אני והחבר'ה

הקשר שנרקם בין בר רפאלי ושלישיית "מה קשור", גרם לנו להבחין בכך שלדוגמנית המהממת אף פעם אין חברות בנות. הדס בשן חושבת שבר מפסידה אחווה נשית, חגי קראוס מבין את ההעדפה בבחורים מפרגנים. מלחמת המילים

30/08/2012
חגי קראוס // הדס בשן קבלו עדכונים מחגי קראוס //
  • RSS
» החברה של ציון ואסי ושלום (צילום: gettyimages)

מלכת הכיתה וליצני החצר/ הדס בשן, סלונה

אין לי ידידים טובים. למעשה, אין לי ידידים בכלל. יש לי אקסים, הומואים ופרטנר לטור מוואלה! גבר  - אבל חבר נפש זכר והטרוסקסואל – מעולם לא היה לי ממש. פה ושם מפציעה איזו אפשרות לנהל מערכת יחסים אפלטונית, שכוללת את כל הנעימות שאפשר להרגיש ליד גבר איכותי מבלי לשכב איתו - אבל זה אף פעם לא מגיע לעומקים שאליהם אני מגיעה עם החברות שלי וחבריי הגייז.

בר רפאלי, לעומתי, היא אישה שיש לה כמעט רק ידידים. תחשבו על זה, בכל החשיפה של חייה האישיים, מעולם לא שמענו על חברה טובה, לא אלמונית ולא סלבריטאית. היו את הזוגות ההוליוודים איתם הסתחבקה כזוגתו של די קפריו, את נועם טור תאום נפשה, את האפיזודה הפאג-האגית עם אסי עזר, וכעת – במה שנראה כמו התקופה הכי משוחררת בחייה – יש את הרומן המרובע  עם "מה קשור". החברים הכי טובים של בר היום, כך נראה, הם ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי הרווקים, ואסי ישראלוף הנשוי -  וגם אם לא רציתם לדעת את זה, אף אחד לא שואל אתכם. היחסים האלה מתוקשרים באגרסיביות על ידי הארבעה עצמם, שנראה כי תזמנו חופשה מדוברת למיקונוס, תוך העלאת 400 תמונות אינסטגרם ביום בשלל פילטרים, יחד עם השקות וארועים אליהם הם מגיעים יחד בארץ.

אני קצת מחבבת את בר על התקופה הזו בחייה, אבל גם מרחמת עליה. מחבבת, כי הברית הזו של מלכת הכיתה וליצן הכיתה איננה שגרתית, ובביצה המקומית, כל גיוון הוא לטובה. מרחמת, כי אני עדיין לא קונה את זה לחלוטין. כשאני מסתכלת על התמונות של הארבעה ביחד, אני רואה רק דבר אחד עובר בראשה של בר: "אתם רוצים אותי ולעולם לא תקבלו אותי, נה נה נה". ברוך ומיכאלשווילי, כבר גילינו, הם מניה לא רעה בקרב נשים יפות, אבל אפילו הם יודעים שכוכבים הוליוודים הם לא. הם מעדיפים לא להתחיל עם בר, לא לסכן את החברות שלהם ולחלוק בחסדיה באופן שווה. בר היא השלגייה, הנסיכה שזוכה לפינוקים ומחמאות - אבל לא באמת מסוגלת להפגין שם חולשה. כשחושבים על כל הגברים שהיא הסתובבה איתם עד כה, ומחברים להצהרה שנתנה השבוע שהיא "מרגישה לא בנוח להיות לא סקסית" – נדמה לי שזה כל מה שהיא  מכירה.

הרי מה יש בה, בחברות טובה, שהופכת אותה לחיונית יותר מאויר לנשימה? את היכולת להתלכלך, להגעיל, להיחשף בהכי גרוע שלך, לצרוח לעזרה כשצריך, גם כשזה לא סקסי ולא פוטוגני.  ליד גבר, תמיד יהיה שם גם משחק, איזו פוזה שצריך לשמור עליה. אני יודעת, בר היא אחת הנשים הכי יפות ומצליחות בעולם, וכל אישה לכאורה תרגיש מאוימת ליד זה – אני מצטערת, זה לא תירוץ. היא יכולה למצוא מישהי עם מספיק בטחון עצמי והישגים משל עצמה. הייתי ממליצה לה במהרה לרכוש לה חברה טובה, מישהי שאפשר ללכת לידה בלי חזייה וללא איפור, להישבר ולהתאחות מחדש. היא חייבת את זה לעצמה, אם היא רוצה ליהנות מהחוויה הנשית האמיתית במלואה.

צילום מסך, מתוך ערב טוב עם גיא פינס, ערוץ 10

נשים הן ציבור קנאי במיוחד/ חגי קראוס, וואלה! גבר

אין לי כמעט חברים קרובים ממין זכר. אף פעם לא היו באמת. כנראה פונקציה של שרות ג'ובניקי במיוחד בצבא, יחד עם עזיבה בגיל צעיר של העיר בה גדלתי ולימודים אקדמים מצומצמים מאוד. חברות טובות, לעומת זאת, יש לא מעט. תמיד היו. על הסיבות לכך, ברשותכם, אחלוק עם הפסיכולוגית שלי ולא אתכם. דבר אחד בטוח – הקירבה, הפתיחות והאינטימיות הרגשית שלי איתן גבוהות משמעותית. עם בנים זה פשוט לא קורה. זה הזמן שלכם לסנן "איזה גייז" בין השפתיים.

אף על פי כן ולמרות הכל, בר רפאלי היא דוגמא מובהקת לטיעוני ההגנה הטרוסקסואליים שלי. לא הייתי אומר לה לא וזה. באמת. אבל יש בה, בבר שלנו, משהו שאני מכיר מהצד השני. היא כנראה מסוג הנשים שמסתדרות טוב יותר עם גברים. במקרה שלה, אפשר להבין מיד למה. נשים הן ציבור קנאי במיוחד, לא צריך קורס למגדר כדי לדעת את זה. תראו לי את הבחורה שתשמח לצאת לשתות, פעם אחר פעם, כלשצדה פאקינג בר רפאלי. היא הרי משולה מיידית לאוויר בחלל המעושן ורווי הטסטוסטרון וההורמונים שהוא בר מצוי. אז איכשהו יצא שבר מעדיפה לידה גברים מעריצים שגם אם מזילים עליה ריר אפלטוני, היא יודעת שגם הם יודעים שזה לא באמת יכול ללכת לשום מקום מעבר לזה. כשהיא נוסעת לחופשה במיקונוס, היא רוצה לקרוע את האי ולעשות חיים, לא להיצרב כל רגע על ידי מבטים נשיים מלאי משמעות, קנאה יוקדת וניסיון חסר סיכוי לייצר הערה ביקורתית על איך שהיא נראית. נו, הדבר הזה שבנות עושות כל כך טוב, גם ובעיקר מול חברות שלהן.

בר עם נשים שאינן חברות שלה. צילום: gettyimages

העניין עם בר הוא שמצד אחד, את הרומנים ומערכות היחסים שלה היא שומרת לאריסטוקרטיה. אם זה דיקפריו בזמנו ושלל השמועות על שחקני כדורגל מהטופ העולמי. בקשר שלה עם גברברי הארץ, נראה שהיא אשכרה מתלהבת מסלבס מזרח תיכוניים מקומיים. אלה לא רק ציון ברוך, החבר הקרוב שלה שהביא את החבר'ה מ"מה קשור". היא כבר הסתובבה פה עם איל גולן, עומרי כספי ועומר אדם. הכי פרסומת לטחינה.

אז לא, קשה לי להאמין שהייתי יכול להיות ידיד של בר רפאלי. האול אראונד קלין גירל שלה לא נראה לי מעניין במיוחד בחיי היומיום. כמובן שגם היה מדובר בעסק לא פשוט הורמונלית לקיים קשר אלפטוני כזה, בכל זאת, בוא נהיה מציאותיים. אבל אם נעזוב לרגע את הצד הגברי בכל העסק, הפן הזה של רפאלי מעניין ולא דובר עד עכשיו. אני בעד בנות שמסתדרות טוב יותר עם בנים, זה אומר עליהן  משהו טוב בעיניי. חוץ מזה, אם לא היו מספייק כאלה, הייתי יצור די בודד.

>> עוד בוואלה! גבר:

הרנטגן: אמיר בן-דוד חושב שלגארי יורופסקי לא מגיעה ההערצה שלכם

השאפות של גמר הישרדות  בירושלים

נשות הכדורגלנים: את חברה של ליאו מסי כבר הכרתן?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך