שמלות הסתיו החדשות, בדרך

ממש עוד מעט יגיעו שמלות הסתיו ויכסו את איברי הגוף שנחשפו בקיץ מפאת החום. מי שרואה בזה הקלה, מוזמנת להציץ במצעד שמלות סתיו מכבדות

14/08/2012
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS

..

הקיץ גורם להתעסקות יתר בגוף - העור החשוף מציץ מחצאיות המידי, שרירי הרגליים והידיים חשופים ודורשים מחשבה, גם עור המחשוף הוא לא עניין פרטי בחודשים החמים. התמונות של שמלות הסתיו המתקרב, נותנות תחושה הקלה. כשמזג האוויר מתקרר, הבגדים חוזרים לתפקוד היותר מתחשב שלהם. הם כבר לא מעוררים שאלות עמוקות כמו, האם בגילי אפשר עדיין ללכת עם שורטס ואם כן, עד איזו אורך כדאי שהם יגיעו? או: איזו חזיייה מתאימה מתחת לשמלת הקיץ דקת הבד הזאת?

בסתיו, נהנות גם החילוניות, מאנונימיות איברי הגוף, שנהנות ממנה מי שמתהלכות כל השנה בבגדים מכסים ומתות מחום. הסתיו הקרוב במיוחד, הוא גם שעתן של השמלות המוקפדות יותר. אופנת שנות הארבעים והחמישים שהנחילה הסדרה "מד מן" עדיין מורגשת, והשמלות הבהשראת הסידרה המעוצבת, הן מאופקות ויוצרות חזות מוחזקת, נשית ואלגנטית. טרנד יפה אחר שיהיה נוכח בסתיו הקרוב, הוא השפעות מהזוהר הנשי של שנות השבעים - כאן מדובר על שמלות עם בדים רכים והדפסים. הנה כמה משמלות הסתיו המושכות, שמייבא המותג מיס לגוט.
..

בד עם הדפסים בסגנון שנות ה-70'. סגנון נשי וזוהר.


שמלה מחוייטת בגוון ירוק בקבוק עמוק שמתאים לכל גווני העור השיער.

סגנון שנות החמישים למי שרוצה מחשוף מרומז. השמלה הזו תראה שונה לגמרי עם נעלי סירה (שטוחות או עם עקבים) ועם מגפונים, שיתנו מראה טרנדי ואישי יותר. שווה גם להתחיל לחפש כפפות עור שחורות.
..
..
שמלה ששפע ההדפסים משוכי תשומת הלב שלה, יטשטשו את הגזרה שיש מתחת לשמלה, אם בזה אתן חושקות
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה