים נערצים, כיום כל מה שצריך הוא ביקור ברשת. במונחים של המאה העשרים אפשר לומר שאת אף אחד מהם לא פגשתי באמת, במונחים של המאה ה-21 עברנו יחד תקופה: קראתי עליהם ברשת, נרשמתי לטוויטר שלהם, ביקרתי ביו-טיוב שלהם, התיידדתי עם חלקם בפייסבוק, עברתי על ראיונות נדירים – עד שלמדתי להכיר אותם מקרוב. גיליתי מתי הם קמים, איך הם מתאמנים, איך הם מכירים אנשים חדשים, מפתיעים את עצמם, מסמנים ספרים, מקבלים רעיונות, מקבלים אומץ והשראה, יוצאים מהקופסה וממציאים את הקופסה מחדש. ההיכרות איתם מגלה כי לכל אחד מהם היתה הזכות לפגוש לפחות אדם יוצא דופן אחד שעשה עבורו את ההבדל.

את השנה האחרונה ביליתי עם כמה אנשים כאלה. יצאתי למסע שכולו התנסות בחוויה חדשה לי: דיאלוג יומיומי עם אנשים גדולים מן החיים. בחרתי לי נבחרת אהובה ולא פחות מרשימה: חודשיים ביליתי עם מארק צוקברג מפייסבוק, חודשיים עם ליידי גאגא, חודש שלם ביליתי מקרוב עם ז’וזה מוריניו, "המיוחד", מאמן ריאל מדריד, ולאחרונה הידקתי את קשרי עם הילארי קלינטון. במשך השנה ביליתי גם עם ויקטור פרנקל, לארי פייג’ מגוגל טבי גבינסון, הבלוגרית בת ה-16, וגם סימון דה בובואר. כולם הפכו לחברי הקרובים וכבר קיבלתי מהם לא מעט תשובות. אני מזמין אתכם לצאת איתי למסע מיוחד במינו, עומק והשראה בתוך ראשם של גדולי עולם.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

סלונה מזמינה אתכם לסדנת "מורי דרך" בהנחיית ד"ר אייל דורון.

למה? כי כולנו צריכים עזרה ולא רוצים להחליט לבד. כי כולנו רוצים ללמוד מחכמים ומנוסים מאתנו.

כמה? שני מפגשים, כל מפגש בן 3 שעות.

מתי ואיפה? הסדנא תתקיים בימי שישי 21/9 ו-12/10, ב-10:00-13:00, ב"בצפר", האנגר 1, נמל תל אביב, יורדי הסירה 2.

כמה עולה? 350 שקל.

לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 077-6214623, להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.

קיום הסדנה מותנה במס' מינימום של 50 משתתפים.

קראתי את תקנון סלונה ואני מאשר/ת את תנאי ההשתתפות
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה