לקטנים ולגדולים - כל מה שיש למדעטק להציע

פארק מתקני שעשועים שמלמדים את הילדים מדע, תערוכת 101 ההמצאות החשובות של האנושות, על מסכי ענק ומתחם מדע לקטנטנים. כל מה שיש למדעטק - מוזיאון המדע בחיפה, להציע

15/08/2012
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

לא הרבה מקומות בילוי מציעים גם הנאה וגם הרחבת אופקים. כשרוצים לגוון את הפעילויות המשפחתיות ולהכניס גם תכנים מעשירים כדאי לשקול את היעד החיפאי - מוזיאון המדע "מדעטק". מקום ששואף להקסים לעניין ילדים ומציע תערוכות, הפעלות ופארק משחקים מדעי למטרה הזו. את הפעילויות בחודשים הקרובים איגדו תחת כותרת הגג "קיץ של המצאות" והנה חלק מהאטרקציות שיש למקום להציע:
..
1. תערוכת 101 ההמצאות ששינו את העולם – צוותים משמונה מוזיאוני מדע בעולם, ביניהם המדעטק הישראלי בחרו את 101 ההמצאות ששינו את פני האנושות וריכזו אותן בתערוכה חוויתית. במרכז התערוכה יש מיצג מולטימדיה חדשני ומרהיב שלוקח את המבקרים למסע בזמן. הדלקת האש, המצאת הדפוס, הפקת הנייר, נורת החשמל, הצוללת, הרנטגן ושאר ההמצאות מועברות בוידיאו-אר, פסקול מוזיקלי מושקע ומסכי מגע אינטראקטיביים. אחרי שתחוו את קיצור תולדות האנושות תוכלו לפגוש מוצגים אמיתיים כמו הגיטרה החשמלית הראשונה, אבן עם כתב יתדות, שטר כסף סיני עתיק ומוצגים נדירים אחרים. אם התערוכה תעורר את תיאבונם של הילדים, הם יוכלו להמציא המצאות משלהם בחדר היצירה בלגו.
..
תערוכת 101 ההמצאות ששינו את העולם

..
פארק נובל אנרג'י למדע - חמש חצרות הפרושות בין בנייני המדעטק, שכל אחת מהן מוקדשת לממציא אחר ומזמינה את הילדים וההורים להתנסות בעקרונות מדעיים תוך כדי משחק במיצגי ענק שנבנו במיוחד לפארק. בחצר של ליאונרדו דה-וינצ'י אפשר לבקר ב"עיר האידיאלית" ולהתנסות בהולכת מים באמצעות סכרים, מנעולי מים, גלגלי כיפות ומשאבות. בחצר של אייזק ניוטון תוכלו להתנדנד בנדנדת קסם או לקפץ על יו-יו ענק. בחצר ארכימדס פוגשים את קרן המוות ורואים איך עובד בורג ארכימדס. כל המוצגים פתוחים למשחק ובילוי.
..
מדעטף - מתחם למידה ויצירה לקטנטנים עד גיל חמש. באמצעות משחקים והפעלות הם יוכלו ללמוד על עקרונות מדעיים בסיסיים; יכירו את אדיסון ואת המצאת נורת החשמל וירכיבו מעגל חשמלי, יגלו איך עובד הדפוס, יפיקו צבעים וילמדו על מדענים והמצאות נוספים. במדעטף יש משחקי שולחן, משחקי חשיבה, פאזלים וקוביות שמגרים את הדמיון ואת החושים ומשלבים התפתחות עם הנאה.
..
מתחם מדעטף
..
מופעי הקיץ של קבוצת פירומניה - במהלך אוגוסט, ארבעה ערבים בשבוע, תעלה קבוצת המיצג פירומניה במדעטק, את המופע "ההמצאה ה-102 של הפרופסור שטיין". אנשי פירומניה מתמחים בסוגים שונים של אמנויות במה: מחול, אקרובטיקה, ליצנות ותיאטרון, והמופע שהם מעלים משלב את כל אלה יחד עם חידושים טכנולוגיים והמצאות שנבנו במיוחד עבור המופע. במופע אקרובטים חוגגים את ניצחונם על כוח המשיכה, רקדנים שגופם משורטט בנורות נעים על רקע שנראה כמו אנימציה, להטוטני אור מדליקים את הבמה. יש במופע הומור ואפקטים שכל המשפח תאהב.
..
..
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה