המעילים שנלבש בסתיו

אלה השבועות האחרונים של בגדי הקיץ הדקים, הלא תמיד מחמיאים. הצצה למעילי הסתיו המתקרבים, למי שמתגעגעת לבגדים, שמוסיפים ללובשת, הדר וכבוד

22/08/2012
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

עוד מעט יבוא הסתיו ויחזיר לנו את זקיפות הקומה. שוב לא נתהלך בכפות רגליים חשופות שלא תמיד הספקנו להחליק, לשייף ולצבע, משרכות דרך בחום הצורב, לבושות בבגדים מבדים דקים, שלא תמיד עוטפים באופן מחמיא את הגזרה. בגדים שכשנשלפו מהארון בבוקר, קריטריון סף אחד בולט, גרם להם להיבחר: האם בצהרי היום, נחיה בנוח בבגד הזה, האם יהיה אוורירי? או שהגזרה תעמיס יותר מדי בד וברגע בו המזגן ייחלש קצת, או שצריך יהיה לצאת לסיבוב בחוץ, החום יגרום לשנוא את הבגד שבחרנו בבוקר, ויהפוך את הצורך במקלחת לדוחק.
..
בגדי החורף והסתיו יהיו תפורים מבדים קצת יותר עבים, שלא מבליטים כל קימור. כפות הרגליים בחורף יהיו נתונות בנעליים שבחרתם. נעליים בסגנון מסויים. לא כף רגל שמוצגת לראווה בפשטות. בלי משא ומתן מקדים.
..
ומעל הכל ינוח עלינו המעיל - הגלימה של האדם המודרני. הפריט שנותן את הדרת הכבוד. כמו גלימת שופט, כמו גלימת גיבור-על, למעיל החורפי יש נוכחות. מרכיבים אותו על הכתפיים, במקום דרגות צבאיות והוא מתבדר והולך אחריכם כמו שובל שמלת כלה. המעיל חי לרוב יותר מעונה אחת ולכן הבחירה בו תהיה לרוב יותר קלאסית. הסיכוי להוריש מעיל הוא גדול מהסיכוי להוריש מכנסיים באורך שבע שמיניות, או שמלה דקה שנקנתה ברשת טרנדית.
..
בשבועות האחרונים בהם בגדי הקיץ נמשכים בעיפות מהארון, כבר לא מרגשים כמו בתחילת העונה, נעים במיוחד להביט במעילים שצופן הסתיו שכבר מגיע. הנה מה שמכינה רשת מיס גלוט.

..

האורך לא עובר את הברכיים. הגזרה קרובה לגוף. הבד וההדפס מתאימים למראה יומיומי וגם מהודר. שימו לב איך הוא מגן גם על הצוואר
..

י
ותר ז'קט ממעיל. צבע נהדר. גזרה מחמיאה
..

..
המעיל השחור הנכון. בעל צווארון גבוה, מחטב כתפיים, מתאים לכל מראה, ולכל דור. משהו שמורישים הלאה


..
..
מעיל קליל לימי הסתיו בגוון ניטרלי של מעיל בלשים
..
..
גם מעיל עם הדפס נמר יכול להיות מכובד אם משדכים אותו לבגדים לא צעקניים
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה