אל תקפחו את הזין הקטן

יוני אלקן הוא גבר שנמאס לו להשפט על פי מה שיש לו בין הרגליים ומזכיר: לא צריך איבר מין ענק כדי לענג אישה, ולהתענג ממנה בחזרה

28/02/2013
יוני אלקן קבלו עדכונים מיוני
  • RSS

מתוך הבלוג  יוני@לינגם:

לאורך כל החיים שלי אני רואה איך המדיה שמה דגש אדיר על גודל הזין של גבר. גבר שיש לו פין קטן הוא לא שווה, וגבר שיש לו זין ענק הוא משאת נפשן של כל הנשים. כשאתה גדל באווירה כזאת אתה לומד שזה מה שנכון, שזו המציאות – ומתחיל לפתח פחדים בנוגע לגודל שלך: זה קטן מדי? מה נשים יגידו כשיראו אותו? לו רק היו לי עוד כמה סנטימטרים…

מה גורם לנו כל כך לפחד לגבי חוסר ההתאמה של האיבר שלנו למה שאמור להיות “נכון”? טוב, זה למעשה הפחד של כולנו כל הזמן: האזניים שלי בולטות החוצה, העיניים שלי קרובות מדי אחת לשנייה, השיער שלי כזה חלק ומכוער, השיער שלי כזה מתולתל ומכוער, העור שלי לבן מדי, לו רק היו לי פחות נמשים… מאכילים אותנו בהמון זבל מבחוץ, אבל אין כמו הזבל שבו אנחנו מאכילים את עצמנו. לאט לאט, לאורך הילדות וגיל ההתבגרות, אנחנו אוספים לעצמנו כל מיני “אמיתות” שבונות את חוסרי הביטחון שלנו, ואני מאמין שאנחנו צריכים כמה שפחות להיתקע במחשבות הללו, וללמוד להוציא את עצמנו מהבורות העצמיים שאנחנו חופרים. אבל אין מה לעשות – אנחנו יוצאים מהם רק עם הזמן, בעזרת הסביבה שלנו והפרטנרים שלנו למיטה.

אבל האמת היא אפילו יותר נוראית מהסטראוטיפ. בעוד שמהללים אנשים עם כלי אדיר, לא מדברים על מה זה גדול מדי, ובכלל, לא עושים אבחנה בין האורך לעובי. אז נכון שמישהו עם זין רחב יטחן אותך טוב טוב, ויהיה חזק וצפוף שם, אבל מה עם סקס עדין ורגוע – לא תמיד את רוצה משהו פרוע וחזק, שמותח את גבולות הדמיון שלך. ומה עם מישהי שיש לה פות קטן יחסית – זה יכול, במלוא מובן המילה, לא להתאים. ובנוגע לזין ארוך כאורך הגלות? נשמע לי מבאס, הרי הוא לא יוכל להכניס את כולו, אין מספיק מקום להכול, וזה אומר שיש חלק שלם של הפין שלא מקבל שום יחס (ובמיוחד כשמדובר בבסיס האיבר, שהוא חלק כיפי מאד), וזה גם אומר שהגבר צריך להיזהר שלא לדחוף עד הסוף, כי שוב, זה נחמד ונעים, אבל לא כשזה לוחץ כל הזמן. והדבר המבאס ביותר לטעמי – המצב שתיארתי לא מאפשר בחדירה מגע מלא של גוף בגוף, אגן באגן, שזה חלק כיפי ביותר.

אוקיי, אז מישהו גדול מדי זה לאו דווקא טוב, אבל מה עם מישהו קטן מדי? פה יש לנו בעיה, ולא, הבעיה היא לא גודל הזין של הבחור, אלא היחס שהוא מקבל מהחברה. גברים עם זין קטן זוכים ליחס מבזה ומשפיל מצד גברים ונשים כאחד, דבר שהורס להם את הביטחון העצמי עוד יותר מלגבר מתוסבך רגיל. מישהו עם איבר קטן לא בהכרח יהיה רע במיטה. יש לו אמנם איבר אחד בגוף שהוא קטן יותר יחסית לנורמל, אבל יש לו עוד לשון ועשר אצבעות, שאיתן הוא יכול לבצע קסמים וכשפים. גבר עם כלי קטן ועם הרבה ביטחון עצמי אמיתי ידע איך לספק את האישה שאיתו. אולי הוא אפילו ישמח להוסיף לחיי המיטה שלו צעצועים מסוגים ומגדלים שונים, וכבר שמעתי על גבר שמידי פעם, בשביל לתת לזוגתו את מה שהיא צריכה, לובש סטרפ-און בגודל נורמלי פלוס – כי בסופו של דבר הוא רוצה לתת עבודה. ונשים, זה שיש לו קטן, זה אומר שהוא לא נהנה ממנו? ממש לא! ענגו אותו כמו שצריך, בלי דעות קדומות.

נקודה חשובה נוספת היא היחס של אנשים שאפילו לא מגיעים למיטה עם הבחור המבורך/מקולל. לא יעזור כלום, שמועות עוברות, ואנשים עם איברים גדולים או קטנים במיוחד מקבלים דעה שלילית (או מהללת) ומביכה שלא בצדק או לצורך. זה משהו שרודף אותם כל חייהם אם הם רוצים את זה או אם שלא. יש נשים שנרתעות מראש להגיע איתם למצב אינטימי, ויש כאלה שמופתעות ונבהלות כשהן מגיעות בסופו של דבר למיטה. לא סתם אומרים “שמו(ק) הולך לפניו”.

אני חושב שהדבר החשוב ביותר שצריך להבין בנושא זה שגודל האיבר לא משנה – כל עוד הוא מחובר למישהו עם לב טוב שיודע מה הוא עושה ויודע לאהוב.

לעמוד הפייסבוק של יוני@לינגם


(המחבר אינו רופא, מטפל או יועץ מיני. אין לראות בכתוב כאן כחוות דעת מחייבת, כייעוץ/טיפול מקצועי או כתחליף לייעוץ/טיפול)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה